Saç Rengi ve Saç Boyama Röfle üzerine çikolata kahve

cilek.yagmuru

Nirvana
Pro Üye
31 Temmuz 2009
10.218
50.720
Merhaba arkadaşlar...
ben bu yazın sonunda röfle yaptırdım saçlarıma.şimdi evde kendim çikolata kahveye boyamak istiyorum.
röfle üzerine kendi boya yapmış olan arkadaşlar var mı?
çikolata kahve röflemi kapatır mı?eyvahedigeldismile istediğim sonucu alır mıyım?
ve hangi markayı önerirsiniz?

şimdiden teşekkür ederim...opuyorumnanaktan

canım çikolata kahveyi bilmiyorum ama benim röfleli bir arkadaşım naturel kahve yapmıştı ve kapatmıştı ama ondan önce kumral ve karameli karıştırıp boyamış biraz akınca naturel kahve yapmış hangi marka boya kullandı tam bilmiyorum

ben röfle üzerine kahve köpüğü boyadım.. (palette) çok hoş oldu..tavsiye ederm

bende koyu kestane bile tutmadı,üç defa boyamak zorunda kaldım birer ay arayla.yine aktı ama artık dördüncü defa boyamadım çünkü mahvoldu yandı boyadan saçlarım.mecburen kestirdim kısacık.artık boyaya ihtiyacı kalmadı.bu röfle denen şeyi kapatmak çooook zormuş :eek:klava:

bu konuda kendimden örnek veremicem ama harika bir renk oluyor arkadasım röflesinin üstünü cikolata kahveyle kapatmsıtı cok hoş bi renk cıkmıştı ortaya hihoyyyt

bende akan röflemin üzerine çikolata kahwe boyadım yıkadıkça açık kumrala dönuo saç güzel oluo sarılar ışıltı şeklinde çıkıo

bilgi veren arkadaşlara çok teşekkür ederim.a.s.
bu hafta cesaretimi toplayıp boyarım diye düşünüyorum.:kedi:
aslında saçlarım çok çabuk yıpranan kırılgan bir yapıda değil.
ama şu anda hem permalı hem röfleli olduğu için tedirginim biraz.eyvahedigeldismile

bende bakır kahve gölgeli saçımı evde kendim boyamak istiyorum.Fındık kabugu,bakır karemel,çikolata kahve renklerinden ne önerirsiniz marka ile birlikte.

cnm bnm arkadaşım daha 2ay önce röflenin uzerine çikolata kahve boyadı kendi boyadı hani şu 2li satılan boyadan 1alana1bedava 2bibi olayı war ya voilanın ondan boyadı harika oldu ama teni açık renk onun sende nasıl olur bimem

caım ablamın röflesinin üstüne ışıltılı kahve boyamıştım evet kapatıyor röfleyi ama tabi bi süre sonra akıyor biraz bir ke z daha boyarsan oturur rengi istediğin gibi olur

ben de beyaz tenliyim zaten.
tenime gtmemesi gbi bir endişem yok ama boya biraz aktıktan sonra rengin kendini iyice bırakmasından korkuyorum.
olmadı nimesaybycn'ın dediği gbi bir süre sonra bir kez daha boyarım üzerine.

yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim
a.s.

Bende roglenin uzerine cikolata kahve boyatmistim.Yaklasik 5-6 ay once hafif akti ve aralarda isiltilar ortaya cikti.Cok guzel gozukuyor su anda

canım kesinlikle iyi bir karar.. ben çok denedimmm güsel oluyor..
ama zamanla akıcak bu yüzden koyu çikolata kahvesine boya sonuç daha iyi olur oki..

kızlaar dip boyam gelmiş röfle saçımı yıpratmış sizce hangi kahverengiye boyayım bende sıcak çikolata olurmu bide kapiçino rengi hangisi sizceeee aktığı zaman böyle açık ve güzel duracak bi renk arıyorum koyu renkleri istemiyorum lütfen yardım edin çok kararsızımmm..fotomda bu sizce hangisi uygunnn $21974_263048559593_696414593_3136982_7158043_n.jpg

X