sevgilim kandırdı mı beni?

Metaphora

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
2.502
53
34
kızlar yaklaşık 2 senedir bir sevgilim var hatta sözlüyüz.

ben çok kıskanç biriyim ve gereksiz paranoyaklıklar yaptığımda çok olmuştur.

neyse konuya geliyim,

ben sevgilimin eski sevgilinin facebook'una bakıyorum bazen (kız sevgilimi hala seviyor bende ne var ne yok diye kontrol ediyorum)

geçen hafta kız bir resim eklemiş;sanırım bir restoranda çekilmiş,ve arka planda, bir kaç masa ötede sevgilimin en iyi arkadaşı oturuyor ! karşısında da sevgilimin montuna benzer bir mont giymiş biri (yüzü görünmüyor arkası dönük)

bu arada sevgilimin arkadaşıyla,bu kız tanışıyor ama samimiyetleri yok.

bu arkası dönük kişi sevgilim mi? eğer öyleyse karşılaştılar mı yoksa buluştular mı?

yada orda sadece sevgilimin arkadaşımı vardı?eğer öyleyse sizce çok büyük tesadüf değilmi aynı karede çıkmaları! (çünkü resimde belli iki masanın çok alakasız olduğu)

bu arada bu kız sevgilim ve arkadaşı aynı sitede oturuyor ve restoran o sitenin restoranı değil eminim,yani karşılaşma ihtimalleri olan bir yer olduğunu sanmıyorum.

hafızamı yokladım,sevgilim bana ogün işe gitmek zorunda olduğunu söylemişti (pazar günü) resimde pazar günü çekilmiş (tarih yazıyor resmin üstünde)

sevgilimin ağzını yokladım,hadi hadi sen ogün kaçamak yaptın dimi falan diye de işe gittim diyor,ayrıntılı anlatıyor falan..

sevgilim beni aldatıyor mu? aldatmasa bile aynı ortamda bulunmaları büyük hata onu affedemem,ne yapmalıyım bunu onla konuşsam her erkek gibi inkar eder?

öte yandan bugüne kadar hiç aldatmadı beni ve her zaman güven verdi, yaptığı herşeyi kanıtladı bana.

ne düşünüyorsunuz?

sen resme iyice dikkatli bak gerçekten sevgiline benziyo mu mümkünse sevgilinin en arkadaşına sor benim böyle bişey başıma gelmişti bende önce sevgilime sordum aldığım cevap yetmedi sevgilimin msnini açıp gizlice en yakın arkadaşına sordum öğrendimki gerçekten sevgilim bana yalan söylüyomuş :KK43: ama seninkide iyi paranoyaklık kızın facebook adresine bakmak yani :)

guven verdi diosun cnm ama yanlıs hatırlamıosam ona yemek götürmedigin için etrafı tekmeleyen bir erkek arkadasın var deilmi ??ben o olanlardan sonra ayrıldıgını dusunuodum ki ben öyle yapacagım için olabilir
neyse belkide erkek arkadasın deildir ki olsa bile nasılsa aynı masada deillermiş ama sana işe gitme zorunlulugu oldugunu sölemiş yani yalan söylemiş bilmem ben olsam iiice sorardım fotodan bahsederdim

canım, sevgiline güveniyorsan böyle bi paranoya yapmamalısın.
bana abartmışsın gibi geliyor.
güveniyorsan hiç böyle şeyler düşünme,kendi kendini yıpratma boşu boşuna.
mutluluklar, sevgiler...

kızlar aslında montun modeli çok klasik şişkin siyah montlar oluyo ya,kapşonu takılıp çıkarılabilen montlardan sevgilim kapşonsuz kullanır resimde kapşonlu,o bakımdan emin olamadım ama pazar pazar işe gitmesi,ve kızla aynı karede en iyi arkadaşının çıkması kıllandırdı beni bunlar çok önemli şeyler.

aynı ortamda bulundularsa ayrılırım kesinlikle (kız sevgilimin peşini bırakmadı bir türlü,çok başımızı ağrıttı,sevgilim bir daha adımı duymaz yüzümü görmez söz demişti)

ne olursa olsun ben bu işi birkaç gün içinde çözücem,arkadaşıyla konuşayımmı sizce kızlar bu akşam? ağzından laf alsam?

Son düzenleyen: Moderatör:
sevgilime kızın facebook'undan bahsedemem,sevgilim kızın facebookunu karıştırır ya da ona ulaşır görüşürler beni aldatır falan diye korkuyorum.kız çünkü aldatılmayı kabul eden bir kız.(hem sevgilinle hem benimle beraber ol demişti)

böyle bir paranoyağım işte :) erkeklere hiç güvenim yok önceki ilişkilerimde aldatıldığım olmuştu.

hep sanki arkamdan iş çeviriyorlar gibi geliyor.

ama sizce bu bulgular paranoyaklıkmı?

bence sen biran önce kendini değiştirmeye bak...hadi aynı masada oturoyorlar desen neyse dicem.. biraz fazla kuruntu yapıyorsun gibi geldi bana..

bence sen biran önce kendini değiştirmeye bak...hadi aynı masada oturoyorlar desen neyse dicem.. biraz fazla kuruntu yapıyorsun gibi geldi bana..

eğer bu da kuruntuysa söz bırakıcam böyle yapmayı,güvenicem sevgilime kızlar :gitme:
birkaç güne ortaya çıkarırım

diyelimki sevgilin ki bence diil

öyle olsa bile aynı masada oturmuyolar etmiolar kız takip etmiş olabilir yada öğlen arası yemeğini yerken saatleri de biliosa tahmin edip o restorana girmiştir.

burda sevgilinin hiç bi suçu yok boş yere adamı kıllandırıp eşeğin aklına karpuz kabuğunu düşürme sakın

abartiyorsun bir kere neden sevgilinin eski kiz arkadasinin facebookuna bakiyorsun anlamis degilim böyle paranoyalarla cocugu bogma belki arkadasiyla takilmak istemistir fazla üzerine gitme fazla muhabbet tez ayrilik getirir

bu kadar paronayak olma güselim yaaa.kafanda kurmuşsunda kurmuşsunnn.bu durumm sana sewdiğine ilişkinize ciddi zararlar werir.birazcıkk değişmeyi denesenn hiçte fena olmazza.s

daha önce yapmadığı bundan sonra yapmayacağı anlamına gelmez boshayallersmile

erkeklere güven olmaz :umursamaz:

İlişkinizde birşeyler yolunda gitmiyor sanırım yada güven sorunu var hala... Bence dedektifliği bırakıp yüzüğünü takıcak kadar güvendiğiniz adamı bunaltmak yerine ilişkinizin kıymetini bilin ve her anı doya doya yaşamanın tadını çıkarın..
Çocuk ayrıntılı olarak anlatmış size, siz bir monttan yola çıkarak nasıl bukadar güvensiz olabiliyorsunuz? ayrıca o monttan birtek sevgilinizdemi var biraz empati kurun lütfen....

cok abartıyorsun..aynı masada degıller muhabbetlerı yok..aynı ortamda denk gelmıslerse ne olur kı?ızmır mesela kucuk bır yer..cogu zaman eskı erkek arkadaslarımdan bırını gorebılıyorum..hatta bır tanesıyle aramızda 3 apartman var..bı keresınde bır cafede yan yana masalarda denk geldık..ne var kı bunda?aynı sekılde de bı keresınde erkek arkadasımın eskı kız arkadasının yanına oturduk :) oturmusuz daha dogrusu ben farkında degılım :) bunlar olabılecek seyler..hatta ben o gun cafe de eskı erkek arkadasımla yan yana masalarda oturdugumuzda hemen erkek arkdasımı aradım bak dedım boyle boyle bır durum var haberın olsun dedım de bana kızdı boyle sacma sapan seylerı nıye haber verıyorsun ne var bunda dıye..dusunsene orda o foto cekse sankı aynı masada oturuyormus gıbı olucaz..sımdı bunda benım ne sucum olabılır?boyle durumlar olabılır..bence cok abartıyorsun...

karşındaki evlenmeyi planladığın bir erkekse ,
ona güvenmek zorundasın:hulya:

ya canım bnce fazla düşünme boşver herşeyi akışına bırak eğer sevgilin sana yalan sölemişse elbet birgün ortya çıkacaktır geç olmadan.Bence sevgilinle aranı bozma böle bişey için aynı masada deiller bişe deiller bence konuyu burda kapat sevgilini de bu yzden sıkma .ocul snle sözlenmiş ewlilik düşünen bi insan bunu yapmaz sanmıorum hem aynı ortasmda olduklaroı içinde ayrılılığa felan karar verme ilişkini sıkı tuut güzelim kafandan sil gitsin bunu

haklısınız kızlar...sözlendik artık bunları aşmam lazım,onu da çok bunalttım.

aslında itiraf edeyim bugün biraz sıkıştırdım pazar günü nerdeydin gerçekten diye,inanmıyorsan şirketin güvenlik kamera kayıtlarını getiriyim dedi,bende gerek yok dedim fazla gitmedim üstüne.

o arkadaşıylada birkaç haftadır buluşmuyorlarmış başka birinden öğrendim.

aramızda oturmayan şeyler yok ama benim aldatılma konusunda paranoyalarım var,öncesindede aldatma konusunda yanlış anlaşılmalarım olmuştu hiç açıklama dinlemeden hatta sadece şüphelere dayanarak ayrılmıştım çok yıpranmıştık,ama sağolsun o da bana yardımcı oluyor,bende eskisi gibi değilim gitgide düzeliyorum.

aslında gayet rahatım telefonunu falan karıştırmam ağzından laf almaya çalışmam ama bu eski sevgilisi bize çok çektirdi,o paranoyaklıklarımın sebebi o yoksa çoktan atlatmıştım.

my december; belki aynı monttan bir başkasının da vardır ve sen onu sevgiline benzetmiş olabilirsin canım, dikkatlice bak,hatta sevgiline de sordun mu bu sen misin diye? konuşmalısın bence, hemen önyargılı davranma canım....:teselli:

demet akaln var ya sarkıcı, sevgılısı ıbrhım kutluayla cıkarken, ıbrahım spora gıderdı, demet de hep süpelenır korkar düşünürdü, dıger demetle yani şenerle mı bulusuyor benı aldatıyor mu dıye korkardı tvde de söylemıstı kac defa, sonra bı ara ıbrahım bu demetı bırakıp dıger spordakı demet senerle cıktı, sonra ayrılıp eskı demete döndü, daha sonra dmt akalından tamamen ayrılıp yani dıgerıyle cıkmaya basladı ve dmt senerle evlıler bılıyorsun magazınden takıp ettıgım kadarıyla olaylar boyle oldu.
bu duruma göre ; senın süphelerın yersız olmayabilir haklı olabılırsın ates olmadan duman cıkmaz, onları uzat tutmaya calısırken bu örnektekı gıbı yakınlastırma dıkkat et.

bu olayları blmiyordum ya ve merak ediyodum nasıl ayrıldılar diye,anlattığın için sağol canım,demet evlendi şimdi mutludur inş,geçmişte i.kutluay için intihar ettiğini dymuştum çok üzülmüştüm.

bende işte bu yüzden açık açık soramıyorum bak resim burda,ben bu kızın profilinden çaldım resmi bu senmisin diyemiyorum,olurda girerse profiline konuşurlarsa diye..

sevgilim hep diyorki, 'o kızda aramızı bozmak istiyor,biz onu konuşursak,bu konuyu uzatırsak onun istediği olacak,o yüzden o ne yaparsa yapsın kulak asmayalım mutluluğumuzu bozmayalım'

onu haklı buldum,dinledimde ama yinede facebookuna bakmakta fayda var,
bu hafta sevgilimin bütün en iyi arkadaşlarını eklediğini gördüm mesela,ve kızın arkadaşlarıyla arasında sevgilimle ilgili konuşmalar var imalı imalı.

ay neyse patlıycam ben bunları düşünürsem atlatamam hiçbişeyi,en iyisi umursamamak sanırım..

X