karnınız kaçıncı haftada çıkmaya başladı nezaman çatlak kremine başlanmalı

Şimdi 32. haftamdayım, 16 haftadan buyana günde 2 kez bol bol lierac kullanıyorum 10 kutu bitirmişimdir heralde, şimdi göbeğimin sağ ve sol alt kısımları çok az çatlamış gibi korkmaya başladım, umarım böylesiyle kalır, engellemek için ne yapmalıyım? oluşan çatlakları önlemenin yolu yok biliyorumda ilerlemesin istiyorum, içtiğim suyu da arttırdım, suda cilt için önemli biloirum, bi 7-8 hafa daha dayansın ya:KK43: kabusum oldu atık:KK43:(

ben ilk gebeliğimde badem yağı kullandım o kadar ama gene de karnım çok fena çatladı 5 aylıkken falan baya karnım çıkmıştı ve deli gibi kaşınıyodu. şimdi 6,5 aylık hamileyim ilk hamileliğimde 6,5 aylıkken daha kocamandım şimdi o kadar değil ve karın ilk seferden alıştığı için rahatça büyüdü çatlaklarım aynı şekilde çıkıyo gibi ama kaşınmıyorum bu sefer en azından

Selam kızlar. Ben daha 10. haftamdayım ama Neutrogena'nın bebe yağını kullanmaya başladım banyodan sonra.Göbeğime ve göğüslerime sürüyorum. 49 kiloyum ve daha karnım çıkmamasına rağmen akşamları o kadar şişkinliğim oluyor ki baya hamile gibi oluyorum :) O yüzden başladım şimdiden.

Kızlar dün eşim internetten lierac sipariş etmişti. Bugün işyerine gelmiş. Bana kutularda koruma bandı olmadığını söyledi. Açık gelmiş sanırım. Bu kremlerin 6 ay ömrü var açıldıktan sonra. Daha önce kullanan ya da alanınız varsa, kremde koruma bandı olup olmadığını söyleyebilir mi?

Ben cildin ilk başlarda nemlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. O yuzden de öğrendiğim anda kullanmaya başladım. Palmer's kakao kremini sürmeye başladım hem kokusu güzel hem de cildimi yumuşacık yaptı. Sabah akşam 7,5 aydır kullanıyorum ve tabi dönüşümlü olarak çatlak kremimle beraber. Cilt hemen nemlenmiyor biraz vakit alıyor o yuzden karnınız çıkmadan önce paraben vs. içermeyen iyi bir nemlendiriciyi kullanmanız yararınıza olur bence...

X