Doğuma Hazırlık Kızçeme isim acil..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bende belki 10 tane öykü gördüm bence öy le başlaması çok itici...defne çok duymadım derin kızımın bir ismi ve okulda tek.ecrin de bir tuhaf fonetik olarak güzel değil.isim orjinal olacak diyede insanlar çok banel isimler koymasın çok da uçmamak gerek

ben kendi ismimi öneririm "istem" öz türkçe sözlükten bile açık bakabilirsiniz. anlamı istek,talep,arzu demek. hatta benim ismim istem nur. kendimden hariç 2 kişide duydum bu yaşıma kadar....

cevap yazan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum hepinizin fikri ve bilgisi benim için çok önemli..iyi niyetleriniz için de teşekkür ederim ayrıca..
sanırım bizx öykü de karar kıldık ama daha cazip bişey olursa her an değiştirebiliriz.ama galiba biz beni doğurtan ebenin adını koyacağız bu gidişle kaydirigubbakcemile3

benim beğendiğim isimler ise şöyle

asya (vazgeçme derim çok kaliteli bir isim)

günsu (gün gibi aydınlık su gibi berrak anlamı süper)

efsa

lara (su perisi demek anlamı güzel)

gülin

öykü (çok fazla duymuş olabilirsin etrafta ama güzel)

Herkese merhaba kızlarr maalesef bende isimsiz kaldım hadi bakalım şimdide bana bulalım isim :) ne bulduysam begendıremedım bizimkilere.. Kızıma "No name" koyacağım yakında..

blacksiya sahra olabilir bence yadaa eylül de çok güzel canım

Merhaba Evet sahra çok hoşuma gitti gerçi annemlere beğendirmek lazım.. Eşim karışmıyor pek isim annenin hakkı diyor ama gelinde anneme beğendirin :))

çok teşekkür ederim.

benim yeliz,gökçe,şebnem,yaren isimleri hoşuma gider hep...

YELıZ:Yel ve iz rüzgar ve izi anlamında
ŞEBNEM:Havada buhar durumundayken gecenin serinliğiyle yerde ya da bitkilerin üzerinde toplanan su damlacıkları
GÖKÇE:Sevimli güzel / Gök rengi, mavimsi.
YAREN:Arkadaş, dost, yakın dost

X