ibrahim saraçoğlu-Göbek yağlarını eritmek için

dogumm sonrası kılolarr var bendede 7 kılo kadarrrr:KK43:(hala emzırıyorummm lahana yı da denemek ıstıyorummm ıshal yapıo sanırım bebişeee ama yaaaaa pofff nasıl gıtcek kılolarrrrrrr

emziren anneler siz içmeyin lahana çok fazla gaz yapıyor bebeklerinize yazık emzirmeyi bıraktıktan sonra herşeyi deneyebilirsiniz bende yaşadım biliyorum hemen vermek istiyor insan kilolarını ama sizin sadece bebeğinizi düşünmeniz gerek

168 boyunda 48 kiloyum ama göbek var gitmio bitürlü yaa çıldırcam şöle dümdüz bi göbeğim olsun istiorum gerçekten işe yarıyormu arkadaşlar bu?Kullananlar yorum yazarsa çok sevinirim

canım baska bır formda emzırırken lahana suyu ıcen arkadasın bebegı 1yerıne 3kere altını degıstırmeye basladıgını yazmıs ayrıca gaz sorunuda yapıyormus bebeklerde kullanma derım bebegın emmeyı bırakana kadar..opuyorumnanaktan

emziren anneler siz içmeyin lahana çok fazla gaz yapıyor bebeklerinize yazık emzirmeyi bıraktıktan sonra herşeyi deneyebilirsiniz bende yaşadım biliyorum hemen vermek istiyor insan kilolarını ama sizin sadece bebeğinizi düşünmeniz gerek

kizim ugruna birazdaha dayanilicakk artik bu kilolaraaa...
sagolun kizlar - gaz ve ishali bende duymustum o yüzden sordum...

ben bir tv programında dinlemiştim ibrahim hocayı .emziren anneler kesinlikle içmesin demişti.ben de hala emzirdiğim için uygulayamıyorum.daha sonra bu kürü uygulamayı düşünüyorum.

yaaa kızlar bende lahana suyuna başladım 4 gün oldu deişiklik beklemiyorum okadar zamanda ama
acayip şişlik yaptı tabii 3 litreye yakın su da içiyorum inşallah şişlik geçicidir de veririm kiloları tartılınca yazarım dua edin bana....

Ben içemedim bu lahana suyunu benim için tadı kokusufaciaakannehir
Ayrıca hapur hupur yeyip üstüne de lahana suyu içen olacağını sanmıyorum bunlar zayıflamaya yardımcı faktörler sadeceyerimseniben

Ya bisi sorcam bende bugün basladim 4kg zayiflamam lazim sabah ac karnina ictim sonra normal kahvaltimi yaptim ama az herzamanki gibi...Eeee bunun devami nasil olcak???

yaaa kızlar bende lahana suyuna başladım 4 gün oldu deişiklik beklemiyorum okadar zamanda ama
acayip şişlik yaptı tabii 3 litreye yakın su da içiyorum inşallah şişlik geçicidir de veririm kiloları tartılınca yazarım dua edin bana....

canım lahana şişkinlik yapıyor merak etme geçici inş sonuç alırsın..opuyorumnanaktan

Ya bisi sorcam bende bugün basladim 4kg zayiflamam lazim sabah ac karnina ictim sonra normal kahvaltimi yaptim ama az herzamanki gibi...Eeee bunun devami nasil olcak???

konuyu okuyupta yazsaydın nasıl olacagını sormana gerek kalmazdı sengözlerimebaksanab

saol canım inşallah dediğin gibi geçici olur...moralim bayağı bozuldu...duyduğum ne varsa yapıyorum yeşil çayda içiyorum ama sallama....açık alcam en yakın zamanda...bir de beşi bir yerde...çorba yaptım anlıyacağınız...

yaaaa kızlar bi hafta oldu lahana ya başlayalı tık yok ya....nerde hata yapıyorum beeen....yok olmuyor kilolar gitmiyoooor

yaaaa kızlar bi hafta oldu lahana ya başlayalı tık yok ya....nerde hata yapıyorum beeen....yok olmuyor kilolar gitmiyoooor

canım ben tadından dolayı bırturlu baslayamadım ama arkadasım bununla cok guzel kılo verdı.baslayabılırsem sana yardımcı olabılıcem:)))tam olarak nasıl yapıyorsun.bırde ben besıbıryerde cayını karısık almıstım ve hıc bır ıse ysaramadı butun bıtkılerı ayrı ayrı alıp kendın karıstır bence.opuyorumnanaktan

kızlar ben de bugün başladım..tadı çokda kötü değildi sabah yaptım kalanını da akşam içtim yalnız ben sadece lahana kaynatıyorum içine başkaca bişey koymuyorum..yediklerime de dikkat ediyorum inşaAllah hepimiz veririz ya..

ben de sadece lahana kaynatıyorum..ama dediğim gibi daha bi faydasını göremedim.yediklrimi kıstım hareket de yapıyorum ara ara çörek otu sirke hepsini yapıyorum işte...acaba brb yapmamak mı lazım..bir de lahana suyunun böbreklere zararı varmış dediler ama inanmadım çok fazla...

Ben bir hafta içtim lahana suyunu günde 3 bardak kokusu çok kötüydü limon sıkıp zorla içiyordum. Hiç aksatmadan içtim yediklerime de dikkat ettim bi faydasını görmedim bıraktım.:1no2:

bende dün bıraktım 12 gün içtim olmadı bir değişiklik...moralimde bozulduuuu...napalım ama yediklerime dikkat ediyorum ve çörek otu sirke falan takılıyorum bakalım nolcak

herkezde aynı etkıyı gostercek dıye bırsey yok tabıkı ama lahananın zayıflamada en etkılı bıtkı olduguda kanıtlanmıs uzmanlar tarafından.belkıde bız bıryerlerde yanlıs yapıyoruz..

X