ibrahim saraçoğlu-Göbek yağlarını eritmek için

Ben denedim hiç bir işe yaramadı.Neler denemedim ki ,kilolarım çakıldı kaldı sanki.Gram gitmiyor.

Bendende bi tavsiye olsun istedim ben 10 kilo verdim...tabi ki boğazını kesmek gerekiyor hayatınızdan beyaz ekmeği çıkarın ve sabah akşam 1er bardak greyfurt suyu için...sonrada bana dua edin:):teselli:

yeşil lahana yeşil:) ben 2 hafta düzneli yaptım ama ne yememe dikkat ettim ne de spor yaptım ee tabi çok bi fark olmadı ama tok tutuyo söleyebilirim.2 gündür de sporla beraber yapıyorum azcık ta yediklerime dikkat ediyorum.bakalım nolcak yazarım buraya.

ha bi de bişi sorcam bunu sürekli yapsak mesela 1 hafata yapsak 2 gün ara versek sürekli böle yapsak yani 3 kez değil bişi olur mu acaba

Yarın itibariyle ben de başlıyorum kızlar opuyorumnanaktan Bi ara devamlı içmiştim ve gerçekten faydasını görmüştüm fakat tabi ki sadece bu suya güvenerek diyet yapmamıştım. Şimdi yine fazlasıyla kilo almış durumdayım ve yaz yaklaşıyor. Bi de ayrıca ben sauna şortu aldım sizlere de tavsiye ederim, gerçekten terletiyor basenleri inceltiyor! Şortu giyip üstüne de eşofmanımı çekip ya yürüyorum ya da evde bisiklete biniyorum..Ama işte yediklerime dikkat edemeyince bu aralar yine aldım...Zaten işin zor kısmı da kilo verdikten sonra bşalıyor. Benim gibi kilonuzu verip kendinize güveniniz geliyor ve çikolatalar hamur işlerine yeniden başlıyorsunuz amaaan dikaat :eek:lmaz:

hanımlar,hepinizin yorumlarını okudum.Kiminin işine yaramış kiminin yaramamış,beyaz lahananın gerçekten işe yaradığını çok duydum bende.Ama ibrahim saraçoğlu bu kürlerde dikkat edilmesi gereken noktalar olduğunu altını çizerek söylediği bir iki şey var o da beyaz lahananın kültür lahanası olmaması gerektiği ve dışı yeşil yapraklı lahananın işe yaradığını söylüyor,bir de tadını güzelleştirmek için içine hiç bir şey eklenmemsi gerektiğini,guatr veya troidi olanların kesinlikle kullanmamasını öneriyor.

hanımlar,hepinizin yorumlarını okudum.Kiminin işine yaramış kiminin yaramamış,beyaz lahananın gerçekten işe yaradığını çok duydum bende.Ama ibrahim saraçoğlu bu kürlerde dikkat edilmesi gereken noktalar olduğunu altını çizerek söylediği bir iki şey var o da beyaz lahananın kültür lahanası olmaması gerektiği ve dışı yeşil yapraklı lahananın işe yaradığını söylüyor,bir de tadını güzelleştirmek için içine hiç bir şey eklenmemsi gerektiğini,guatr veya troidi olanların kesinlikle kullanmamasını öneriyor.

nemıse bende dınlemıstım ama o lahana suyu ıcın ıcıne hıcbırsey katmamak gerekıyor demıstı.bu ayrı bır kur tv de vermıstı kendı sıtesındede var zatenopuyorumnanaktan

bende dün aksam basladim ama karnimda bir agri olusdu yani sanci vardi gün boyunca ara neden acaba ,kac günde anlasiliyor kilo verildigi yani haftada 1 kilo gidiyorsa bu diyetlede gider

X