ibrahim saraçoğlu-Göbek yağlarını eritmek için

eylul77

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
1.322
33
ibrahim saraçoğlu-Göbek yağlarını eritmek için

Göbek yağlarınızdan kurtulmak için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun çok etkili olan bu tarifi aynı zamanda selülitlerinizden kurtulmanızı da sağlıyor.
Malzemeler:

• 4 lahana yaprağı

• 25 dal maydanoz

• 1 limon

Hazırlanışı: 1/2 litre kaynar suyun içine lahana yapraklarını içine attıktan sonra 3 dakika kaynatın. Ardından maydanozları ilave ederek 3 dakika daha kaynatın. Soğuyunca süzün ve içine limon sıkarak günde 2-3 kez aç veya tok karnına içmek yeterli olmaktadır.

Her gün taze olarak hazırlanmalıdır.İçmesi kolay olsun diye içine başka bir şey ilave etmeyin.

3 hafta uygulayabilirsiniz.

Şu karındaki yağlardan kurtulamıyorumboshayallersmile
gerçekten işe yarmı yaf :uhm:

Gerçekten işe yarıyor ama tadı kötü :bbo: ama limonla içilebilir oluyor.Benim arkadaşım 3 ay bunu içti ve inanılmaz kilo verdi. Ama zayıflama hapıda kullandı aynı zamanda.

ben sadece lahansuyu içiyodum 10 günde 1.5 kilo verdim ama yemiyorumda buna geçiş yapayım bari karın bölgem çok kötü doğum kilosu benimkiler ilk defa kilo sorunu yaşıyorum neyapıcağımı bşlemiyorum çok üzgünüm

benimde arkadasim lahana suyu ile zayifladi.
diyet yaparak kilo verdikten sonra formunu korumak icin normal yemeyini yemeye basladiktan sonra yanina lahana suyu icti gunde 2-3bardak 2haftada 1,5kilo verdi..

birde yemeye dikkat edilse ise yariyor lahana suyu o kesin

lahana suyunu kac kez deneyıp yarım bıraktım cok kotu kokuyor ama benımde arkadasım cok zayıfladı lahana suyuyla.bırkac kılo fazlam var tekrar denıycem ıns bu sefer ıcebılırım.kaydirigubbakcemile3

çok berbat bi tadı olmasına rağmen sıkın dişinizi için. çünkü ben geçen yıl lahana kürüyle 4 kilo vermiştim ve cildim inanılmaz olmuştu. ama tabi kalıcı yapabilmek boğaza bağlı şimdi fazlasıyla aldım.. mideme güvensem yine başlayacağım, tavsiye ederim.

çok berbat bi tadı olmasına rağmen sıkın dişinizi için. çünkü ben geçen yıl lahana kürüyle 4 kilo vermiştim ve cildim inanılmaz olmuştu. ama tabi kalıcı yapabilmek boğaza bağlı şimdi fazlasıyla aldım.. mideme güvensem yine başlayacağım, tavsiye ederim.

bu 4 kıloyu nekadar zamanda vermıstın canım..opuyorumnanaktan

:KK43: hamilelikten önceki kilom 43, dogumdan cikis 65 simdiki kilom ise 55 10 kilo verdim on ayda ama su göbek bi türlü gitmedi yaaa :KK43:(
insallah gider bunu uyglarsam diyecegim ama aklimda bir soru var,halen emziriyorum kizima lahana suyu fln bisi yapmaz dimi yani ishal fln??

bende zaman zaman lahana suyu iciyordum,tadi berbat(zaten güzel seyler hep kilo yapiyorkaydirigubbakcemile3) ama yinede sabretmek lazim.Ben lahana suyunu ictigim zaman cok susuyordum ve sürekli su iciyordum,istah falan kalmiyor zaten.Ama bende de yaklasik 1 hafta da 1 kilo fark etmisti.Bir de bu sekilde baslayim belki uzun soluklu olurda veririm kilolarimi.Cok sey deniyorum ama devamini getiremiyorum kaybim ordan.Hadin hayirlisi olsun bakalim kizlar.Deneyenler yazsinlar lütfen.

:KK43: hamilelikten önceki kilom 43, dogumdan cikis 65 simdiki kilom ise 55 10 kilo verdim on ayda ama su göbek bi türlü gitmedi yaaa :KK43:(
insallah gider bunu uyglarsam diyecegim ama aklimda bir soru var,halen emziriyorum kizima lahana suyu fln bisi yapmaz dimi yani ishal fln??

canım baska bır formda emzırırken lahana suyu ıcen arkadasın bebegı 1yerıne 3kere altını degıstırmeye basladıgını yazmıs ayrıca gaz sorunuda yapıyormus bebeklerde kullanma derım bebegın emmeyı bırakana kadar..opuyorumnanaktan

kızlar kesinlikle işe yarıyor.2 günde göbeğim iki cm gitti.fakat 2 aydır diyetteyim.bazende spor yapıyorum.7 gün yapıp 3 gün ara ver 7 gün iç 3 gün ara ve 7 gün toplam 21 gün içilecek.bakalım ne olacak ben sirkeli suda içiyorum.6 kilo verdim 6 daha vereceğim.kolay gelsin herkese

Lahana corbası ve lahana suyunun zayıflattıgı zaten bütün bitki kitaplarında yazıyor. Tabii bunları yapıp hapur hupur yemek bir işe yaramaz. Lahana ,dereotu,maydonoz, limon vucuttaki antioksidanları atıyor. Maydonoz suyunu denedim 2-3 gün sürekli idrara cıkıyorsunuz lahanayıda deneyeceğim.

kızlar kesinlikle işe yarıyor.2 günde göbeğim iki cm gitti.fakat 2 aydır diyetteyim.bazende spor yapıyorum.7 gün yapıp 3 gün ara ver 7 gün iç 3 gün ara ve 7 gün toplam 21 gün içilecek.bakalım ne olacak ben sirkeli suda içiyorum.6 kilo verdim 6 daha vereceğim.kolay gelsin herkese

ıkı gunde ıkı santım nasıl gıder arkadasımohaoldumsmile nasıl bır dıyet yapıyorsunopuyorumnanaktan

ben de bugün bu kürü yaptım arkadaşlar,tadı bana göre çok kötü değil.ben zaten oturup kütür kütür çiğ lahana yiyen biriyim,çok severim. ok haşlayınca çok hoş olduğu söylenemez ama bol limon sıkılarak tüketilebilir. bir hafta yapacağım,sonuçları yazarım buraya...sevgiler

X