Saç Rengi ve Saç Boyama koleston kızıl cazibemi aşk alevimi?

skyangel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
88
0
kızlar saçım kızıl büyü boyadım 2 ay önce çok koyu oldu, çokda akdı, simdi daha açık istiyorum 5.45 kızıl cazibe boyayan varmı nasıl bir renk? 66.46 aşk alevi daha mı koyu bir renkdir sizce kızıl cazibeden? ben orta bir renk isitiyorum, cart kızıl değilde daha yumuşak bir renk ama yoğun olmalı, kolestonun kızılları hakkında deneyimli olanlardan acil yardım bekliyorum bu gün alıcam çünkü... bilmiyorumkismile

canım bende bi ara kızıla boyuyordum bence aşk alevi çok güzel bi renk benim çok hoşuma gidiyor

kolleston kor ateş kızılı palette sonbahar kızılı na boyardım saclarımı kızıl iken

kızıl büyüden önce aşk alevine boyamıştım güzeldi yani beğenilimşti

arkadasım ben kızıl cazibeyi de ask alevini de kullandım. kızıl cazibeyi her gören bayılıyordu herkes soruyordu sacımın rengini, ask alevi daha kırmızımsı bir renk oluyor , kızıl cazibe daha patlıcan moruna yakın bir renk.hatta ilk boyadıgımda siyah gibi duruyor yıkadıkca cok güzel bir kızıl açıga cıkıyordu. eger koyu olması sorun yaratmayacaksa kızıl cazibe güzeldi :)

koleston kızıl büyü aldım şu an saçlarım kahverengi, cart bir renk çıkmaz diyorlar ama cesaret edemiyorum bir türlü. koyu kızıl olsun istiyorum saçlarım, çok göze batmasın, yavaş yavaş canlı bir kızıla döneceğim. umarım kıızl büyüye cesaret edebilirim.

sizce nasıl olur rengi?

kızıl büyü koyu bir kızıl oluyor.ben uzun süre aşk aleviyle kızılbüyüyü karıştırarak kullanmıştım çok ta güzel oluyordu.yolda saçımı neyle boyadığımı soranlar bile oluyordu.ben severek kullanmıştım.1 tüp kızıl büyüye yarım tüp aşk alevi hesabıyla yapıyordum.ahh ahhh nasıl özledim kızılı.ama dönene kadar kızıldan anam ağladı

kızıl büyü koyu bir kızıl oluyor.ben uzun süre aşk aleviyle kızılbüyüyü karıştırarak kullanmıştım çok ta güzel oluyordu.yolda saçımı neyle boyadığımı soranlar bile oluyordu.ben severek kullanmıştım.1 tüp kızıl büyüye yarım tüp aşk alevi hesabıyla yapıyordum.ahh ahhh nasıl özledim kızılı.ama dönene kadar kızıldan anam ağladı

Oksidasyon kremi 1 tanemiydi...

Numara yukseldikce renk acilir. O yuzden isimlere ya da resime aldanmayin... ayrica oksidan onemli. Ben ask alevini % 6 lik oksidanla acik kahve sacin ustune boyadim gayet normal bordomsu orta bi kizil oldu.
Onemli puf noktasi oksidandir. 9 luk oksidanla yapatsan daha cart bi kirmizi olur..

En basta da dedigim gibi boya isimkerini bosverin. 5.45 tabiki 66.46 dan daha koyudur. Numara arttikca renk acilir...unutmayin.

X