Ben bu kadar kötü değilim aslında.

nephilim

Bir Umuttu Yaşatan İnsanı
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2008
266
16
38
öncelikle herkese merhaba.uzun bi süreden sonra yeniden geldim bu klube.
benim derdim şu:2.buçuk aydır birine aşığım,aynı yerde çalışıyoruz.ilk baslarda ben onu çok yakışıklı ukala biri olarak bilirdim,muhabbetimiz bile yoktu.ama bi süre sonra kendimi hep onu seyrederken,acaba bana bugün bişi söölermi diye beklerken,bana baktığı zamanları beklerken buldum.onu görmek istiyordum hep.yanımda olsun.eve geçtiğimde hep hayal ederdim bigün o da bu eve gelecek benimlesohbetler edecek diye.kısacası sanırım aşık olmustum.:1no2:bende aşık olma işlemi tamamlandıktan onu birilerine sormaya basladıktan sonra öğrendimki sevgilisi varmış.yıkıldım tabi,ama yine de çekemedim kendimi ondan.hala ona deli divane aşık.sonra tak etti artık,herşeyi ona söölemeliyim dedim.bu büyük sevgimi o da bilsin istedim.bi gün tüm cesaretimle konusmak istediğimi sööledim,olur dedi.çıkışta birlikte yürüdük.zoraki evime davet ettim.geldi.oturduk anlattım ben herseyi.olanı biteni.sevgilin olduğunu da biliyorum dedim.senden herhangi bi beklentim yok dedim,sadece bilmeni istiyorum dedim.sonra 4 saat farklı seylerden bahsettik,o kadar uymlu birileri daha olamaz dedim kendime,yeni tanışmamıza rağmen.neyse biz yaklaşık bi hafta görüştük.hergün ben işten çıktıktan sonra evime geliyor,okuldan beni arabayla alıp eve bırakıyor,birlikte vakit geçiriyoruz.ama bunlar benim dışımda oldu çünkü o hep benim yanıma gelmek istedi.kapım çalınıyodu açtığımda o vardı karsımda.sen bana ne yaptın bööle melek diyordu bana.bu kadar kısa zamanda ne yaptın?sonra ben ona kız arkadasına bunu yapmaya hakkımız olmadığını ve gitmesi gerektiğini sööledim.bana her seferinde sen nasıl istersen diyordu.en çok bu canımı yaktı zaten.ben hiç gitmesini istemiyordum ki kalsaydı yanımda ama bunu bile açıkça sööleyemedim çünkü o kıza üzülüyordum.sonra ayrıldık bi hafta sonra ama 2 gün sürdü geri geldi.ikinci kez aynı seyler.hergün yanımda bana kendini daha fazla alıştırıyor.yine bi hafta sonra oturduk uzun uzun konustuk.sen gitsende benim için farketmez dedim içim kan ağlaya ağlaya.ben alışkınım gitmelere dedim.yine aynı şeyi yaptı,sen nasıl istersen ööle olacak melek dedi ve ben bu sefer dayanamadım sinirden odada ne varsa aşağı indiiridim ve defol git hayatımdan dedim.bi daha gel desemde gelme bana dedim.o gün bugündür iş yerinden baska bi yerde görmüyorum onu.arıyorum açmıo.mesj atıorum karsılık vermio.verse bile ben tercihimi yaptım dio daha çok canımı acıtıo.en son dün gece konustuk,çok sivri davrandı,yasadıımız herseyi yoq saymaya kakltı ve ben dedli oldum.bu burda bööle bitmmes dedim.ben yıkık bi haldeysem sen de o hatunla mutlu mesut yasayamazsın dedim.bekle ve gör dedim kapattım.sonra face ten kızı bulup mesaj attım ona sen sevgilisisin onun en kısa zamanda bana dön sana anlatacaklarım var diye.tüm samimiyetimle yazıyorum bunları dedim.sabah mesaj atmış bana saka mı bu yaa,sen kimsin diye.şimdi bana yazmasını bekliorum,sevgilisinin aslında ne kadar pislik olduunu anlatmak için.o beni mecbur bıraktı bunu yapmama.şimdi hanımlar.o kıza herşeyi anlatmam benim için ne değiştirecek,o kıza ne faydası olacak,o şerefsiz için ne değiştirecek.
bu arada artık dün geceden sonra artık bana döner mi acaba yine olasılığını sildim kafamdan.önümde onsuz gececek kocaman zamanlar var.bu intikam benim hakkımmıdır?mafoldumben​

Arkadaşım sen paronayakmısı?? neye kime sinirlenip bunları yapıyorsun??? unutma adamın sevgilisinin olduğunu ble bile gidip açılmışssın tutsan içinde kendi kendi yaşamaya devam etsen bu duyguyu ölürmüydün??
Adamı sevgilisi var ve açılıyorsun ona yetmiyor zorla evine davet ediyorsun oda yetmiyor her geldiğinde kapıyı açıp evine davet ediyorsun... Sonra adama defol git hayatımdan diyorsun pardonda zorla girmediki hayatına sen zora bile bile aldın hayatına..
Şimdi sinirlenme öfke duyma zamanı değil Çünkü unutma sen "BİLE BİLE LADES DEMİŞSİN EN BAŞINDAN"

neden tüm suç bende mi?sevgilisi olduğunu bile bile gitmek benim hatamsa eğer onun bunu yapması 3 katı hata.ben zorla davet etmedim yanlış ifade etmiş olabilirim.biraz çekindi bende sorun yok dedim o kadar.şimdi lütfen kalkıpta bana erkektir yapar demeyin.lütfen benim açımdan bakmaya çalışın.bendeki de kalp ve suan o kadar acıyo ki anlatamam.

arkadasım adamı yoldan cıkaran sensın adam yoluna sapıcak yıne ızın vermıyorsun..
ben burda senın hakkın olan bır seyı gormuyorum kusura bakma..
sen resmen bıle bıle adama acılmıssın adam da o sıra ayrıymıs zaten senınle zaman gecırmıs..zaten adam sana hıc yalan soylememıs..daha sonra da adam kız arkadasına donmus..sen kudurmussun..buna ne hakkın var kı?herseyı bastan karıstıran sensın..nıye adamın sevgılısı oldugunu bıle bıle acıldın kı adama?ne beklıyor ne ıstıyordun?ne vermesını umuyordun?kızdan ayrılacak ve sız mutlu olucaksınız..bunu mu ıstıyordun..
kusura bakma..sen resmen bıle bıle lades demıssın Gamze_Belinay in da dedıgı gıbı..sımdı senın cıldırmaya hakkın yok..

arkadaşım bir erkekten bahsediyorsun öyle değilmii.. zayıf noktasını yakalağı bir bayanla vakit geçirmeyi çok sever.. çünkü sen kendin demişssin biliyorum sevgilin olduğunu demişssin ve kendin açılmışssın dürüst olmak açık konuşmak gerekirse ben hatayı en başında sende gördüm arkadaşım

Yaptıkların baştan sona yanlış bence.
Hiç intikam almaya onları ayırmaya hakkın yok.

neden tüm suç bende mi?sevgilisi olduğunu bile bile gitmek benim hatamsa eğer onun bunu yapması 3 katı hata.ben zorla davet etmedim yanlış ifade etmiş olabilirim.biraz çekindi bende sorun yok dedim o kadar.şimdi lütfen kalkıpta bana erkektir yapar demeyin.lütfen benim açımdan bakmaya çalışın.bendeki de kalp ve suan o kadar acıyo ki anlatamam.

sen sorun yok demıssın ıste..sevgılın var bılıyorum ama sorun degıl benım ıcın demek oluyor bu dedıgın..e adam da ha tamam o zaman madem bu senın ıcın sorun degıl pekı konusalım demıstır..
erkektır yaparla alakası yok bu durumun..

aslında sevgilisinden ayrılıp senle birlikte olmasını istemişsin,ayrılmayınca sinir krizlerine girmişsin...
zaten yanlış bir şekilde adamı hayatına sokmuşsun,sonra yine kendi iradenle göndermişsin,ne diye sinir krizi geçiriyosun ki:eek:lmaz:
intikam hakkın yok,zaten sevmek,aşk değil buaklinialirimsmile

hee adam senin peşine takılıp,aşk,meşk diye umutlandırsaydı seni,sevgilisi olduğunu bilmeseydin,sen masum aşkınla:asigim: ona kansaydın,sonra işlerin böyle olduğunu öğrenseydin tamam diyecektim.

kıza üzüldüm diosun,şimdi kızın canını yakmak istiyosun.
sen adama kızmışsın,kızın kabahati ne??

aslında sevgilisinden ayrılıp senle birlikte olmasını istemişsin,ayrılmayınca sinir krizlerine girmişsin...
zaten yanlış bir şekilde adamı hayatına sokmuşsun,sonra yine kendi iradenle göndermişsin,ne diye sinir krizi geçiriyosun ki:eek:lmaz:
intikam hakkın yok,zaten sevmek,aşk değil buaklinialirimsmile

hee adam senin peşine takılıp,aşk,meşk diye umutlandırsaydı seni,sevgilisi olduğunu bilmeseydin,sen masum aşkınla:asigim: ona kansaydın,sonra işlerin böyle olduğunu öğrenseydin tamam diyecektim.

kıza üzüldüm diosun,şimdi kızın canını yakmak istiyosun.
sen adama kızmışsın,kızın kabahati ne??

alkisalkisalkis

Adama git diyen sensin, gitti diye kızan sensin, bu işin içine çeken sensin... hala hangi intikam hakkından bahsediyorsun? burada bir tek kişinin intikam hakkı var o da adamın sevgilisinin ikinizden intikam alma hakkı...

ya kimse kimseden ayrı değildi.birliktelerdi o zaman da.sanki sizin basınıza gelemezmi hiç bööle bişii.belki dedim benim yasadığım sıkıntıyı anlarlar en azından teselli verirler böyle saldıracağınızı hiç beklemiyordum.sorun değil demedim aynı zamanda ben senden bi beklentim yok dedim ama bunu ona söölerken o biliyodu aslında içimde neler oluyor.sorun değil diyecek kadar küçük değilim.ayy inanmıorum size yaa nasıl bi noktaya getirdiniz olayı.

arkadaşım adam sana bir şey yapmamış,ne olup bitmişse sen kendi kendine yapmışsın.
adamın sevgilisi olduğunu bilip ona açılmışsın..adam zorla girmemiş hayatına sen davet etmişsin ve bir beklentin olmadığını da özellikle söylemişsin.adam sana umut vermemiş.şimdi kimden neyin hesabını soruyorsun?kinin öfken kendine olmalı bence.ayrıca okurken oldukça şaşırdım.tepkilerin yapmaya çalıştıkların bana pek normal gelmedi.kusura bakma ama adamın başına bela oluvermişsin bir anda.gerçi ona da ders olmuş sevgilisi varken kaçamak yapmaya kalkmasaymış.yazık adamın sevgilisine...

Her insan kendinden sorumludur!
Tek suçlu ben miyim diyerek üste çıkmanız o kadarr mantıksız ki..
Zaten ikinizi birarada idare eden adamdan ne bekliyordunuz Allah aşkına!
Kendinize gelin,çok büyük hata yaparak kendinize olan saygınızı,gururunuzu zedelemişsiniz daha da yıpratmayın en azından....

ya kimse kimseden ayrı değildi.birliktelerdi o zaman da.sanki sizin basınıza gelemezmi hiç bööle bişii.belki dedim benim yasadığım sıkıntıyı anlarlar en azından teselli verirler böyle saldıracağınızı hiç beklemiyordum.sorun değil demedim aynı zamanda ben senden bi beklentim yok dedim ama bunu ona söölerken o biliyodu aslında içimde neler oluyor.sorun değil diyecek kadar küçük değilim.ayy inanmıorum size yaa nasıl bi noktaya getirdiniz olayı.

basınıza gelmez mı hıc demıssın de hayır gelmez..tabııkıde bırınden hoslanırım ama sevgılısı olan bırıyse bu asla gıdıpte konusmam..ıcımdekılerı de hemen atarım..o yuzden boyle bır sey asla basıma gelmez..
saldırmak demıssın..sen kendını cok haklı buluyordun destek olacagımızı sandın ama hatanın sende oldugunu soyleyınce saldırmak dıye nıtelendırdın..sen benım en yakın arkadasım dostum olsaydın ınan daha farklı konusurdum..daha sert konusurdum..
arkadasım sen basından herseyı bılıyordun...sen ıstedınkı onlar ayrılsın adam senın olsun..ama olmadı..olmayınca da cılgına dondun..sımdı nıye ortalıgı ayaga kaldırıyorsun anlam veremıyorum...hem suclu hem guclu oluyorsun..o kıza anlatınca ne gecıcek elıne?kızı uzuceksın..o kızı uzmeye ne hakkın var senın???adam cok mu sutten cıkmıs ak kasık tabııkıde degıl..ama suan bızım muhattabımız sensın..o yuzden sana konusuyoruz..adam da ıkı yuzlu bır adammıs..ama bu yıne de senı sucsuz yapmaz..

forumda bu saldırma olayına en çok karşı çıkanlardan biriyim. kusura bakmayın ama bu olayda ben hiçbir saldırı görmedim.
kimse size ne hakaret etmiş ne aşağılamış, ne saldırısından bahsediyorsunuz?
hala da size hak verilmesini beklediğinizi söylüyorsunuz. kusura bakmayın ama sizin pusulanız cidden şaşmış. değerlendirme yeteneğinizin çok sağlıklı çalışmadığını görüyorum. bunu sadece aşk acısıyla tanımlayamayacağım ne yazık ki. bence bir an önce bir psikiyatrist ile görüşmenizde fayda var.

Sizi haklı bulmak için kendimi zorluyorum.

Evet başkasıyla beraber olan birini sevebilirsiniz.....Haklısınız......

O na açılabilirsiniz.......Haklısınız.....

O da size yakın davranıp hep yanınızda olmak isteyince ve size ümit verecek şekilde

konuşmalar yapınca umutlanabilirsiniz.......Haklısınız......

Bağırıp çağırıp evden kovduktan sonra ve sevgilisiyle mutsuz olmasını istediğinizi belirttik-

ten sonra; onun soğuk olması ve gerçek sevgilisiyle hayatına devam etmesi sizi rahatsız

etmemeli....Haksızsınız.......

Adamın hiçbir şeyden habersiz sevgilisine mesajlar yazıp aralarını bozmaya çalışmak çok

günah....Kızın bunda bir suçu yok ki......Haksızsınız....

Aynı şeyin size yapıldığını düşünün.Birini seviyorsunuz.Uyumlu bir beraberlik yaşıyorsu-

nuz;kızın biri geliyor sizden haberi olduğu halde sevgilinizle beraber olmaya çalışıyor ve

size mesajlar gönderiyor.Ne hissedersiniz?????????

Sevgi,aşk böyle bir şey değil ......Aşk her zaman sevdiğinin mutluluğunu istemektir ve

sevgi birilerinin elinden alınarak sahip olunacak bir olgu değildir........

Eminim duymak istediklerin bunlar değil ve bana kızacaksın ama ben Allah yardımcınız olsun diyorum ve mutluluklar diliyorum.....

Sevgilisi olan adamı evine davet edip dostane olarak da olsa yakınlık kurmaya, aklını çelmeye çalışmışsın ve de başarmışsın. Ama geçici bir süre..

Yani sen hislerimi söylemek amacıyla bunu yaptım demişsin ama bence bilinçaltında onu elde etme çabası yatıyordu.
Sevgilisi olan adama yaklaşmak, hele ki evine davet ederek 3 adım birden ilerlemek herkesin yapabileceği birşey değil..Ama aşk işte.

O da zaten sevgilisinden hiç vazgeçmemiş senle görüşürken, belki daha ilk seferde evine davet etmeni yanlış anladı da, eğleniriz biraz diye düşündü senin için .erkek sonuçta ama sevgilisinden vazgeçmedi..

Ne bekliyordun ? senin için sevgilisini terketmesini mi ? Olabilirdi tabii yapabilirdi ama yapmadı onu tercih etti , zaten onunlaydı..

Ayrıca iki kızı birden idare ettiğine göre pek desağlam pabuç değil canım..

Bence aşık olduğun adamı bir şekilde elde etmeye çalıştın ama başarılı olamadın.

ıçinde bulunduğun sinir harbi bu yüzden..

Aklını başına topla da, sana aşık olmamış, senle sadece zaman geçirmiş bu insandan uzak dur..

Nasıl bir teselli bekliyordunuz ki?
"Ahh canım üzülme sakın,bak adam ayrılmamış sevgilisinden tühh tühhh" gibi mi?
Yoksa kızı daha da fişeklemek için cümleler mi hazırlayalım?

Nasıl bir teselli bekliyordunuz ki?
"Ahh canım üzülme sakın,bak adam ayrılmamış sevgilisinden tühh tühhh" gibi mi?
Yoksa kızı daha da fişeklemek için cümleler mi hazırlayalım?

bende anlamadım nasıl bır tesellı beklıyordu acaba?
alsanaalsanasmile

senin hiç bir şeye hakkın yok.
birinin intikam hakkı varsa o da cerenoranın dediği gibi diğer kızın hakkı.
sen ne yüzle gidip kıza msj atıyorsun ya
sen mutlu olamadın ya git baskasını da üz hem de hic sucu olmayan birini.
kendi mutsuzlugunu kendin yaratmıssın.
en kötü platonik bir ask yasıcaktın , gecicekti gidicekti. simdi hem kendini daha cok üzdün hem baska iki kisiyi daha. o adama da üzülmüyorum ya pek , diger kıza üzülüyorum.
bir yandan da diger taraftan bakmaya calısıyorum olaya.
diger kız anlatsaydı boyle boyle erkek arkadasım işyerinden bir kızla görüsmüs, yaptıgına pisman , kız simdi musallat olmus pesini bırakmıyor, beni de msjları ile rahatsız ediyor ne yapsam diye, affetme ayrıl derdik belki de ama bilemiyorum senin gibi biri yüzünden bir ilişki bitirmeye değer mi bilemiyorum

X