neden böyle oluyor:??

december90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
16.975
248
Kızlar bendede böle bişe var ama
Benim sevgilim askerde kimi zaman canımdan çk seviorum aradığında felan çk mutlu oluorum kimi zamansa arasa bile bni mutlu etmior kimi zaman çk özlüorum kimi zamanda hiç umursamıorum kendimi çözemiorum neden olabilir sizce asker sevgililieri daha ii biliodur bu durumu

şimdiden teşekkürler..

iyi güzel diyorsunda canım uzakta olunca daha çok hasret ve özlemle sevgi 2 misli artması gerekmiyor mu??? :uhm:
Nasıl oluyor kimi zaman mutlu kimi zaman mutsuz...fisfisfis
benim sevgilimde askerde arasın diye saniyeleri bile sayıyorum sesini duyayım diye...
1 dk bile araması bile ilaç gibi geliyor her anıma ...opuyorumnanaktan

uzaklıktandır .....sevgilinde şartları gereği sana istesede çok ilgi gösteremez .....geldiği zaman onu nekadar özlediği sevdiğini anlarsın .........

iyi güzel diyorsunda canım uzakta olunca daha çok hasret ve özlemle sevgi 2 misli artması gerekmiyor mu??? :uhm:
benim sevgilimde askerde arasın diye saniyeleri bile sayıyorum sesini duyayım diye...

:lepi::asigim::nazar::nazar:

:KK70: Banada oluyodu. Arıyodu umursamıyodum sonra ilgisini bi kesiyodu noldu yaa nie böle yaptıkii keşke öle hissetmeseydim bak elimdekindende oldum diyodum :KK70:

o bndede oluo canım 1 veya 2 dak bile olsa arasın konuşim sesini duyim diorum kimi zamansa neden böle oluo anlamıorum

uzaklıktandır .....sevgilinde şartları gereği sana istesede çok ilgi gösteremez .....geldiği zaman onu nekadar özlediği sevdiğini anlarsın .........

doğru sölüosun canım dağıtım iznine geldiğindede aynı durumlar vardı bnde ama görüşünce o mutsuz olan gitmiş yterine çk mutlu insan gelmiş çk mutluyumdum huzurluyumdum yanında

bu normal bi durum değil bence ilişkinden ve duygularından eminmsin ? bi sorununuz mu var canım ? çünkü ben askerdeyken nişanlım telelfonumu arasa yani kazara duymasam filan bütün gün kafamı vururudum dört gözle arasın diye beklerdim günde 2 kez konusurduk hiç aksatmadı mesela aramadığı gün hiç olmadı ama yine de dört gözle beklerdim

bu normal bi durum değil bence ilişkinden ve duygularından eminmsin ? bi sorununuz mu var canım ? çünkü ben askerdeyken nişanlım telelfonumu arasa yani kazara duymasam filan bütün gün kafamı vururudum dört gözle arasın diye beklerdim günde 2 kez konusurduk hiç aksatmadı mesela aramadığı gün hiç olmadı ama yine de dört gözle beklerdim

Aramızda hiçbi şekilde sorunumuz yok onu çk seviorum aynen bndede oluo bikaç gün önce aradıydı açamamıştım çk sinirliydim o gün mesela yani sonrada kkeşke tekrardan arasa die beklerdim bnde kimi zaman 4 gün aramadığı oluo canım

aynen böyle düşünüyorum telefonu kapatır kaptmaz bidaha aramasını bekliyorum
hafta sonları yanına gidiyorum otobüse biner binmez bidaha gelceğim günü saymaya başlıorum
ben onu çok özlüyorum mafoldumben

X