sabunla toz şekeri karıştırarak siyah noktalardan kurtuldum

greenapple

Guru
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2009
214
22
35
size bir önerim var:burun bölgesi için söylüyorrum bunu.banyodan çıktıktan sonra yada yüzünüze 5-10 dk buhar tuttuktan sonra elinize katı bir sabun alın iyice köpürtün elinizi,sonra bildğimiz toz şekeri de o köpüklü elinize azıcık dökün.elinizde ikisini bi yuvarlayın.sonra burun kenarlarına peeling yapın.ardından burun kanatlarınızı çok hafif elinizle yukarı doğru itin.siyah noktaların hiç zorlanmadan anında çıktığını görüceksiniz.haftada 3 kere uygulamada tamamen arındığına şahit olucaksınız..:lepi:

iyice denek olduk zaten.. sempatiksalakcinni bide bunu deneyelim..sağol canım

Daha önce şekerli bir krem denemiştim memnun kaldım..
Şeker cildi yumuşatıyorr,nemlendiriyor..
Çok sık yapmamak lazım,cildi tahriş edebilirsiniz...

ama onları temizledikten sonra gözenekler acık kalıyooo ve daha kötü duruyo:bbo:

benim 1 sene sonra falan belirginleşmeye başladı gene.ama istedğiniz kadar pahalı üründe kullansanız siyah nokta herzaman kendini tekrarlar.tamamen kurtulan görmedim ben hiç:eek:lmaz:en azından masrafsız bi formül bu bence

Son düzenleme:
benim 1 sene sonra falan belirginleşmeye başladı gene.ama istedğiniz kadar pahalı üründe kullansanız siyah nokta herzaman kendini tekrarlar.tamamen kurtulan görmedim ben hiç:eek:lmaz:

canım keşke bir sene olsa.. benim 2 sonra çıkıyo meydana yine boshayallersmile

evet cildin en kötü başa bela sorunu bu siyah nokta.hiçbir kapatıcı fondotende kapatmıyo lanet şeyleri:)

bugn farkettim de daha bi çoğalmışlar geldi gözüme mafoldumben yatmadan karbonat maskesi yapıcam..toz şekerle sabunu geçen gün yaptım.

arkadşlar siyah noktalrnzdan kurtulmak istiosanız haccer zeytin yağı kremini kullanın tüm eczanelerde var

canlar bende siyah noktalara şekeri avcumun içine çok az döküyorum üzerinede limon sıkıyorum siyah noktalara çok ii geliyo hem limonda cilde parlaklık veriyo :sm_cool:

X