bebeklerde ağlarken morarma???

denizlerprensi

denniss
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
546
2
benim oğlum ağlarken morarıyor...daha önce birkaç sefer olmuştu fakat kısa süreli ..kucağıma alıp konuştuğumda kendine geliyodu..bu akşam bizi çok çok ama çok korkuttu öldüm resmen ya..baya bi süre hiç sesi çıkmadı rengi resmen siyaha döndü..
biraz baktım netten akciğer yada kalp sorunu yoksa biraz aksi bi çocuk olabilirmiş..
bilmiyorum ya dr gittiğimizde hiç sormamıştım bu kadar olmamıştı çünkü..dediği yapılmadığı için ağlıyo ondan oluyo die düşünmüştüm şimdibaya bi korkuyorum ...tekrar olursa die
sizlerde de böyle olan varmı ne yapıyosunuz...??????????

canım işin zor..benim ortanca kızım ve oğlumda aynısını yapıyordu..dr dedi kesinlikle her dediğini yapma..alıştırma ..bu şekilde sizi kullanıyor diye..ama senin bebeğin için bişey diyemicem sen yine dr sor bence...ben öyle yapmıştım...

bnm de bebeğim bu gece ağlarken morardı,kendinden geçti gibi oldu 15 sn falan sesi çıkmadı ellerini sıktı..çok çok korktum:KK43:içim eridi.ilk defa oldu..inş.bi daha olmaz.sonrasında çok ağladı...azıcık yerden düştü halbuki..allah korusun bebeklerimizi.

biraz uzun yazarsam kusura bakmayın çok dertliyim bu konuda.ağlarken katılma deniyomuş buna.benimde 15 aylık bi kızım war..15 günlükken filan olmuştu ilk kez..napıcamızı şaşırmıştık..kıpkırmızı kesilip morarıp sesinin kesilmesi..sonra birden salıwermesi kendini..hemen koşup yüzüne su sürüp camdan dışarı baktırıyodum yüzüne hawa gelsin diye..öyle sık oluyoduki bi ara ölüyodum artık..günde 5 kere filan bazen dah afazlaydı..doktor demir eksiliği tetikler dedi..ailede de warsa olabilir dedi..bende öyleymişim bebekken..demir damlası kullandık epey bi süre..artık katılmıyo diye bırakmıştık ki kurban bayramında tekrar başladı..hatta dr kontrolüne gitmiştik,hiç sewmiyo tabi kontrolü, doktorun yanında da katıldı adam muayeneyi bıraktı ibayılıcak bu dedi..tekrar demire başladık..ablamın kızı da geçen gece aynı olmuş ama o baya bi siyah olmuş bi de bayılmış sanırım..tedbir olsun diye nörolojiye yönlendirdiler..çok panik yapmamakla birlikte doktora anlatmakta durumu fayda war yani..çok geçmiş olsun şimdide..

benim oğlum da katılarak ağlıyodu doğduğundan beri. dr. kansız olan bebeklerde bi de kalbinde delik olanlarda olur dedi. zaten benim oğlum doğumda enfeksiyon kaptığı için kan yıkımı olmuştu, yani kansızlık vardı. belli bi zaman sonra kendiliğinden geçti. şimdi 15 aylık ama bu aralar istediğini yaptırabilmek için o şekilde ağlıyo. bazen karakter haline gelebiliyo.

ben bu durumu bir komşumun kızında ve görümcemin oğlunda gördüm.
çocuk ağlarken katıldığında sessizleştiği zaman poposuna çimdik atıyorlardı.
o zaman çocuk kendisine geliyordu..

biraz uzun yazarsam kusura bakmayın çok dertliyim bu konuda.ağlarken katılma deniyomuş buna.benimde 15 aylık bi kızım war..15 günlükken filan olmuştu ilk kez..napıcamızı şaşırmıştık..kıpkırmızı kesilip morarıp sesinin kesilmesi..sonra birden salıwermesi kendini..hemen koşup yüzüne su sürüp camdan dışarı baktırıyodum yüzüne hawa gelsin diye..öyle sık oluyoduki bi ara ölüyodum artık..günde 5 kere filan bazen dah afazlaydı..doktor demir eksiliği tetikler dedi..ailede de warsa olabilir dedi..bende öyleymişim bebekken..demir damlası kullandık epey bi süre..artık katılmıyo diye bırakmıştık ki kurban bayramında tekrar başladı..hatta dr kontrolüne gitmiştik,hiç sewmiyo tabi kontrolü, doktorun yanında da katıldı adam muayeneyi bıraktı ibayılıcak bu dedi..tekrar demire başladık..ablamın kızı da geçen gece aynı olmuş ama o baya bi siyah olmuş bi de bayılmış sanırım..tedbir olsun diye nörolojiye yönlendirdiler..çok panik yapmamakla birlikte doktora anlatmakta durumu fayda war yani..çok geçmiş olsun şimdide..

Benim kızımda önce normal ağlıyor baktı olmuyo bu sefer katılıyo bnde bi doktoruna danısıcam belki baska bir sıkıntı olabilir tedbir önemli

X