Göz Çevresi Bakımı göz çevresi için doğal bakım yapan varmı

CennetKokulum

kuzusu'nun kuması
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
2.451
36
kızlar goz cevresı kremım bıttı bu aralar cok harcama yaptım alamadım makyajda yapınca cok kuruyor normal nemendırıcı surulmez yag bezesı yapar evde yapacagımız yada satın alabılecegımız uygun bakım urunu bılen varmı

bir fincan içilen türk kahvesinin dibinde biriken kahve telvesini sürüp bekletiyoruz. kuruyunca yıkayıp sonuca hayran kalıyoruz :) ne yağlanma riski var nede yağ putonu oluşma.

be goz altı torbası ıcınn bırsy oneren varmı azcık torbalasma var ozellıkle guldugumde ırsı olabılır teyzellerde de var nasıl ındırgenılır ?varsa bılen gercekden sonuc veren guzel bır iksir? paylassın arkadaslar:KK43:

bir fincan içilen türk kahvesinin dibinde biriken kahve telvesini sürüp bekletiyoruz. kuruyunca yıkayıp sonuca hayran kalıyoruz :) ne yağlanma riski var nede yağ putonu oluşma.

Nasıl yani? Denedinizmi? Haftada kaç kez uyguladınız peki?

daha önce burda kahve önerisinde bulunan arkadaşlar olmuştu ben denedim hiç önermiyorum.kahveyi göz çevremden çıkarmak için neler çektim anlatamam,telvesi kirpiklerime bile yapıştı kaldı,pamukla sürterek çıkarmak zorunda kaldım iyice tahriş oldu üstelik yıkayıp çıkartacağım derken gözümün içine girdi sabaha gözlerim kıpkırmızıydı :KK59: ben önermiyorum yinede denemek istiyorum diyorsanız siz bilirsiniz

X