Bana bir çare lütfen!!!

Flowrs

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
640
14
selam arkadaşlar bende 2010 eylül annesi olacağım inşallah.7 haftalık hamileyim.fakat 1 aydır vajinal enfeksiyon yaşıyorum. hamile olduğum için dr şuanda fitil kullanmamamı söyledi.2 hafta daha beklemem gerekiyor...ama çok kötü durumdayım çok rahatsızlık veriyor...aşermiyorum ama bu derdim var...bilirsiniz işte!

benim gibi olan arkadaşlar ne yapıyor? doğal bi çaresi yok mu? kurtulan yok mu?

Geçmiş olsun canım..
Neden fitil kullanmaman gerktiğini söyledi anlamıyorum ben de hamileyken dr.um fitil vermişti..
bence başka bir dr.a danışmalısın çok zordur biliyorum..
bir de tuvaletten sonra temizliğini sıcak su ile yap canım çok faydasını görürsün ve de ayaklarını sıcak tutmalısın..
yeniden geçmiş olsun ..

kaşıntınmı var?mantamı yanii..en dogal yöntem wc de temizligini sirkeli suyla yap...sonra tekrar durula vee kurula..ıslak bırakma..

canım ben 2009 eylül annesiyim ben hamileliğimin ilk aylarında hep vajinal enfeksiyon yaşadım ve 3 4 kere fitil kullandım anlamadım nie fitil vermior bence başka dr a danışmalısın hamileliğinde gerektiğinde antibiyotik bile kullanabiliorsun hamileler için kullanılabilen ilaçlar mevcut tecrübem olduu için söylüorum fitilin hiç bir zararı yok olsaydı ben düşük yapar yada bebeğimde allah korusun bir şey çıkardı çok zor oluor biliorum yanma kalınma kaşınma sorası yara ilerlemeden halletmen lazım asıl o zaman tehlikesi olur duvarlar bebeği koruyamıyor bebğe bulaşıormuş enfeksiyon daha tehlikeli güzelim

canım ben de sürekli yaşadım bunu hamileliğimde. fitil ve krem kullandım ıslak bırakma. çok afedersin ama çamaşır giymeden etek ile belli bir süre havalandır çok rahatlarsın bu şekilde ve temizliğine dikkat et.

sağolun arkadaşlar ilgilendiğiniz için....evet banada fitil verdi ama hemen kullanma dedi 8.haftadan sora dedi....bebek küçük olduğu için sanırım....
sirkeli su gerçekten iyi geliyorsa onu bir deneyeyim....benim hem enfeksiyon hem mantar......bende evlenmeden önce de hamilelikten öncede hep olan bir durumdu ama hap fitil kremle geçiyordu...şimdi 8 haftayı doldurmayı bekleyeceğim mecburen....bu arada da sizin tavsiyelerinizi dikkate alacağım....teşekkürler.........

bana doktor hamileyken hiç ftil vermedi.monurol şaşe diye bi toz ilaç veriyodu..tek kullanımlık.gece uyumadan önce suyla karıştırıp içiyodum.

Konu içerik sebebi ile Hamilelerden haberler : Soru ve sorunlar topiğine taşınmıştır.

X