Cilt Bakımı Ürünleri orbil-white kullanan varmı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

neslixsxah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2007
4
0
55
Birkaç sitede ilanlarını gördüm. Sivilce lekelerine iyi geliyormuş.ama güvenemedim.hatta her sitede fiyatları aşırı farklı. Kullanan arkadaş
var ise beni bilgilendirebilir mi?

benim internette okuduğum da cilt bakım maskesiydi zaten eğer bir fark görmediyseniz almanın da bir anlamı yok. teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için

Birkaç sitede ilanlarını gördüm. Sivilce lekelerine iyi geliyormuş.ama güvenemedim.hatta her sitede fiyatları aşırı farklı. Kullanan arkadaş
var ise beni bilgilendirebilir mi?

canım yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ve çok memnun kaldım halada kullanıyorum fakat ilk kullandığın hafta sivilceler artıyor hatta korkutmuştu beni.Ama gerçekten güzel bitkisel hiç bi yan etkisi yok eczanelerde 16-17 ytl ye bulabilirsin kullanınca hak verirsin bana

merak ettim şu kremi açıkçası.ilk sürüşlerde sivilce çıkması normaldir.deri altındaki çıkıcak olan sivilcelerin tamamen arınması için gerekli bu durum.biraz sabretmek lazım.

ben kullandım memnundum sadece bununla bi mucize beklemeyin ama kulandığım zaman sanki hamama gitmişim gibi bi temizlik akça pakça oluyodum tekrar alıcam bende

maskesini ben aktardan 5 ytl ye aldım.oldukça büyük bir tüp.ve maske şampuan kadar akıcı.
bir beklentim yok. sadece bakım maskesi olarak arada bir yapıyorum.sadece ucuz olduğu için aldım

bende aldim turkiye de bi tanidigim satiyordu ama kullanmadim daha.hamileyim bi yan etkisi olurmu acaba .bana satan kisi bunu kullanmadan once kukurtlu sabun ile yika demisti zaten uzerinde de yaziyor. acaba kullansam mmi

bn uzun bi süre kullandım maskesini.eczaneden almıştım.faydasını görmedim.ama zararı da olmadı.öylesine kullandım yanii.izlere sivilcelere en ufak bi etkisi olmadı..kişiden kişiye değişirmi bilemicem

X