adet döneminde et parçası gelmesi

fatos_w

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2010
7
0
Çok üzgünüm çoook

arkadaşlar size bişey soracağım. adet döneminde idrar deliğinden işaret parmağının yarısı büyüklüğünde balık şekline benzeyen bi et parçası gelmesi sizce ne demek ??bilmiyorumkismile

Çok üzgünüm çoook

arkadaşlar size bişey soracağım. adet döneminde idrar deliğinden işaret parmağının yarısı büyüklüğünde balık şekline benzeyen bi et parçası gelmesi sizce ne demek ??bilmiyorumkismile

idrar deliğinden gelmesi ilginç..eminmisin..vajinadandır o canım yaa,öyle ise gaaayet normal..ama gerçekten idrar deliğindense hiç bilmiyorum...

canım idrar deliğinden gelse sancıdan ölürsün ben kum döktüm idrar deliğinden canım çıktı ki ....kalmış et parçası....bende de adet dönemi gelir bazen et parçası ben bir doktora sordum normal bir zararı yok hatta iyi bileymiş çünkü bütün rahim için temizleniyormuş..

idrar deliği değildir o cnm.
adet kanamasının olduğu yerden geliyordur,normal endişe etmene gerek yok.

emin değilim bakireyim daha önce hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım kan pıhtıları dökülüyordu adet dönemimde bunun döllenmeyen yumurtalıklar olduğunu biliyorum ama et parçası çok garip geldi ve çok endişe ettim.

bi arkadaşıma sordum vajinadaki dil olabileceğini söyledi ama acı çekermişim öyle bi durumda. ama bende hiç acı yoktu. hatta adet sancım çok ağrılı geçiyordu ve sancısı kesildi o et parçası düştükten sonra.

emin değilim bakireyim daha önce hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım kan pıhtıları dökülüyordu adet dönemimde bunun döllenmeyen yumurtalıklar olduğunu biliyorum ama et parçası çok garip geldi ve çok endişe ettim.

kan pıhtısı döllenmeyen yumurta mıymış?kimden duydun bunuakannehir çünkü yanlış.et parçası dediğiniz de kan pıhtısıdır,biraz daha yoğundur diğerinden et sanmışsındır.Bakireyken kan pıhsının çıkışını hissedersin,sen de idrar deiğinden çıktı sanmışsındır.

eğer idrar deliğinden çıksaydı kendini parçalardın bende hem kum hemde sistit var genelde ikisi aynı ayna başlar ve idrar yerine kan işerim.inan o bir damla kanı çıkarmak için çektiğim acıları bir ben bilirim birde allah kaç kere hastanelik oldum.
kadında olsan kızda olsan et parçası şeklinde adet kanamaları olabilir sorun edilecek birşey değil canım.

duyduğum bilgi yanlış olabilir emin değilim ama kan pıhtısı olmadığından emin olmak için peçeteyle alıp kanını emdirdim ve bariz bi et parçasıydı. hatta fotosunu bile çektim ileride önemli bişey olursa die kanıt olarak :)

o büyük bir kan pıhtısıdır muhtemelen. bende de oluyo bazen. yani çok yoğun adet olunca. daha büyük parçalar bile gelebiliyo. bildiğim kadarıyla adet zaten kalınlaşmış rahim duvarının dışarı atılması..onun parçalarıdır herhalde..

canım arkadaşlar gibi düşünüyorum bende benimde oluyor çünkü parça parça koyu kan pıhtıları düşüyor ewlenmeden önce sancıdan ölüyordum kızlık zarından geçmesi zor olduğu için sancı çekiyorsun benim şimdi ağrılarım minimum düzeyde allaha şükür zemuszemus

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
duyduğum bilgi yanlış olabilir emin değilim ama kan pıhtısı olmadığından emin olmak için peçeteyle alıp kanını emdirdim ve bariz bi et parçasıydı. hatta fotosunu bile çektim ileride önemli bişey olursa die kanıt olarak :)

cnm neyin kanıtı olacak ilahi..tabi insan bakire olunca korkuyor bu tür şeylerden ama korkma benden de bekarken bool bool gelirdi..ben de korkardım yaa bu kızlık zarından nasıl geçer diye ama bişi olmuyormuş korkma...

öncelikle benden de geliyordu öle parçalar ama soğan suyuna başladım kesildi cok şükür

bendede oluo aynısı gayet normal bişey hatta olması normal zaten çünkü kalınlaşmış rahim duvarının dışarı atılması gerek o parçalarda bunun belirtisi hiç korkma ii bişey yanikaydirigubbakcemile5

resmi nasıl yükleyebilirim buraya arkdşlar belki resmi görünce daha iyi yardmcı olursunuz bana :KK43:

eskiden ben bubu her ay adet döneminin 3 yada 4 günü yaşardım miktarına bağlı olarak biraz ağrıyla beraber gelir ve giderdiyaklaşık 1 seneden beri böyle bi sıkıntı yaşamazken bu ay ilk günnn inanılmaz ve dayanılmaz bir ağrıyla beraber yaklaşık 2 parmak genişliğinde ve uzunluğunda -kansızz- özellikle kansız die belirtiyorumm bariz bi et parçasıydı embyaz
hatta biraz işkembeyi andıran bişiydi bana inaılmaz ağrılı bir iki saat geçirttigördüğümde şok geçirdimm çünkü kan pıhtısı falan görmüştümde bu acayip bişiydi arkadaşlardan birinin dediği gibi bnde fotosunu çektim nolur nolmaz die şimdiiisizlerden ricam aynı durumu yaşayan birileri varmı bir uzmana danışmışlarmı kısacası bi fikri olan varmı herkese şimdiden çok teşekkürler

Aynı şeyleri evlenmeden önce ben de yaşadım ve çok korkmuştum.Bence endişelenme arkadaşım, bunlar regl döneminde yaşanan doğal şeyler, insan bunun vajinadan nasıl çıktığına inanamıyor ama emin ol bunu atman çok güzel birşey.Ben yeni evliyim ve evlendikten sonra da regl döneminde aynı şeyleri yaşıyorum.Demek ki rahim içindeki fazlalıkları bekar da olsan evli de olsan bir şekilde dışarıya atıyor.Hiç korkma ve rahat ol...

arkadaşlar adet döneminde yalnızca kan akmaz ki.. rahim içi de yenilenir aynı deri değiştirir gibi.. eski doku gider yerine yenisi gelir.. rahimden ayrılan eski dokudur o et parçası dediğiniz.. vajina dili filan tuhaf şeyler, öyle şey olur mu hiç.. gayet normal ve gayet sağlıklı bişey, korkmaya hiç gerek yok...

X