Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Ana kucağı kullananlar

kortopcu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2010
458
255
arkadaşalr ne kadarlıkken bebeklerinizi an kucağına koymaya başladınız..ben bazen koyuyorum ama oturuo gibime gelio içim rahat etmio..bu arada bebeğim 62 günlük..bilmiyorumkismile

benim burda edindiğim bilgilere göre canım yatırılıyomuş çünkü o zaten anne karnındaki duruş şekline göre üretiliyomuş yani bi sorun olmazmıi bende inşallah ondan alıcam çok kullanışlı oluyo

benim burda edindiğim bilgilere göre canım yatırılıyomuş çünkü o zaten anne karnındaki duruş şekline göre üretiliyomuş yani bi sorun olmazmıi bende inşallah ondan alıcam çok kullanışlı oluyo
bende tereddüt ediorum çoğu kişi kullanıo ama bebekleri ne kadarlık bilemiorum kii snein bebeğin ne kadarlık?

ben bebegim dogdugtan sonra kullnmaya baslmaistim ama onlarin ozel uretilenleri var ortobetik yani bebegin bel kemigine gore ben ondan kullaniyorum bence elde yada farkli bir yere koymaktan daha saglikli zaten cocuk doktorlarida cok salikli buluyor ana kucagini bence bi sakincasi yok ama aklina takiliyorsa bir cocuk doktoruna sorabilirsin tabikide

Ben ilk gün hastane çıkışında koymaya kıyamadım. Doktorumuz ise en sağlıklısının o olduğunu söylemişti. Sonra sarılık için hastaneye gidip gelirken kullanmaya başladım. Yani 3-4 günlükten beri kullanıyorum a.s.

CAnım benim dışarı çıkarken arabada kullandığım bi elele maxi cosim var
Elele Taşıma&Otokoltuğu Ana Kucağı Puset G.Oranj, #23623479 Gittigidiyor.com buna benzer bişi..ama genelde içine çok ince yastıklar varya onlardan koyuyorum,çünkü banada çok göçük geliyo..Doğduğundan beride kullanıyorum..hastaneden çıkışta dahil..korkma hiç.

Evde de bunu kullanıyorum,bebeğim içinde çok rahat ediyo

canım senin anakucağın yatış pozisyonunda çok güselmiş güle güle kullansın yavrunç benim ki kraft ın senin maxi cosi ye bensio onun içi oyuk gibi oturma pozisyonu gibime gelio

ilk aylarda orta kısmını battaniyeyle deseklemekte fayda var yoksa bebek içine çok çöküyor.

bende kullanıyorum, hastane çıkışımızdan beri ama içini birazcık dolduruyorum:)

canım senin anakucağın yatış pozisyonunda çok güselmiş güle güle kullansın yavrunç benim ki kraft ın senin maxi cosi ye bensio onun içi oyuk gibi oturma pozisyonu gibime gelio

oto koltuğum ilk resimdekinden daha göçük cnm,elele markası belki görmüşsündür.oturma pozisyonu olmuyo korkma,ama dediğim gibi içini destekle..

canım bende doktora giderken arabada da destekli bir şekilde kullandım.
maxi-cosi travel sistemli olanlardan. arabadan indikden sonra hemen takıyordum kendi arabasına 1 yaşına kadar öyle kullandım.rahattı baya..

bende yeni aldım ana kucağını. daha bebeğin doğmasına bir ay var. ama banada içi göçük gibi geldi. birde arkadaşımınkini gördüm piere cardin in. o daha yatık gibi geldi bana. alırken satıcı standart dedi. doğduktan sonra kullanılabilir dedi. kullanma kılavuzunda 0+ yazıyor. gerçekten bu ana kucakları standartmı?yoksa iç kısımları değişikmi? kimi daha yatık, kimi daha oturur pozisyonda gibi..

bende bugünlerde anakucağı araştırıyorum...piere cardin ve pilsanın vardı alacağım mağazada...piere daha çökük pilsanınki çok çökük değil ve daha geniş ve daha hafif....bende kararsız kaldım sonuçta piere de daha iyi bi marka fiyatıda daha fazla tabi...alan arkadaşlar seçerken neye dikkat etmeliyiz yazarlarsa sevinirim....

ben doğduğu andan itibaren kullandım.. ama benimki yatış pozisyonudaydı.. sonra oturabilir pozisyona gecebiliyor ama biz daha geçmedik..ben yemek yerken büyük kolaylık oluyor.. hem yemek yiyorum hem de kızımı ayağımla sallayabiliyorum uyuyup kalıyor .. benimki concord rio ana kucağı.

X