Bebek Beslenmesi iştahsız bebekler için önerisi olan var mı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Noyan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2009
138
0
iştahsız bebekler için bebeklerin severek yiyeceği ek besin önerileri olan varsa yazabilir mi...6.5 aylık bebeğim çok iştahsız...ne yaptıysam yediremedim...bir ayda sadece 200 gr almış:KK43:

iştahsız bebekler için bebeklerin severek yiyeceği ek besin önerileri olan varsa yazabilir mi...6.5 aylık bebeğim çok iştahsız...ne yaptıysam yediremedim...bir ayda sadece 200 gr almış:KK43:

diş çıkırmadıysa diş çıkarıyor olabilir..aynı durum bizdede oldu dişimiz çıkınca az rahatladık...mama yiyorsa aptamil milumil 2 deneyebilirsin..
biz bunu kullanıyoruz..iştahsız bebekelr için bu mama...
yiyecek olarakta mutlaka ilgisi olduğu yiyecek vardır onu vermeyi dene ...ama günlük enaz 500 cc süt mutlaka içmesi gerek..ben çok çektim halada aman aman değiliz.....seni anlayıyorum çok zor bizde hiç kilo almamaıştık geçen ay..şimdi ikinci dişe uğarşıyor ve yeniden başlıyoruz .....-tatlicadiarzu-kafamçokkarıştıdelikafadulden

diş çıkırmadıysa diş çıkarıyor olabilir..aynı durum bizdede oldu dişimiz çıkınca az rahatladık...mama yiyorsa aptamil milumil 2 deneyebilirsin..
biz bunu kullanıyoruz..iştahsız bebekelr için bu mama...
yiyecek olarakta mutlaka ilgisi olduğu yiyecek vardır onu vermeyi dene ...ama günlük enaz 500 cc süt mutlaka içmesi gerek..ben çok çektim halada aman aman değiliz.....seni anlayıyorum çok zor bizde hiç kilo almamaıştık geçen ay..şimdi ikinci dişe uğarşıyor ve yeniden başlıyoruz .....-tatlicadiarzu-kafamçokkarıştıdelikafadulden

canım haklısın 2. dişi gözüktü, ondandır belkide...500 gr süt içse zaten ben başka birşey istemem...beni emiyor ama geçen mastit gibi birşey oldu göğsüme, sütüm çok azaldı...formül sütü de almıyor:KK43: bugün ağlamaktan başım çatladı...
burda aptamil var ama maalesef o çeşidi yani iştahsız bebekler için olanı yok...gene de sağol...

aynı sorunu ben yaşadım bebeğim 7 aylık hiçbişey yediremiyodum arkadaş MİNADEX diye bi vitamin önerdi maşallah şimdi gayet iyi tavsiye ederim

aynı sorunu ben yaşadım bebeğim 7 aylık hiçbişey yediremiyodum arkadaş MİNADEX diye bi vitamin önerdi maşallah şimdi gayet iyi tavsiye ederim

teşekkür ederim. şimdi nette arattırdım, burda da varmış o vitaminden...bugün alıp hemen başlıycam kullanmaya, zaten düşünüyordum hangi vitamini alsam diye...tekrar teşekkürler...

teşekkür ederim. şimdi nette arattırdım, burda da varmış o vitaminden...bugün alıp hemen başlıycam kullanmaya, zaten düşünüyordum hangi vitamini alsam diye...tekrar teşekkürler...

minadex çok iyi gerçekten...ayrıca ingilterden ithal ediliyor türkiyeye...dişiniz çıkınca normale döner kendini yıpratma olumunekankayizsmilebende çok ağladım çok mama döktüm geçen ay ama şimdi az daha iyiyiz...:Saruboceq:

minadexi kullandım hiç faydaetmedi kaç aylar kullnadık hiç işe yaramadı nasıl dszide oldu anlamadım yaa..daha neler nelr kullandık onlarda yaramadı...

herkesin ortak sorunu bu bence, ben humana meyve çayını denedim ve gerçekten işe yaradı tavsiye ederim bir deneyin...

ben arkadaşların tavsiyesi üzerine aynı gün aldım hevesle, gel gör ki ne yaptıysak yutturamadık ilacı bizim huysuza:KK43: ama vermeyi başarır başarmaz sonucunu burda yazacağım...
ben de denedim minadex iyi fena değil fayda görememenizin nedeni her vitamin her çocuk da aynı etkiyi vermiyor sebebini bilmiyorum ama değişik vitaminleri denemeye devam edin

X