2010 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydın arkadaslar

satım 4 aralık
yas 30
kalp atısımızı gorduk sukur
kılo 65
d.tarıhımız ınsallah 10 eylul

günaydın arkadaşlar allah herkese bebeğini kucağına almayı nasip etsiin......ben 6 yıldır bekliyordum...
sat 27 kasım
yaş 29
kalbimizde atıyor pıt pıt
kilo 68
d.tarihimiz 3 eylul

günaydın kızlarr
Merhaba kızlar! herkese hayırlı olsun ve bebeklerimizi sağ salim ellerimize almayı nasip etsin! Ben de İnşallah Eylül annesi olacağım. Tahminen doğum tarihim 7 Eylül.. Şuan tam 8 hafta 1 gün olduk. Çok mutluyum ama bazı insanlar çok sevinme erkenden hiç bi plan yapma diyorlar.. Çok üzülüyorum siz ne düşünüyorsunuz?
hayırlı olsun bebeğin canım hiç üzülme söylenenleri kulakardı yap kimin ne olacağını ALlah bilir eğer bebebğimizin yaşayacak günü varsa ne olursa olsun doğar ama dünyada yiyecek ekmeği yoksa 8 haftalıkkende 40 haftalıkkende hatta doğduktan soınrada kaybedebiliriz. bunu sadece allah bilir. rabbim bize böyle bi mucizeyi yaşamayı nasip etmiş tabiki sevinicez tabiki plan yapıcaz böyle dönemlerde herkes çok bilmiş olur zaten sen hiçbir zaman umudunu kaybetme canım iğçini hep ferah tut hep iyi şeyler düşün ve dua et rabbim hepimizin bebeklerini korusun
canım bende kendimi tuhaf hissediyorum.sabahları çok mutsuz,halsiz,uykusuzluktan ölen bir tipe bürünüyorum.dediğin gibi ağlamak çok kolaylaştı artık.ve hep yatmak istiyorum ama ne mümkün.sabahın köründe kalk işe gel.
ekşilerle mi aran açıldı demek istedin.benim tam tersi tatlı yiyemiyorum.
hep ekşi ve tuzlu şeyler istiyorum.
olur böyle duygusal karmaşıklıklar kızlar hemen depresyon olarak yormayın lütfen hemen hemen bütün hamilelerde olur bendede oldu hala da devam ediyo siz mümkün olduğu kadar morelinizi yüksek tutmaya çalışın yeter

günaydın kızlara.s. yeni gelen arkadaşlar bebişleriniz hayırlı olsun hoşgeldiniz.kızlar benim midem hala çok kötü bulanıyor ama çıkarmıyorum çok şükür.doktora gittim bugün bulantı için hap yazdırdım.bulantının olması iyi bişeymiş bebeğin sağlıklı geliştiğinin bi göstergesi dedi doktor.az az ve sık sık yiyeceksin.illa yiyecem die zorlama kendini dedi bebek başını çaresine bakıomuş bu aylarda sen kendine dikkat et dedizemuszemus eee sizde ne var ne yok canlar?

ha buarada sormayı unutmuştum ya doktora bugün sordum 6+2 gözüktük ultrasonda yani tam sat a göre çıktık.:nazar:

günaydın kızlara.s. yeni gelen arkadaşlar bebişleriniz hayırlı olsun hoşgeldiniz.kızlar benim midem hala çok kötü bulanıyor ama çıkarmıyorum çok şükür.doktora gittim bugün bulantı için hap yazdırdım.bulantının olması iyi bişeymiş bebeğin sağlıklı geliştiğinin bi göstergesi dedi doktor.az az ve sık sık yiyeceksin.illa yiyecem die zorlama kendini dedi bebek başını çaresine bakıomuş bu aylarda sen kendine dikkat et dedizemuszemus eee sizde ne var ne yok canlar?

günaydın canım bende yeni geldim dr dan :)))))) bebeğim 7+5 olmuş kalp atışlarını dinledik pıt pıt pıt pıt atıyo çok şükürr :) öyle iyi geldiki bana bugün acayip enerji doluyumm ... kilom aynı 51 dr iyisin herşey normal kilo vermemeye bak dedi 3 hafta sonra tekrar gidcez kısmetse opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:emir_bebek::emir_bebek:

gunaydın arkadaslar

satım 4 aralık
yas 30
kalp atısımızı gorduk sukur
kılo 65
d.tarıhımız ınsallah 10 eylul

ipekcim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin... benim sat 2 aralık eşim diyo eğer ramazan da doğarsa adı ramazan bayramda doğarsa adı bayram diyeee kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni:sm_cool:delikafadulden

hoşgeldin o zamann kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2:hulya:

çok teşekkürler... hoşbulduummm... opuyorumnanaktan
sizlerinde bebekleri inşallah sağlıkla sıhhatle gelişirrr...
ben hala adapte olamadım hamilelik işine =))) 2 gün önce öğrendim... hhiiiçç beklemediğim bir anda... 1 yıldır istiyordum olmuyordu.. birden olunca şok oldum =)))
ve hiç bir belirtim yok diyebilirim.. sadece midem bulanıyor arada.. kraker, ceviz atıştırıyorum geçiyor... birde karnıma sancı giriyor hep... bıçak saplanıyo gibi.. yarın ilk doktor kontrolüme gidicem.. bakalım neler diyecek???

ben 2. ayıma giricem hala inanamıyorum bende 10 ay bekledim :)) inşallah herşey yolunda gider yazarsın burdan :KK66:

günaydın canım bende yeni geldim dr dan :)))))) bebeğim 7+5 olmuş kalp atışlarını dinledik pıt pıt pıt pıt atıyo çok şükürr :) öyle iyi geldiki bana bugün acayip enerji doluyumm ... kilom aynı 51 dr iyisin herşey normal kilo vermemeye bak dedi 3 hafta sonra tekrar gidcez kısmetse opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:emir_bebek::emir_bebek:

:nazar: :nazar: :nazar:
allah banada naip eder inşallah bebeğimin sağlıklı kalp atışlarını duymayı
allah tamamına erdirsin inş hep böyle sağlıkla

günaydın arkadaşlar,
topic taşınmış anladığım kadarıyla.artık buradan devam herhalde.
yeni katılan arkadaşlarımıza bebişleri hayırlı olsun diyorum.
saltanatcım bana dr. bile senin dediğine yakın bişey dedi
gerçekçi düşünüyolar napalım.bebeğin şu an için sağlıklı olduğunu da söyledi
oyüzden allaha dua edeceğiz başka yapacak bişey yok.

Evet Allah'a dua etmekten başka yapabileceğimiz bişey yok.. Yine de bazen düşünyom anne olmak, olmaya hazırlanmak çok harika bi duygu. ve biz bu duyguyu doya doya yaşamaya hakkımız var. tabi gelecekte ne olacağını bilemeyiz. Sonuçta Allahın yazdığı olacak. ama biz Şuanki halimizden mutlu olmalı, doya doya sevinç heyecanı hissetmeliyiz ve hayaller kurmalıyız. bence güzel hayaller kurmak, hazırlıklar yapmak bi taraftan Allaha yaptığımız fiili dua olmaz mı? opuyorumnanaktan

canım benimde bilgilerimi güncellermisin .yaş 23 sat 29 kasım kilo 50 kese 5+4 kalp atişi 6+4 gördük şimdiden teşekkürler

canım benim ne güzel yaa bende duymak istiyorum pıt pıtları.3 hafta sonra gel dedi bana yani 9 haftalık olacaz ozaman duyarım heralde dimi canım.opuyorumnanaktan

ipekcim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin... benim sat 2 aralık eşim diyo eğer ramazan da doğarsa adı ramazan bayramda doğarsa adı bayram diyeee kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni:sm_cool:delikafadulden

amın canım hep bırlıkte ınsallah
bızdede var o muhabbet bayram bayrmıye bızımkızemuszemus

Selma2429
canım benim demek istediğimi daha güzel anlatmışsın ya! evet gerçekten, tabi ki sevinmeliyiz, doya doya bu anın tadını çıkarmalıyız değil mi kızlar? Bu forumu bulmam ne kadar iyi oldu. Kızlar destekleriniz için Allah razı olsun! böyle durumdayken bizi bizden daha iyi anlayacak ve destek verecek başka kimse yok ya! olumunekankayizsmile

canım benimde bilgilerimi güncellermisin .yaş 23 sat 29 kasım kilo 50 kese 5+4 kalp atişi 6+4 gördük şimdiden teşekkürler

canım ya ne güzel 6.haftadayken görmüşsün kalp atışı benim için nie erken dior doktorum.offf.:gitme:

herkese merhaba,
ben de henüz kalp atışlarını duyamadım, yarın bı aksılık olmazsa doktora gıdeceğim...ve inşallah duyacağım.
Benım önceleri çok fazla mıdem bulanıyordu ancak şu anda azalmış durumda .... ama daha beteri başladı , boğazımda bır yanma ınanılmaz, sanki bır yumruk var ....benım gıbı olan varmı yaaa...bu mıde bulantısındanda beter, inş bir ilacı vardır.... bu yumruk yüzünden kusacak gıbı oluyorum farkettım artık mıdemın bulanmasından değil.....

X