2010 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

nerde bu millet nerde bu devleeet....2 sene önce bu zamanlar burası kaynardı..sayfanın hızına yetişmezdik...

ayyy uzun zamandır girmemiştim buraya.ne güzel günlermiş okudum bi çok şeyi aradan 2 sene geçince yaşadıklarım bile uzak gelmiş.önceden sayfaları okumaya yatişemiyoduk şimdi epey boşalmış buralar:KK43:

ayyy uzun zamandır girmemiştim buraya.ne güzel günlermiş okudum bi çok şeyi aradan 2 sene geçince yaşadıklarım bile uzak gelmiş.önceden sayfaları okumaya yatişemiyoduk şimdi epey boşalmış buralar:KK43:

EVET Artık kımse yok... herks dağıldı... hakıkaten bende gcmıişe baktıkça bır tuhaf oldum.. ne cabuk gecıyor zaman

sesimi duyan varmııııı gene kimsecikler yok burda vayhhhh bir zamanlar bir gün girmesem oku oku sayfaları gözlerim şaş olurdu :KK43::2::KK14::KK5::KK5:

ah ahhhh mıhrı cım ne gunlerdı...valla sımdı arkalarından kosturuyoz..simdi de yenı hevesler baslıyor işte tek hayalım bı okula gıtsede onu önlükle bir görsem diyorum tatlı tatlı oyyyy...kızlar biz heralde bebişler okula baslayana kadar torlanamayız buraya o zaman yıne suydu buydu tartısırız burda...tez geleeee...

vay bee nerelerdeyiz şimdi:) 43 aylık oldu bizim koca bebiş:) hatta çoğunuzun ikinciler oldu dimi....öptüm hepinizi selamlar

Son düzenleme:
Kimler burda hatunlarrr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

herkese slmlar kızlar

benım oğlum çok hareketli yerinde durmuyor bide kardeşi oldu yeni onu çok kıskanıyor sevecem bahanesiyle vuruyor kaç kere tokat attı bebeğime :KK43:( wc eğitimi bile tam oturmadı oyundan kalkıp wc ye gitmek istemiyo,nolcak böle bilmiyorum .benzer sorunları yaşayan arkadaşları varmı yada önerisi olan ?

slm kızlar
umarım kuzucuklarınız iyidir.
ben okul işini düşünmeye başladım şimdiden
malum 72 aylıkken göndermek zorunlu yani 2016'da ama bana daha çok küçükmüş gibi geliyor.göndermezsek eşimle hesapladık günlük 15 tl +500 tl idari para cezası varmış 3500 tl yapıyor.
siz ne düşünüyorsunuz

Merhabalar, kızım 20 eylül 2010 doğumlu. 2016 okula başlamak için küçük değil bence. Kızım bu sene krese gidiyor gayet uyumlu ve kendi başına idare edebiliyor. Yemek tuvalet gibi sorunlar yok. Bide karşıma geçip İstiklal marsini okuyor bayılıyorum. 6 yaş tam zamanı okul için tabi herkesin kendi fikri.

herkese slmlar kızlar

benım oğlum çok hareketli yerinde durmuyor bide kardeşi oldu yeni onu çok kıskanıyor sevecem bahanesiyle vuruyor kaç kere tokat attı bebeğime :KK43:( wc eğitimi bile tam oturmadı oyundan kalkıp wc ye gitmek istemiyo,nolcak böle bilmiyorum .benzer sorunları yaşayan arkadaşları varmı yada önerisi olan ?
Merhaba bu sorun benim oğlumda da var:KK43: oyunu bırakıp gitmek istemiyor. Tutuyor sonuna kadar. Kaçırıyor parça parça. Doktora götürmeyi düşünüyoruz. İkinciyi düşünmek
istiyoruz ama bu mesele ertelememize sebep oluyor.

X