Banu Çiftçi hastaları bilgi verir misiniz lütfen?

miss_sultan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
8
0
Kızlar ben Banu Çiftçiye gidiyorum,, çok araştırdım hep olumlu gördüm internetten bş de sizden bilgi almak istiyorum. Yeni başladım ona.. Biraz bilgi werir misiniz Banu Çiftçi hakkında????... şimdiden teşekkürler....:eek:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende 2 aydır gidiyorum banu hanıma iyi gibi ama tam emin değilim.. sen birşeyler öğrenebildin mi

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de ilk 5 ay banu hanıma gittim.aslında bilgili bi doktor.(2.5 aylıkken oğlumun cinsiyetini sölemişi.11. hafta falandı.gördüğünden değil kemik yapısı erkeğe benziyor demişti.) ama bilmiyorum.biraz ilgisiz gelmişti bana.biliyorsunuz hamileyken zaten hormonlar tavan yapıyo insan her zamankinden çok ilgi bekliyo herkesten.özellikle doktorunuzdan ve eşinizden.biri eksik olunca olmuyo işte.çok direndim değiştirmemek için ama 5 ay sonunda değiştirme kararı aldım.bence sizde önyargılı olmadan devam edin.rahatsız edici bişey yoksa devam edin.sağlıklı doğumlar.

Son düzenleme:
bende bu dr hakkında bilgi arıyorum..
acil bir durum olduğunda yada gecenin bi vakti doğum başladığında ulaşılabilir mi?
bu kafamı çok meşgul ediyor. birde normal doğum yanlısı bir doktor mu?
doğumunu bu drla yapan arkadaşlar paylaşabilir mi acaba??

ben Banu Hanım ın hastasıydım.Normal doğum yaptım.PAzar günü suyum geldi ve hemen cep tel.ini aradım ve ulaşabildim.Bir sorun yaşamadım.ılgi olarak ben zaten son 2 ay Banu Hanıma gittim.Çok fazla candan davrandığını söyleyemem ama memnun kaldım.Doğum sırasında gayet iyi davrandı.

Ayrıca muayeneler esnasında normal veya sezaryen mi istiyorsun diye soruyor.Yani normal doğum diye tutturmuyor tabiki.O size kalmış.

Yeni güvenilir iyi bir dogum hastanesi arayan arkadaşlar SıZLERE FULYADA
DORA HOSPıTAL dr. hakan peker i tavsiye ederim .
gördugum en ılgılı en alakalı son sıstem hastaneeeee

Dora hospital e gidiyorum hakan bey in hastasıyım bende.
fakat kendisiyle 2. görüşmemiz olacak hsonu
umarım herşey iyi gider ve memnun kalırım:KK43:

ben de banu çiftçi hastasıyım. pek soru sorulasından ve konusmaktan hoşlanmıyor ama alanında cok basarılı biri. azıcık da sinirli bir yapısı var. ben de her doğuma girip kendi mı yapıyor doğumu onu merak ediyorum. bir de cep telefonunu hiç arayacak durumum olmadı ama doğum gece olursa onu ararsak gelir mi sizce?

ben de banu çiftçi hastasıyım. pek soru sorulasından ve konusmaktan hoşlanmıyor ama alanında cok basarılı biri. azıcık da sinirli bir yapısı var. ben de her doğuma girip kendi mı yapıyor doğumu onu merak ediyorum. bir de cep telefonunu hiç arayacak durumum olmadı ama doğum gece olursa onu ararsak gelir mi sizce?

evet pek soru sevmiyor :)) her doğuma bir engeli yoksa kendisi girmesi lazım tabiki. yoksa aylarca bi doktora gitmenin ne anlamı kalırki? ben bikaç kez cebini aramıştım ulaşmak pekte kolay değil ama gece acil doğumda gelmesi lazım.

Merhaba,

Ben iki kez gittim Banu hanıma. söylendiği gibi pek soru sorulmasından hoşlanmıyor. ama çok bilgili, dikkatli ve titiz biri. Hastane çok pahalı olduğu için bırakmak zorunda kaldım 3 hafta önce. Kan ve idrar testlerine 368 tl istediler. Aynı testleri başka hastane de 3 te bir fiyatına yaptırdım.

bence her doğuma girmiyordur ancak riskli doğumlara girer. ayrıntılı ultrason da cok onemli ona bile girmiyor radyolojideki doktorlar bakıyor diye biliyorum.. evet cok bilgili onun her dediğine cok güveniyorum. keşke biraz daha konuşmayı sevse :) insan biraz çekiniyor ondan. medical park kurallarına göredoktorların hastalarına 10dak. ayırması gerekiyormus diye duymuştum.. belki uzar muhabbet diye düşünüyordur. çok mu polyannacı baktım olaya bılmıyorum ama :)

simla yazdıklarin beni çok korkuttu. Ben de Banu hn hastasıyım. Hastaneyi bırakırmı sence ona çok güveniyorum. İşyerindeki bütün arkadaşlarım ona gidiyor. Bir arkadasım geçen hafta normal doğum yaptı. Hastane ve hemşirelerden çok memnun kalmışlar. Özellikle ebeler çok ilgilenmişler. Malum tek sorun asansörler. Hastane o kadar kalabalık olmasına rağmen çok temiz. Ben arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine doktorumdan memnun olduğum halde sırf bu kadar anlatıyorlar diye öylesine gittim. Gerçekten çok kaliteli ve bilgili bir doktor. Evet çok güleryüzlü olmayabilir ama bu doktorundan ne beklediğinle ilgili bence. Banu hn kesinlikle epiduralle normal doğumu öneriyor. Arkadaşımı da çok cesaretlendirdi. Gece doğuma gelmiş. Evet doğumhanede başında durmamış ama ssk anlaşmalı hiçbir hastanede medicalde dahil doktor başında olmuyor. Son anda doğuma geliyor ve yaptırıyorlar. Bir sorun olursa daha erken geliyorlar. Banu hn bunu bana ve eşime daha 5. ayımızda anlattı zaten. Gündüz olursa zaten hastanede olacagını ama gece sadece doguma geleceğini söyledi. Haaa bir arkadaşımda acıbademde doğum yaptı. doktorun özel muayenesine gidiyordu ama doktor hep başında durmuş. Yani para meselesi anlayacağınız...Ama bence önmli olan gece de olsa doğumuma aylardır güvendiğim doktorumun girmesi.. Muayenehanesindeki ultrason renklimi? Cok merak ediyorum bebişimin yüzünü. Hiç göstermedi daha

ben cdoğum başladığında çok rahat ulaştım cebinden.pazar akşamı saat 19 sıralarıydı.hastaneye gidin doğumhaneye inini ben ebelerle irtibata geçicem dedi ve öyle oldu.ebeler oluyor başta ama doğuma çok az kala geldi BAnu hanım.Normal doğumlar böyle oluyormuş zaten.başınızda 3 saat beklemez hiç bi doktor.ebeler ilgileniyor.evet normal doğumda epiduralle yapmak konusunda ısrar ediyor.bana öyle yaptırdı.

neden epiduralli normal doğumu ısrar ediyor kı acaba?daha mı sağlıklı ki? ben de epidural normal doğum düşünüyorum ve banu hanımın doğum anımda orada olmasını istiyorum.geliyor demek ki..yazdıkların benı cok rahatlattı yenıannecik. epiduralle normal doğum ssklı fiyat biliyor musn yenıannecik? çok soru sordum ama teşekkürler şimdiden

ben şubat ayında doğum yaptım 1200 tl normal doğum,epidural istersen +650 tl daha ödüyorsun.ssk lı fiyatları.ben doktora neden epidural dedim.o da artık teknoloji ilerledi,böyle bir imkan varken neden daha fazla acı çekiceksin dedi.

3 ay önce banu hanıma doğumumu yaptırdım,çok tatlı bir kızım oldu:) doktorum gebeliğim her önemli anında yanımdaydı her zaman ulaşabildim artı doğum sonrası desteğide cabası.ilk sezeryanımda 4 gün hastanede yatmıstım banu hanımda hemen ayağa kalktım ve herşey çok ağrısız tamamlandı.doğru doktor tercihi yaptığım için çok mutluyum.

Merhaba Arkadaşlar, Banu Çiftçi ile ilgili bu yorumları görünce dayanamadım ve bende düşüncelerimi yazmak için üye oldum. Bende 4aylık hamileyim doktorum uzak olduğu için yeni bir doktor bulmam gerekiyordu ve bir süre boyunca internetten doktor ve hastane araştırdım, Banu hanımla ilgili yorumları okuyunca çok tedirgin bi şekilde randevu aldım. Randevu almaktan vazgeçmedim çünkü resimlerinden melek gibi bir doktor olduğunu hissetmiştim.. İyiki de randevu almışım,iyiki Banu hanım ve asistanı Ayçin hanımla tanışmışım. İkiside mükemmel insanlar, güleryüzlü ,ilgili, bilgili ve işini bukadar severek yapan nadir insanlardan. Soru sorulmasını sevmeyen biri asla değil benimle yarım saatten fazla ilgilendi ben sormadan herşeyi tek tek anlattı ve sorduğum her soruya gayet ilgiyle ve sevgiyle cevap verdi. Sonuç olarak doktorumdan çok ama çok memnunum, iyiki tanımışım herkese tavsiye ederimmm..sadece İnternetteki yorumlara bakarak hareket etmeyin hislerinize de güvenin.. Ben iyiki öyle yapmışım...

Buraya tesadüfen rastladım, ve eski baya eski yorumlar okudum Dr.Banu Hanım hakkında..Şaşırdım yazılanlara, o ki melek gibi, insan sevgisiyle dolup taşan bir insan (doktor olmasını bırakın).Belli ki o dönemlerde zor zamanlardan geçmiş, ki öylede ! Son olarak şunu söyleyebilirim, Banu Hanım gidilebilecek, alanında başarılı bir doktordur.Hastalarıyla ve melekleriyle olan muhabbeti takdir edilecek seviyededir.Kesinlikle tereddüt etmeyiniz.

X