Çocuk Hastalıkları 11 bebek ne sıklıkta kaka yapmalıdır?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

esther

let the game begin...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
4.778
37
bebeğim 11 aylık ve günde 3-4 kez kaka yaptığı oluyor. bu normal mi acaba? bi de yemek yer yemez kaka yapıyor. bu konuda tecrübeli olan arkadaşlar yorum yapar mısınız.

bence normal benim bebeğimde 9 aylık o da günde 3-4 kere yapıyo. yemek yer yemez yapması da bağırsaklarının çalıştığını gösterir.biriktirse yapmasa daha kötü.

ay annem beni korkuttu bu çocukta vitamin eksikliği var diyo

yok nm bısey olmaz korkma vıtamınlerını verıyosan eksıklıgı yoktur zaten benım kızımsa 11 aylık onceden gunde 1 kez yaparsa sevınıyoduk kabızlıgı vardı sımdı duzeldı gunde 2 3 kez yapıyo..

yok canim ya benim kızımda 13 ayını bitirdi ama 3 kez muhakkak kaka yapar..sen anneni dinleme:))normalio bence..kabız olsa yapamasa daha mi iyi

oğlum ilk aylarda 3-4 günde bir yapardı. şimdi günde 3-4 kez yapıo. ay ne biliyim mesela bugün nerdeyse hiçbişey yemedi buna rağmen bu saate kadar 3 kez yaptı. hem de baya yapıyo yani. artık korkmaya başladım. bağırsaklarına mı bişey oldu diye.

baya bi yapıyosa zaten korkma varki yapıyo.yapmazsa bağırsaklarına bişey olmuş olabilir.pimpiriklenme bu kadar.

biz de eşimle seviniyoduk artık zorlanmadan yapıo diye. bu meselelere pek takılmamak lazım belki de

X