Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim daha fazla büyür mü kızlar?

angel688

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2010
11
0
Kızlar ben 3 ay sonra 18 yaşına gircem göğüslerim 86 cm daha fazla büyür mü?fisfisfis

hmmm bence büyür... 8 cm eet kçkmüş bnm de öyle ama:KK70: büyür bence bnmkiler büyüyo bende 17mdeym:)

bende 6 ay sonra 18 e gircem benim 75 e 85 bilmiyorumkismile yuvarlak benimkiler hemde dengesiiiz alsanaalsanasmile ben büyüsün diye uğraşıorm bide duyduğuma göre 20 li yaşlarda da büyüomuş aklinialirimsmile

ya gelişim 20 en geç 21 yaşlarına kadar devam eder vücut o yaşlarda artık son şeklini alır bnde 18zim kızlar gelişmemiz devam ediyo şuan ama ergenliğin son evrelerindeyiz yani büyüse büyüse ne kadar büyür çünkü büyümemiz yavaşladı...bide kızlar erken yaşta adet olunca büyüme daha erken yavaşlıyomuş ohaoldumsmile

Kizlar bende 2-3 hafta önce 17 oldum, bende hep düsünüyorum büyür mü büyümez mi diye:S Bir sütyeni bile dolduramiyorum gögüslerim yerine destekciler dolduruyor sütyenlerimi....:S:S:S

valla herşeyi bıraktım şu büyütme işine düştüm yaşıtlarıma bakıyomda ne yiyo içiyoda öyle kocaman oluyo üzülüyorum sonradasenağlamamafoldumben asfalt gibiyimm dümdüzzz netcem bilmiyom kafam karıştıeyvahedigeldismile

kızlar ben 28imi bitiricem yakında... yeni yeni uğraşıyorum... keşke sizin yaşlarınızda farkına varıp ben de uğraşsaydım... ama ben yatılı da okuduğum için ailem bile farkında değildi...

siz de bakının forumlarda doğal yöntemler için... mutlaka faydası olur...

ben 22 yaşındayım nerdeyse dümdüzüm şimdiki kızlar çok çabuk gelişiyo ya :2:

ben 22 yaşındayım nerdeyse dümdüzüm şimdiki kızlar çok çabuk gelişiyo ya :2:
Canım sende bize katılsana bende 21yaşındayım bende sütyensiz dümdüzüm program yaptık başladık bayada araştırdık gel sende katıl keten tohumu rezene çemen maskesi nar bunları uyguluyoruz

valla bıktım herşeyi yapmaktan
hem kilo alma çabası içindeyim hemde memiş büyütme taktıkça bunlara dahada geriliyo gbiyim :KK31:
bende çemeni -hayıt tohumu- adaçayını denemiştim şişiyolar biraz agrıdan öldürüyolar ama sonuç sıfır :26:
gelişimimiz bitti biz gelişemedik bir türlü:KK1:

Son düzenleme:
valla bıktım herşeyi yapmaktan
hem kilo alma çabası içindeyim hemde memiş büyütme taktıkça bunlara dahada geriliyo gbiyim :KK31:
bende çemeni -hayıt tohumu- adaçayını denemiştim şişiyolar biraz agrıdan öldürüyolar ama sonuç sıfır :26:
gelişimimiz bitti biz gelişemedik bir türlü:KK1:

Ne kafar süre kullandın çemeni ?

3 ay cnm çok hevesliydim hiç aksatmadım:26: hayıtıda yeni bıraktım..
şuan adaçayı içiyorum hergün etkisi olurmu bu meçhul öylesine bunu içiyorum :KK70:

çemeni -hayıt tohumunu 3 ay birini 3 ay birini denedim rezene hiç denemedim:KK34:

Çemen 3 ay da etki etmedi mi :/ elmasekeri diye bir kullanıcı arkadaşımız var burda büyüttü devamda ediyo çemenle bende kullanıyorum banada etki etmeye başladı

zayıflıktandır belki bilemiyorum ki neyse büyütmek isteyenlere başarılar
daha ugraşmıyorum kendi hallerine braktım bnmkileri:KK17:

X