Lekeler, Çiller Haccer ve Gutto isimli bitkisel cilt ürünleri duyan varmı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

fbhasret

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
98
0
54
Arkadaşlar bitkisel ürünlerden Haccer ve Gutto marka isimleri duydunuzmu? Yada kullanan oldumu? Bir aktar bana bunları çok metetti fakat satmak için yapıyor diye düşündüm..Paylaşamak istedim...İnternete girince yazıyor hemde iyi şeyler yazıyor ama insan inanamıyor..Yardımcı olursanuz sevinirim..Teşekkürler..

evet kullandım gutto karınca yumurtsı kremini tüyler için kullandım,haccer zeytin yağı kremini yüzmde kullandım ve her ikisndende gerçkten memnun kaldımm tavsiye ederimm=))))

haccerı bende kullandım . 1 kutusunu bitirdim 2. sını aldım oda bıtmek uzere. dogal zeytınyaglı bır krem ben cıldıme ıyı geldıgını dusunuyorum.

haccer in zeytinyağlı nemlendiricisini arkadaşım kullanıyor, o çok memnun

ama ben hiç sevmedim çok yağlı

Teşekkür ederim arkadaşlar saolun dikkate alıcam..Ben salyangoz özlü kremini kullanmak istiyordum..sarkmalar ve kırışıklıklara iyi geliyor diyor...bu yüzden merak etmiştim..

gutto karınca yumurtası yagı ıyıdır ama dıger kremlerı yuzunuze surmenızı tavsıye etmem
(salyangoz kremını gormedım formulasyonu hakkında yorum yapamayacagım)

gutto salyangoz kremi kullandım ama sürekli kullanmadıgımdanmıdır nedir ürün pek işe yaramadı ark.da iyi sonuc verdigi için almştım bendee

salnyangoz kremini ben de kullandım pek işe yaramadı gibi

X