Bebeginizin kilo alımı bu aylarda durdu mu?

irmakbebe_4001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2009
8
0
39
bebegimin iştahı tamamen kapalı diyebilirim
neredeyse günde 4 5 kez emiyor kiloda almamış bu ay
ek gıdada veriyorum almıyor
sizlerde böyle degişim yaşayan varmı

ben de temmuz annesiyim ve bugün kaç defa ağladım bu sebepten...bebeğim ek gıda almıyor, sütüm de iyice azaldı, formül mamayı da almıyor...çıldırıcam...bu ay 200 gr almış...7.600 kilosu...seninki ne kadar?
yalnız olmadığımı bilmek güzelmiş...

benim kızımda mamayı fazla yemiyor oyun oynatarak yedirmeye çalışıyorum yoksa ağzını açmıyor diş çıkarıyor ondanmı bilmiyorum

biz de öyleyiz arkadaşlar. arda diş çıkarıyor. biri cumartesi günü kendini gösterdi.diğeri de geliyor. belli ediyor kendini. merak etmeyin. aslında ben de çok stres yapıyorum sora durduruyorum kendimi. tek sebebi diş arkadaşlar..yoksa 3 hafta öncesine kadar öğünlerimiz saatli idi ve kaseyi bitiyordu. şimdi yedirene kadar 1 - 1.5 saat geçiyor ve herşeyden tadımlık alıyor. kilosu konusunda endişe ediyoruz ama onları da düşünmeliyiz. canları çok yanıyor sanırım:KK43:

Ben de aynı durumdayım arkadaşlar.Kızımın hiç iştahı yok ve sürekli huzursuz..Kucakta gezeyim diyor.2tane dişi çıktı geçen hafta ben ona bağlıyorum. ınş. bu süreç çabuk geçer..

bizde henüz pırtlayan patlayan diş yok ama bol kuru gürültümüz var .. iştah yok , geçen haftalarda gündüz emmek bile istemiyordu neredeyse :KK43: şimdilerde ise gece 3-4 kere kalkıyor .. huzursuzluk had safhada , sert bulduğu herşeyi deli gibi kemiriyo .. çok üzülüyorum onun için , inşallah bir an önce çıkar pirinçlerimiz yaaaaa benneyaptımki

edit :bu arada bizde kilo alma durumunda bi problem yok .. yaşanılan şeylerin çoğu aynı olunca birden yazmış bulunmuşum

Son düzenleme:
X