Doğuma Hazırlık Erkek Bebek Isteyenlerin Dikkatine..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
yakın dönemde hamilelik düşünen arkadaşlara öneri: hamilelik düşüneceğiniz aydan 3-4 ay öncesinden hiçbir ilaç alımı olmadan adet başlangıç günlerinizi ve saatletinizi (evet saat olmalı mutlaka) yazın. benim topicte mutlaka bu gün ve saatleri konuşalım. özellikle 2-3 kızı olan arkadaşlara sesleniyorum. sakın rastgele zamanlarda ilişki yapmayın.

yakın dönemde hamilelik düşünen arkadaşlara öneri: hamilelik düşüneceğiniz aydan 3-4 ay öncesinden hiçbir ilaç alımı olmadan adet başlangıç günlerinizi ve saatletinizi (evet saat olmalı mutlaka) yazın. benim topicte mutlaka bu gün ve saatleri konuşalım. özellikle 2-3 kızı olan arkadaşlara sesleniyorum. sakın rastgele zamanlarda ilişki yapmayın.

teravetciğim ben kronik hipotroit hastasıyım ve ömür boyu ilaç kullanmam gerekiyor bu ilaçlarda dahil mi dediklerine ilaç kullanırken yazsak olmaz mı?::KK43:

teravetciğim ben kronik hipotroit hastasıyım ve ömür boyu ilaç kullanmam gerekiyor bu ilaçlarda dahil mi dediklerine ilaç kullanırken yazsak olmaz mı?::KK43:

ilaç alımı zorunluysa ve hep aynı ilacı kullanıyorsan saatleriyle yaz. elimizden geleni yaparız.

ilaç alımı zorunluysa ve hep aynı ilacı kullanıyorsan saatleriyle yaz. elimizden geleni yaparız.

canım ilaç alımı zorunlu,her sabah uyanır uyanmaz ilk işim ilacımı içmek.ben şuan hamileleik düşünmüyorum,birkaç yıl sonraya düşünüyorum ama saatleriyle her ay not almaya başladım bile, inşallah sana danışmadan birşey yapmayacağım sağolasın :::))))))))

ya bu topiği bi ara şöyle bi okumuştum.bi arkadaş erkek bebek için gittiği evlerden erkek bebek eşyası toplamak diye yazmış,gülmüştüm inanın çok komik diye.ama...

geçen bizim okula bi öğretmen atandı,kadın ın üç oğlu var.bizimde bi arkadaş ikinci kızına hamile,üç oğlu olanla cinsiyetle ilgili konuşmaya başladılar.bu üç oğlu olan dediki benim eltilerim benim hep oğlum oldu diye hamile olmadan evvel ve hamileyken benim hamilelik kıyafetlerimi giydiler,onun hep oğlu oldu bizm de oğlumuz olsun diye.iki eltisininde oğlu olmuş...yok canım ya dedim kadın bide matematikçi ,hocam bilim bunun neresinde dedim.kadın vallhi dedi.

(tabi bu aradailk çocuğunda bile oğlan olsun diyen insanlara acayip gıcık oluyorum.saçmalık bazen burda da yazanlar var...daha ilk olcak,erkek te erkek ....)

bide kadının 'O' olmaması lazım dedi.Zaten dini kitplarda böyleyazıyo.TAbi bilimde bunun tam tersini söylüyor.Kadının O su vajinayı alkalinleştiriyo diyo...Aman sabah sabah...işte böyle..eşim uyanmadan içimi döktüm.başak duyumlarım olursa yine yazarım....

yakın dönemde hamilelik düşünen arkadaşlara öneri: hamilelik düşüneceğiniz aydan 3-4 ay öncesinden hiçbir ilaç alımı olmadan adet başlangıç günlerinizi ve saatletinizi (evet saat olmalı mutlaka) yazın. benim topicte mutlaka bu gün ve saatleri konuşalım. özellikle 2-3 kızı olan arkadaşlara sesleniyorum. sakın rastgele zamanlarda ilişki yapmayın.[/
TERAVET mesajınızı tesadüfen gördüm,3 yıl önce yazılmış ama sizinle nasıl görüşebilirim???

Son düzenleme:
yakın dönemde hamilelik düşünen arkadaşlara öneri: hamilelik düşüneceğiniz aydan 3-4 ay öncesinden hiçbir ilaç alımı olmadan adet başlangıç günlerinizi ve saatletinizi (evet saat olmalı mutlaka) yazın. benim topicte mutlaka bu gün ve saatleri konuşalım. özellikle 2-3 kızı olan arkadaşlara sesleniyorum. sakın rastgele zamanlarda ilişki yapmayın.[/
TERAVET mesajınızı tesadüfen gördüm,3 yıl önce yazılmış ama sizinle nasıl görüşebilirim???

arkadaşım sana nasıl ulaşabilirım

mrb benım 2 kızım var bıde farklı olsun ıstıyorum bende bı yontem yok alıntı yanlıs olmus ben yontem bılen arkadaslara seslendım yardımcı olun dıye:KK17:

herkese merhaba ;
ben şunu sormak istiyorum bu konu kafamı çok karıştırdı çünkü...hamile kalmayı düşünüyorum artık.fakat yumurtlama günü diye bir şey varmış bunu nasıl hesaplıyoruz?tam yumurtalam gününde ilşki olursamı erkek çocuk oluyor yoksa sonrasında olursamı?bilgisi olan arkadaşlar:KK66:

herkese merhaba ;
ben şunu sormak istiyorum bu konu kafamı çok karıştırdı çünkü...hamile kalmayı düşünüyorum artık.fakat yumurtlama günü diye bir şey varmış bunu nasıl hesaplıyoruz?tam yumurtalam gününde ilşki olursamı erkek çocuk oluyor yoksa sonrasında olursamı?bilgisi olan arkadaşlar:KK66:

Yumurtlama gunu her kadinda değişiyor genellikle testlerle yada doktor takibiyle belirleniyor bu forumu biraz daha karıştırırsan bir tane daha konu vardı erkek bebek icin yapılması gerekenler orda ayrıntılı yazıyor

Bu arada kac kızın var canım

araştırdım okudum biraz sayfaları ama baya karışık geldi açıkcası bana :)şimdi adet bittikten sonramı teste başlıyoruz .birde çift çizgi olayı falan kafama baya karıştı :)ovülasyon testi almadan olmıycak gibi görünüyor internetteki hesaplamayla olmıycak gibi .çünkü adet düzensizliği oluyor 1 gün önce veya sonra gibi.:KK14:

Kızlar ben suan 18 haftalik gebeyim 2 gun once doktorum %100 kız diyebilirim dedi B'nde erkek olsun die cok dua ettim adetten sonra 3 veya 4 gun gebe kaldım sag tarafa yattım ama olmayınca olmuyor iste Rabbim bunu hayırlı gördü demek bize bundan başka bisi söylemek gelmiyor elimizden hala icimde erkek die geçiyo ama artık kabullenmeye başlıyorum:))))

Rabbim sana sağlıkla evlatlar nasip etsin. Hayırlısıyla anne olursun inşallah. Rabbimden ümidini kesme keremi sonsuz yaradanın. 7 sene bebeği olmayıp sonra ikiz bebek bekleyen bir kuzenim var. gencecikti kimse yakıştıramadı yumurtalıklarında sorun vardı eşiyle arası açıldı Rabbim oldedi ve oluverdi hayatında herşey düzenlendi.

diyeceğim o ki umudunu kaybetme dua et
bende senin için edeceğim ki vesile olurum belki
Allahım yardımcı olsun sana. Nasip olur inşallah en yakın zamanda :)
canım şimdi çocuğun olmuş büyütmüşsündür inşallah merak ettim oğluşun oldumu olduysan tecrübelerini yazarmısın

herkese merhaba ;
merhaba bir erkek çocuğu annesi olarak birseyler yazmak istedim deneyimimden oncelikle ovulasyon testini almalisin çift çizgiyi gorunce iliski olmali çünkü erkek xy hücreleri hızlı larmis ama ömrü kisa yani yumurta catlayinca dollenme olmali çünkü24 saatte olmassa xy hücreleri ölüyor sonraki günlere yAni 3, 4 gunlerde dollenme olursa xx uzun ömürlü kız hucreleriyle dolleniyor büyük ihtimal kız oluyor o yüzden cizgiyi görünce iki gundevamli iliski olmali sağ tarafa yat 10 dk kAlkma hayırlısı insallah nasip eder allahim benim ilk gebeligim 9 ay arastirma ve ugrasma sonucunda erkek bebise gebe kalmistim şimdi yine gebeyim ama ömrü supriz oldu dkiçerken kaldım dk kiza bwnzetiyor ama emin degil hayirlisi inşallah birde ilişki esnasinda kim daha istekliyse cinsiyeti o oluyormuş

Kendi kendini nasil rezil ettiginin farkinda degil mi acaba? Bir soz var ya, gormemisin oglu olmus, tutmus... :smiley-cool: . Allahim herkese gonlundekini hayirlisiyla versin. Saglikli uzun omurlu, hayirli evlatlar versin. Kiz isteyene, saglikli hayirli kiz evlatlar, erkek isteyene saglikli hayirli erkek evlatlar versin. Herkesin dilegini kendi hakkinda hayirli eylesin.
Kendi kendini nasil rezil ettiginin farkinda degil mi acaba? Bir soz var ya, gormemisin oglu olmus, tutmus... :smiley-cool: . Allahim herkese gonlundekini hayirlisiyla versin. Saglikli uzun omurlu, hayirli evlatlar versin. Kiz isteyene, saglikli hayirli kiz evlatlar, erkek isteyene saglikli hayirli erkek evlatlar versin. Herkesin dilegini kendi hakkinda hayirli eylesin.
benimde iki kızım var kız kardeşimin bi kız bi erkekten sonra tekrar erkek doğurunca görmeye geçmiş olsuna gitigimde eniştem bebeği bana göztermeye getirince ayetülkürsüyü oku demesi çok zoruma gitti nazarın değecek dergibi sende olmayan bizde var der gibi geldi bana ve çok sinirlendim o çocuğu sevmekten korktuum ne zaman yaklaşsam etiştemin o tavrı geliyor aklıma :KK43:

X