Tüp Bebek Merkezleri Soranusta serbülent beyden memnun kalanlar veya kalmayanlar

asyam bana yazdığını düşündüm .sana özelden msj atmıştım.bana cvp verdiysen ulaşmadı

canım yazıyorum ama göndermiyo kısaca sana şunu söleyeyim ben soranustan memnunum bugün transferimin 8.günü çok güzel ilgilendiler ben balıkesirden gelip gittim maddi yöndende yardımları olduÇok üzgünüm çoook

canım yazıyorum ama göndermiyo kısaca sana şunu söleyeyim ben soranustan memnunum bugün transferimin 8.günü çok güzel ilgilendiler ben balıkesirden gelip gittim maddi yöndende yardımları olduÇok üzgünüm çoook

öncelikle hayırlı uğurlu olsun canım.az kalmış sonucunu almak için. güzel haberini bekliyorum.rabbiminde yardımıyla bebişlerin sımsıkı tutunsunlar sana inşallah...

teşekkür ederim bilgin için.serbülent beyle konuştum be n ama bide eşimle gitcez kısmetse.doktor değiştirmekde istemiyorum ama farklı uygulamalardan bahsedince kafam karıştı biraz.bide serbülent beyin başka bi yerde daha tüp bebek yaptığını öğrendim dün.buda pek hoşuma gitmdi gerçi.kendi merkezi varken niye bi başka merkeze dah gidiyo anlam veremedim.maddi olarakda çok katı konuştu.hiç esnek davranmadı.ama yinede görüşmek için gidcem.kısmet artık hayırlısı olur inşallah

.sabret ve güzel sonuçlar al inşallah

arkadaşlar yaklaşık bir sene önce serbülent beye tüp bebek yaptırdım üstelik banka kredisi çekerek fakat hiç memnjm kalmadım almam gereken ilçalrı zamanında vermediği için sonuç olumsuz oldu. bunun sebebi ise paranın bir kısmını zamanında götüremdiğim için değişmesi gereken iğnemi değiştirmedi o yüzden asla ve ASLA diyorum para tuzağı olarak görüyorum soranusu........

arkadaşlar yaklaşık bir sene önce serbülent beye tüp bebek yaptırdım üstelik banka kredisi çekerek fakat hiç memnjm kalmadım almam gereken ilçalrı zamanında vermediği için sonuç olumsuz oldu. bunun sebebi ise paranın bir kısmını zamanında götüremdiğim için değişmesi gereken iğnemi değiştirmedi o yüzden asla ve ASLA diyorum para tuzağı olarak görüyorum soranusu........

çok teşekkür ederim...bilgin için.seninle konuşmak isterim bu konuyla ilgili.şu anda bebeğin var tüp bebekmi yaptırdın acaba ve nereye yaptırdın.soranusda yaptıramıcam zaten galiba ama yinede yazman çok iyi oldu.

öncelikle hayırlı uğurlu olsun canım.az kalmış sonucunu almak için. güzel haberini bekliyorum.rabbiminde yardımıyla bebişlerin sımsıkı tutunsunlar sana inşallah...

teşekkür ederim bilgin için.serbülent beyle konuştum be n ama bide eşimle gitcez kısmetse.doktor değiştirmekde istemiyorum ama farklı uygulamalardan bahsedince kafam karıştı biraz.bide serbülent beyin başka bi yerde daha tüp bebek yaptığını öğrendim dün.buda pek hoşuma gitmdi gerçi.kendi merkezi varken niye bi başka merkeze dah gidiyo anlam veremedim.maddi olarakda çok katı konuştu.hiç esnek davranmadı.ama yinede görüşmek için gidcem.kısmet artık hayırlısı olur inşallah

.sabret ve güzel sonuçlar al inşallah

sihirim sonucumu aldım pozitif bebişim bana tutundu allaha şükür ...bugün kalbinin attığını gördüm serbülent beyden vazgeçme derim benim ilk denememde tuttu.İnş seninde herşey yolunda gider :CüvCüv:

sihirim sonucumu aldım pozitif bebişim bana tutundu allaha şükür ...bugün kalbinin attığını gördüm serbülent beyden vazgeçme derim benim ilk denememde tuttu.İnş seninde herşey yolunda gider :CüvCüv:

canım hayırlı uğurlu olsun.rabbim kucağındada gösterir inşallah.senin adına çok sevindim.darısı benim ve tüm isteyenlerin başına.rabbim bizleride sevindirirr inşallah.hala kararsızım ve bu aralar düşünmeye ara verdim.biraz rahatlamak istiyorum.

canım hayırlı uğurlu olsun.rabbim kucağındada gösterir inşallah.senin adına çok sevindim.darısı benim ve tüm isteyenlerin başına.rabbim bizleride sevindirirr inşallah.hala kararsızım ve bu aralar düşünmeye ara verdim.biraz rahatlamak istiyorum.

çok saol canım darısı tüm isteyenlerin başına rabbim beni sevindirdi inş sizleride sevindirir.sihirim bende çok kararsızlıklar yaşadım ama iyikide gitmişim dahada geç kalsaydım birdaha bebeğim olmayacaktı yaşın kaç bilmiyorum ben 33 yaşındayım benim bekleyecek zamanım yoktu.maddi açıdan düşünüyosan ona bi sözüm yok gerçekten insanı sarsıyo.Allah gönlüne göre versin canım inş hakkında iyi karar verir en kısa sürede hamiş olursunsenağlama

selam
uzun zamandır takip ediyorum burada yazılanları...
ben de serbülent beyin hastasıyım,
bu pazartesi kan tahlili olacağım ve Allah'tan hayırlısını istiyorum...

selam

inş iyi haberler alırsın dualarım seninle ben bebişime kavuştum allah olmayanlarada versin inşallah..:nazar:

çok saol canım darısı tüm isteyenlerin başına rabbim beni sevindirdi inş sizleride sevindirir.sihirim bende çok kararsızlıklar yaşadım ama iyikide gitmişim dahada geç kalsaydım birdaha bebeğim olmayacaktı yaşın kaç bilmiyorum ben 33 yaşındayım benim bekleyecek zamanım yoktu.maddi açıdan düşünüyosan ona bi sözüm yok gerçekten insanı sarsıyo.Allah gönlüne göre versin canım inş hakkında iyi karar verir en kısa sürede hamiş olursunsenağlama

canım ben 27 yaşımdayım.bir aşılama ve 2 de tüp bebek yaptık.2 tüp tuttu ancak 7+3 de düşükle sonlandı geçtiğimiz şubat başında.ve artık tüp bebek yaptırmayada çok korkuyorum.olumsuz olucak yine diye.tedavilerde çok yoruldum.vicudum alt üst oldu.o yüzden beklemek istiyorum en azından bu yaz haziran temmuza kadar.merkez konusunda gerçekten kafam çok karışık.son gittiğim merkezden ve doktorumdan çok memnunum.ama serbülent beyde benim kafamı çok karıştırdı çok güzel konuştu.bakalım artık önümüzdeki 2-3 ay dinleneyimde gerisi gelir inşallah.
sana bişiy sormak istiyorum.yumurta takiplerine gittiğin günlerde kanda e2 testine bakıldımı merkezde.sadece muayeneylemi karar verdi ilaç dozlarını serbülent bey.ve tedavine başlamadan önce herhangi vitaminler falan verdimi sana.
bebişinin güzel haberlerini bekliyorum.

selam

hayır haberler alırsın inşallah.bebişşin sana sıkı sıkı tutunmuştur.

sevgili kader arkadaşlarım,
ben sonucumu aldım bu akşam...
malesef negatif...
çok üzgünüm...

sevgili kader arkadaşlarım,
ben sonucumu aldım bu akşam...
malesef negatif...
çok üzgünüm...

çok üzgünüm canım.güçlü olmalısın ve ayakta dimdik durmalısın.bizler zaten umut savaşçılarıyız ve umudumuz için elimizden gelenin daha fazlasını yapmamız gerekiyo.neler hissettiğini çok iyi anlıyorum.dünyanın sonu gelmiş gibi oluyo ama dünyanın sonu değil ve yapabileceğimiz çok şey var.allahım bizleride sevindircek ve bunun bi zamanı var.bu zamana kadar da dimdik durmalıyız.

Sakın cici kardeşim üzülme herşeyde vardır bir hayır pes etmek yok

Allah hepimize herşeyin hayırlısını versin...
Hayırlısı değildi demekki diyorum artık,elimden başka hiçbişey gelmiyor çünkü...

Güzel sözleriniz için tüm içtenliğimşe teşekkür ederim...

Allah hepimize herşeyin hayırlısını versin...
Hayırlısı değildi demekki diyorum artık,elimden başka hiçbişey gelmiyor çünkü...

Güzel sözleriniz için tüm içtenliğimşe teşekkür ederim...

merhaba arkadaşlar ben de sayfanızı yeni gördüm.benim spontan gebeliğim var ancak 5 haftalıkken düşük oldu.1 yıl bekledik olmadı pembe mavide 1. tüp bebek denemesi oldu oda 6 gafatlıkken düştü....tabi bu tedaviler adamı yoruyo hem maddi hem manevi serbülent beyle gecen yıl görüşmüştüm hatta tüp bebek başarı oranı yüksek diyolar ama işin garip tarafı bakanlıkta acıklamıyoki şu merkezin bu kadar yüksek diye.bi daha param olursa yine denerim ama nereye giderim bilmiyorum.bahceci ile calıştım bi dönem ama ordada 10000 lira falan orayda gücüm yetmes istanbula git gel adamı perişan ediyo...acıbademde arkadaşım hiçkalmadı.ama pembe mavideb nedred kolsaldanda çok memnundum.birde kafama jinemed takılmadı değil...

X