Göğüs büyütme?..

gulken00

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2010
909
49
Arkadaşlar göğüs büyütmenin silikon dışın da varklı bir yöntemi var mı? Önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.. Çünkü yaza kadar kesin bir fikir oluşsun istiyorum..bilmiyorumkismile

bende bu konuda muzaribim,krem kullandım ama geçici ve tatminkar olmayan bir sonuç.GARANTı VE TEK ÇÖZÜM ANLADIĞIM KADARIYLA AMELıYAT :KK43:

Evet arkadaslar bende oldukca arastirdim, bu yag enjeksiyonunu bile onermiyor doktorlar sadece silikon ise yarıyor. Ben yaptirdim superde oldu valla, tavsiye ederim

Bir yere sordum 6000 dedi :KK43: bu işi ssk yapıyor mu acaba az bu fiyat gerçekten çok uçuk geldi.. Ayrıca en sağlıklı yolu bu mu?Sonradan Allah korusun kist falan oluşmaz demi..

4000 den baslıyo canım amelyat fiyatları.. ünw hastaneleri biraz daha uygun olabiliyomuş ama bn cesaret edememiştim..sen onu da bi arastr istersen.. kist oluscak bi durum warsa silikon warken de olur yokkende ayrıca gögüs kanseri içinde bu gecerliymiş yani silikonun extra bi etkisi yok.. eger saglıkla alakalı olcaksa olur warkende yokkende bilmiyorumkismile

ıstanbul' da Bogaziçi tıp merkezinde 3000 - 3500 fiyat veriyolar gidip görüşün tavsiye ederim:)

estektik opr.önerırım.
silikon cok riskli. patlasından ziyade kansere davet cıkarıyor.

ya kızlar.. bende düşünüyorumda bu yorumlar özellikle panodaki pişmanlık konuları beni fena soğuttu ama çokta ihtiyacım var kızım 1 yıl sömür sömür 40 bedene düşürdü zaten miniciklerdi en azından sertti.. şimdi yer çekimine karşı koy koyabiliyorsan... ki ben daha 22 yaşındayım bikini hayallerim suya düştü :KK43:((

Bende 2008 de oldum İzmir'de özel bir hastane de 4 milyar tuttu ameliyatım. Korkulcak bir şey yok tek ve kesin çözüm silikondur.

netten nasıl yapıldığını izlerseniz emin olun silikondan vazgecersinizzz resmen deliyolar insanı...

GÖĞüS BÜYÜTEN BİTKİLER

ÇEMENOTU (Trigonella foenum-graecum):

Çemenotu tohumları yüksek oranlarda diosgenin (kadın cinsiyet hormonu östrojenin yarı sentetik formunu elde etmek için kullanılan kimyasal) içerir. Östrojenin başlıca iki etkisi göğüs büyümesiyle ilgilidir. Hormon, göğüs hücrelerinin büyümesine yol açar ve su tutulmasına neden olur. Gerçekten de, birçok kadının doğum kontrolü için aldığı ve östrojen içeren hapların yan etkileri, göğüslerde büyüme hissi ve vücutta su toplanmasıdır. Çemenotu tozuyla göğüslere masaj yapmak denemeye değer bir başka yöntemdir. Çünkü göğüs dokuları bitkisel kimyasalları belli oranlarda emer. Çemenotunun tohumlarını veya filizlerini blender’da öğütün. Az bir miktar bitkisel yağla karıştırıp, karışımı macun gibi uygulayın.

Rezene (Foeniculum vulgare): Rezene de yüz yıllardan beri süt artırıcı olarak kullanılan bitkilerden bir tanesidir. Çemenotunu tamamlayıcı olarak Bustea çayının içine rezene de ilave edebilirsiniz. Ancak kesinlikle rezenenin yağını kullanmayın çünkü rezene yağı düşüğe neden olabilir ve bir çay kaşığından fazlası da zehirlenmelere yol açabilir.

Cüce Palmiye (Serenoa repens): Günümüzde bu bitkinin en iyi bilinen etkisi erkeklerde prostat bezinin büyümesini engellemesidir. 100 yıl önce ‘cüce palmiye’ halk arasında göğüs büyütücü olarak bilinmekteydi. Doğal şifa uzmanları bitkiyi bu amaçla halen öneriyor. Birçok insan bitkinin standartlaştırılmış kapsüllerini ya da alkol özütlerini kullanıyor. Cüce palmiyenin kullanımı için prospektüsünü dikkatle okumanızı tavsiye ederim.

Yabani Hint Yerelması (Dioscorea villosa): İşte östrojen etkisiyle ünlenen bir başka bitki daha. Ben bu bitkiye asla büyük bir ilgi duymadım, çünkü veri tabanımdaki bilgilere göre içerdiği diosgen, çemenotuna oranla yok denecek kadar azdır. Fakat bu bitkinin merhemini yapan bazı uzmanların çalışmalarına saygılıyım. Çünkü, bu merhemi kullanan kadınlar istediği sonucu elde ediyormuş. Merhemi yapmak için kökün dış kabuklarını soyun ve blenderde macun kıvamına gelinceye kadar karıştırın.

Kimyon (Cuminum cyminum): Hem kimyon-un, hem çörek otunun (siyah kimyon) meme dokularını geliştirdiği, hayvanları üzerinde yapılan araştırmalarla ortaya koymuştur. Kimyonu çayınıza katabilir, yemeklerinizde bolca kullanabilirsiniz.

netten nasıl yapıldığını izlerseniz emin olun silikondan vazgecersinizzz resmen deliyolar insanı...

Hiçte Okadar iğrenç ve Korkunç Değil bende izledim :87: ve 1 Ay Öncede Büyütme Opersayonu Oldum Bu TEK Çözüm Üstelik Muhteşem Oldu GöğüsLerim Ağrım Sızım da Olmadı Çok Çoookk İyiyim Allaha Şükür :92: :nazar:

bende miks e katılıyorum bu konuda..tamam belkı ızlerken korktun ama sen baygın oluyosun o zaman ve sana yapılanları gormuyosun kı..sımdı deseler gel bı daha amelıyat edelım senı kosa kosa gıderım cunku korkulacak bı amelıyat degıl ıyı bır doktor bulduktan sonra.. ha kalp amelıyatı olursun anlarım belkı kalbın durur falan ama meme buyutme yaa...ve acıkcası ben olduktan sonra bumuymus dedım ve sınuzıt amelıyatımdan daha basıt bır amelıyattı kı sunızıtte sadece burunda damardan gırdıler yanı...ve en fazzla 4 gun yatıp kalkarken acı cekıyosun agrı kesıcıler agrını kesıyo zaten...herseyı gectım kendıne ozguvenın gelıyo yaa bundan guzel bısey var mı??

X