Aşılama sonrası kanaması olan varmı?

abakus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
5
1
41
Aşılama yaptırdıktan sonra adetten bir hafta önce yada çeşitli günlerde kanaması olanlar,bilgilerimizi paylaşırsak sevinirim.Kanamanın özelliklerini kısaca anlatırmısınız.

canım benim çok kanamam olmuştu ama hemen aşılama sonrası başlamış ve 3 gün ara ara gelmişti bayağı bidiğin kırmızı bi kandı ama doktorum normal olduğunu ve vajinaya yerleştirilen o aletten dolayı rahimde kanama olur dedi zaten aşılamam da tutmamıştı inşallah seninki yerleşme kanamasıdır

merhaba, ben de 16martta aşılama yaptırdım. düne kadar yani 21 marta kadar hiç bir sorun yoktu fakat
dün sabah akıntımın rengi hafif kırmızıydı kahverengine çalan
bu sabah adetin ilk günündeki gibi az ama bayağı kırmızı bir kanamam var... :KK43:
durumun normal olup olmadığından emin değilim :KK43:( doktorumla henüz görüşemedim..
gelişmeleri yazarım...

rosered canım bende 16martta aşılamamı yaptırdım işallah sende bende ve isteyen herkezde hamiş olur

Valla bu durumda hala ümit beslemelimiyim bilemedim :KK43:
doktorum biraz önce aradı bazı hastalarımızda oluyor adet kanaması gibi dedi
hormonlarım ile alakalıymışşş...
30unda kan testi sonuçlarını görelim, bakalım, ancak o zaman bişey söyleyebilirim dedi.
PRENSES47, inşallah dediğin gibi olur...
iş yerindeyim ama lavaboya gidip salya sümük ağlıyorum :KK43: moralim bozuldu :KK43:(

canım üzülme belkide yerleşme kanamasıdır ya dinlen diycem ama çalışıyormuşsun eve gidince hemen uzan dinlen işallah hamilesindir

merahaba arkadaşlar 8 aylık denemelerimiz sonucu hala beklemekteyim meleğimi ama artık sıkıldım ve aşılama yaptırmayı düşümüyorum biraz bilgi verebilirmisiniz aşılmayla ilğili şimdiden teşekkür edrim paylaşımınız için

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza size bi soru sora bilir miyim ben 4 kasım da aşılama yaptım ilk aşılamam ve sorum şu benim 3 gündür kanamam var önce koyu akıntı gibiydi ama bugün biraz kırmız kanamam var ne olur beni biraz rahatlatın çok korkuyorum............

12 mayısta bende aşılama yaptırdım aşılama sonrası kanamam oldu ve 2 gün sürdü ama öyle yoğun değildi toplamda 1 çay kaşığı kadar acaba böyle kanama olması gebe kalmama engel olabilirmi?
yani aşılama sonrası kanama olmaması dahamı iyidir?

Arkadaşlar merhaba.. Ben 17 gün önce asilama yaptirmistim. Adet tarihim ayin 17de ama bugün çok az pembemsi renginde kanama geldi çok korkuyorum. Acaba basina boyle bisey gelen var mi nolur kotu bisey olmasin. Nolur hamile olmuş olayim. Basina boyle bisey gelen varsa lutfen bana yardimci olun.. Tesekkurler

Kızlar asılama oldum ama kanamam var doktorum rahim ağzı dar dedi hamile kalma ihtimalim varmı acaba..

Valla bu durumda hala ümit beslemelimiyim bilemedim :KK43:
doktorum biraz önce aradı bazı hastalarımızda oluyor adet kanaması gibi dedi
hormonlarım ile alakalıymışşş...
30unda kan testi sonuçlarını görelim, bakalım, ancak o zaman bişey söyleyebilirim dedi.
PRENSES47, inşallah dediğin gibi olur...
iş yerindeyim ama lavaboya gidip salya sümük ağlıyorum :KK43: moralim bozuldu :KK43:(
Sonuçta ne oldu ben şuan aynı durumu yaşıyorum hamile kalabildiniz mi

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza size bi soru sora bilir miyim ben 4 kasım da aşılama yaptım ilk aşılamam ve sorum şu benim 3 gündür kanamam var önce koyu akıntı gibiydi ama bugün biraz kırmız kanamam var ne olur beni biraz rahatlatın çok korkuyorum............
Aynı şeyi şuan yaşıyorum hamile kaldınız mı çok merak ediyorum bana bilgi verebilir misiniz

X