Sivilceli Ciltler Pişik kremi mucizesi :)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Arkadaşlar ben de burdan okuduklarımla h.sonu gittim eczaneden sudocrem aldım, bugün 3.gün, ilk gün sürdüm 10-15 dk bekletip yıkadım iki gündür gece sürüp yatıyorum, ama dün sabah 2tane yeni sivilceyle uyandım:KK5: hadi deneyeyim çıkacağı vardı belki deyip dün gece yine sürdüm ve bu sabah bir adetbufak sivilceye daha merhaba dedim:KK43:
Herkeste işe yaramıyor yani, oysa ki ne umutlarla almıştım:KK14:
Bu arada cildim kuru, belirteyim..

Sivilceler için değil ama kızarıklıklar için daha güzel iki krem tavsiye edebilirim, çok krem denemişliğim vardır, kızarıklık karşıtı, aloe veralı rahatlatıcı, vs. (Bu arada sudocrem de hemen hemen bunlara yakındı kızarıklık konusunda, bunların kalıcılığının biraz daha fazla olduğunu söyleyebilirim, sudocrem yıkayınca gidiyo gibiydi biraz)

Bebak'ı biliyosunuzdur çoğunuz, onu da yine yıllar önce kk'da okuyup almıştım hala da kullanırım. İster makyaj temizleyici olarak ister yıkadıktan sonra, yatarken falan nemlendirici olarak. Pamuğa döküp siliyoruz yalnız, losyon çünkü bu krem değil.
Diğeri de bir kozmetikçi kadının tavsiyesiyle aldığım neutrogena, beyaz kutu beyaz kapak, üzerinde hızlı emilen formül yazıyor. Kadın senin gibi cildi olan iki kız kardeşe verdim gelip teşekkür ettiler sen de edeceksin demişti, haklıymış bi ara gideyim:KK6:
Yalnız benim cildimdeki kızarıklıklar sivilce izi değil(onlar da var da az) kendiliğinden kızarıyo, çok hassas, beyaz tenliyim. Ona iyi geliyo. Yanlışlık olmasın:KK34:

Konuyu görür görmez almaya gittim benmde yaklaşık 3 yıldır sivilc sorunum var yağlı bir yüzüm var bakalım nasıl sonuçlar verecek inşallah işe yara şuan yüzümde ve bu ilk kullanışım :KK14:

Arkadaşlar kıvamı çok yoğun olduğu için onu çıkartmak istediğimiz zaman ne kullanmalıız önerisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :18:

1 saat önce almış bulunuyorum oksizinc%40 olanından bu kremin beyazlatıcı özelligi var hanii göz altlarınada sürsek olur mu ki?:26:

aknetrent kullanıyorum bu ikinci ayım burda gördüm ve 5 gün önce sudocrem aldım ikisini birlikte kullanıyorum 5 gündür şimdilik bi etkisi yok aynı yüzüm acaba haptan dolayımı :KK43: :KK37:

sivilceleri kurutup gergin bir cilde sahip olmak istiyorsanız eğer maydanoz ve limonu bir güzel kaynatın sonra o suyu buz kalıplarına koyup buzluğa atın. sabahları cildinize o buzu uygulayın bir haftada farkı göreceksiniz

Ben de deniycem yaa bıktım artık 6 7 yıldır ugrasıyorum denemedigim bi bu kaldı sanırımm:KK51:
Çok umutluyum bu sefer yeğenime sürüyor ablam yarın ilk işiim ablamın evini basıp kremi almak :KK52:

bende bir haftadır niveanınkini kullanıyorum. ben roaccutane tedavisi gördüm yıllar evvel. şuan sivilcem yok ama geçmişin izlerini hala taşıyorum. gözenek ve kırmızı lekelere derman olurmu acaba diye başladım. ilk izlenimim iyi yönde oldu. lekeleri bi ton açtığını hissedebiliyorum. düzenli kullanım sonucunda büyük sonuçlar yaratabilir. dip not olarak eklemeliyim ki krem çok koyu kıvamlı sürmesi zor. sürünce de maske gibi bembeyaz kalıyo. o yüzden gece sürülmesi şiddetle tavsiye edilir :KK66:

kızlar pişik kremi kullanan varsa en kalıcısı hangisi ben beyazlatıyo diye kullanıyorum:)istiyorumki sürüp çıkayım gün boyu yüzümde beyaz kalsın en kalıcısı hangisi bilgisi olan varsa yazssın lütfen?birde güneş kremi yerine sadece bunu kullansak olurmu bronzlaşmamak için yani?

Kizlar bende konuyu 1 2 gün kadar önce okudum ve bugün eczaneye gidip en küçük boyundan aldim.şimdi suratimi yikadiktan sonra direk sürsem mi yoksa gece yüzümü yikayip sürsem öle yatip sabah suratimdan cikarsam mi bilemedim?çünkü herkes başka türlü kullandiğini yazmiş anladiğim kadariyla.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar bende konuyu 1 2 gün kadar önce okudum ve bugün eczaneye gidip en küçük boyundan aldim.şimdi suratimi yikadiktan sonra direk sürsem mi yoksa gece yüzümü yikayip sürsem öle yatip sabah suratimdan cikarsam mi bilemedim?çünkü herkes başka türlü kullandiğini yazmiş anladiğim kadariyla.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

gece sür sabaha kadar dursun derim. ben öyle yapıyorum. cilt tonum eşitlendi baya bi. :KK16:

pişik kremi yağlı bir yapıda değil mi? daha da yağlandırır cildi. onun yerine eczanelerde satılan yüzde kullanmaya yönelik üretilmiş çinko içerikli bir krem alın daha iyi...

3-4 gündür hametan marka pişik kremini kullanıyorum. yüzümü yumuşacık yapıyor ya bayıldım!
bende sivilce yok ama biraz leke ve kızarıklık vardı. büyük oranda azalma var lekelerde.
kullanmaya devam edicem çok memnun kaldım:)))

Merhaba benim de sorunum Benzer hala önerir misiniz? ona göre alıcam lütfen yazar mısınız?

ben de bugün pişik kreminin sivilce ve lekelere iyi geldiğini okuyup gidip küçük boy bi tane penaten pişik kremi aldım.. denemeye de korkuyorum bi yandan....:işsiz:

X