esi sevgilisi erzurumda askerlik yapan haber alamayan varmı

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
9
45
benim erkek arkadasım erzurumda askerlik yapıyor 5 gun oldu aramadı normalde hic olmadı boyle birsey hergun arardı acaba kotu hava sartlarındanmı diye merak ediyorum ama kac gundur kafam ona takılı moralimde bosuk haliyle orada askerlik yapan yakınları olan varmı nasıl haber alabiliyomusunuz

Allah kavuştursun canım..hemen kötü düşünme hava sartlarindandir büyük ihtimal..malum Türkiye donuyor :KK43:

herkes oyle soyluyor oyle dusunmeye calısıyorum bende ama daha once hic olmadı cumartesi gununden beri aramıyor:KK43: telefon calsın diye bekliyorum kac guden beri

cnm selam
benim nişanlım erzurumda asker kısa dönem 1,5 ay oldu gideli
hergün arıyo 1 gün aramadığı olmadı bide arayınca 10-12 dk konuşabiliyoruz rahat yani
aynı kışladalar mı acaba
palandöken eteklerindeki askeriyede bnm nişanlım hava savunma taburu

eski sevgilisi erzurumda askerlik yapan haber alamayan varmı ben başlığı böyle anladım,içimden tamda söyleniyordum kiiiii,:eek:klava:doğruyu anladım.:sm_cool:
cnm endişe etme orada çok kar var biliyorsun,hatlar kopmuş olabilir.en kısa zamanda arar inşallah.a.s.

canım hava şartlarından ankesörlüler bile hatlardan bozuluyomuş:uhm:
sıkma canını kötü düşünme arar seni:teselli:
senin arayabileceğin bi yer yokmu:tomato:

cnm selam
benim nişanlım erzurumda asker kısa dönem 1,5 ay oldu gideli
hergün arıyo 1 gün aramadığı olmadı bide arayınca 10-12 dk konuşabiliyoruz rahat yani
aynı kışladalar mı acaba
palandöken eteklerindeki askeriyede bnm nişanlım hava savunma taburu

pasapınarda canım benimki keske aynı kıslada olsalar ama degil ne yazıkki:KK43:

canım hava şartlarından ankesörlüler bile hatlardan bozuluyomuş:uhm:
sıkma canını kötü düşünme arar seni:teselli:
senin arayabileceğin bi yer yokmu:tomato:
umarım arar ya kısladan ankesorlu telefonlardan arıyordu o numara duruyor arasam olurmu bilmiyorumki

eski sevgilisi erzurumda askerlik yapan haber alamayan varmı ben başlığı böyle anladım,içimden tamda söyleniyordum kiiiii,:eek:klava:doğruyu anladım.:sm_cool:
cnm endişe etme orada çok kar var biliyorsun,hatlar kopmuş olabilir.en kısa zamanda arar inşallah.a.s.

evet bende insallah hatlar yuzundendir diyorum zaten aklım hep takılı kalıyor

Canım bozma moralini izin alamamıştır yada büyük ihtimal hatlardan dolayıdır.. Bak bende erzurumLuyumm ve erzurumun çok serin bi havası var ve şuandada kış ayındayız dondurucu soukvardır ve nerdeyse insan boyu kar oluoyor ee doal olarak hatlarada yansır bu durum sabret arar inş. tez zamanda..

Benm sevgilim acemiyi balıkkesirde yapıo, çok rahat telefon bile taşıo yanında gecelri mesajlaşabiliyoruz. Usta birliği erzuruma düştü =(böle olursa çok üzülürüm

dun aradı zaten yok canım her zaman boyle degil ilk defa oldu:) nereye dustu erzurumda

valla bilmiyorum dün açıklamışlar ama listeyi asmamışlar.. Tugay demişler ama neresi bilmiyo oda henüz...

anladım canım ilk basta tugaya teslim olunuyormus ama daha sonra kıslaya gonderiliyormus bende boyle biliyorum benim erkek arkadasım rahat erzurumda sadece cok sogukmus

cep telefonu her zaman olmuyor yanlarında yakalanma riskide var ama olanlar varmıs carsıya cıktıklarında telefon kiralıyor ordan arıyor..ilk zamanlar kıslaya cep telefonu sokamas ama sonradan alır belki ankesorlu telefonlar var ordan arar bi sure benim erkek arkadasım gittigi ilk gun aramıstı beni

Evet akşamlar arıyo ankesorlu telefondan 1 saat konuşuyoruz.. 8de yataklara giriyolar artk telefonda mesajlaşıyoruz, rahat olduğu için problem olmuyor.. daha alışamadık sanırım ondaan... ALLAH HERKEZE SABIR VERSıN..

alısırsın canım erzurum rahat takma kafanı gece bile arıyor erkek arkadasım..aynı sekilde devam edersiniz en cok 2 gun aramıyordu bi kere oldu bu 5 gun aramama olayı normalde sık gorusuyorduk umarım aynı kıslaya duserler:) yazarsın canım buraya kesinlesince nereye cıktıgı

X