Laminat kaplamayı SSK Doktorları yapıyor mu?

gul-çxixnar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
84
0
40
kızlar öndeki iki dişim aralıklı yanındaki iki taneside biraz küçük ve aralıklı laminat kaplama yapmayı düşünüyorum ama fiyatları bana yüksek geldi şuanda ev yaptırıyorum böyle yüksek bir masrafa giremem geçi daha bir doktora sormadım ama burada yazılanlardan öyle anladım ssk diş doktorları yapmıyormu bu işlemi acaba bileniniz varmı :uhm:

kesinlikle yapmıyorlar...yapsalar bile ne kadar ihrenç yaparlar bi düşünsene.lamine benzer oduna eminim......

implant yapıyorlar ama lamine kaplamayı bilmiyorum. 2 sene önce dr. tanesini 500 demişti laminenin nasıl kaçtığımı hatırlamıyorum:=) ımplant ise 1500 civarı özellerde, SSK 750 peşine yapacağını söylemiş benim kuzene. ben gitmedim ama implant ihtiyacı olan bir dişim var olmazsa gidicem napıyım yarı yarıya fark ediyor. Ayrıca özeller de peşin istiyor implant parasını.. Belki yardımcı olur diye yazdım.. Kötü yapabilirler ama bilemem orasını denemeden..

merhabalar,
özel hekimler konusunda haklı olarak çok karamsarsınız,
maalesef implant ücretini çok abartan yerler var ben özel çalışıyorum ordan biliyorum:)
implant 1000 tl lamina 400 tl. ssk da malesef işler kötü olabiliyo her özel pahalı değil yani:)
geçmiş olsun..

X