Sizi seven biri mi yoksa sizin sevdiğiniz biri mi?

FlyBly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2009
48
0
35
iki şık arasında hangisini tercih ederdiniz?sizi gerçekten sevdiğini bildiğiniz ve gerçekten çok mutlu olabileceğiniz birinimi tercih ederdiniz,yoksa sizin sevdiğiniz ama mutsuz olduğunuz,üstelik sizi gerçekten sevdiğini anlayamadığınız birinimi tercih ederdiniz?

CADIARZU

Tabii ikiside güzel birşey ama ben sevilmeyi tercih ederdim :lepi:

çok zor bi soru bence ..
sevdiğim bi insanlayım ama mutsuzum ve emin değilim onun beni sevdiginden bu çok acı bişey gerçekten.. ben onu unutmanın yollarını ararım..

beni çok seven biri var ben ona karşı ne hissediyorum onunla mutlu olurmuyum diye düşünürum .. o tamamen karşımkine göre değişir eger sevebilecek gibiysem olur...

Bu soruyu çok sormuştum bi ara kendime ama bende beni seven birini tercih ettim bide sizin fikirlerinizi alayım dedim :)

tecrübeyle sabittir ki ; beni sevip değerimi bilecek birini tercih ederdim... zaten bundan sonraki tercihim de bu olacak... dediğin gibi ben seviyorum ama değerim bilinmiyor ve mutsuzsam nasıl devam edebilirim ki...

ilişkileri mutlu olmak için yaşıyoruz değil mi ?

Mevlanaya sormuşlar Sevmek mi daha güzeldir, yoksa sevilmek mi?" Sevmek! demiş Çünkü sevildiğinden hiç bir zaman emin olamazsın!" demiş.budur bence..

bu zamana kadar işin hep 2. kısmındaydım artık 1. kısmıda yaşamak istiyorum..bensevmesem de olur artık-tatlicadiarzu-

kadının sevmesı bı ıse yaramıyor arkadaslar acı ama durum bu ben sevdıgım ve sevıldıgım bırısıyle evlendım en azından oyle zannedıyorum gercek sevıp sevmedıgını nerden bılecegız tamam senı sevıyorum dıyor ılgı gosterıyor ama seven bı ınsan evlılıgının 4. ayında focebok ta baska kadınlarla yazısırmı bılemıyorum affettım ama ınş.bıdaha yapmaz sız ne dusunuyosunuz fıkrınızı yazarmısınız

sevilmek daha güzel. sen de seviceksin ama o daha çok sevicek. :1closedeyes:

ikisinide istemem..iki sekillede mutlu olamam çünkü..sevgi ask karşılıklı oldugunda anlamlı..tek taraflı oldu mu acı verir sadece..

ben sevilmeyi tercih ettim
çünkü şu anki eşim beni iilk gördüğünde aşık olmuş ve bana kendini sevdirmek için yapmadığı kalmadı
ama sevdirdi kendini gerçekten de iyiki beni seveni tercih etmişim
bi gün bile neden senle evlendim sanki dedirtmedi bana

kadının sevmesı bı ıse yaramıyor arkadaslar acı ama durum bu ben sevdıgım ve sevıldıgım bırısıyle evlendım en azından oyle zannedıyorum gercek sevıp sevmedıgını nerden bılecegız tamam senı sevıyorum dıyor ılgı gosterıyor ama seven bı ınsan evlılıgının 4. ayında focebok ta baska kadınlarla yazısırmı bılemıyorum affettım ama ınş.bıdaha yapmaz sız ne dusunuyosunuz fıkrınızı yazarmısınız

bende bi kere yakalamıştım sevgilimi başka kızlarla yazışırken.affettim ama aynı hatayı tekrar yaptı.bu sefer güvenim azaldı ve ayrıldım.

hiçbir zaman gerçekten sevilip sevilmediğinizi tam olarak anlayamazsınız.ama davranışları sevdiğini ya da sevmediğini birazda olsa belli eder.ben her zaman için sevilmeyi tercih ederim.bi gün kötü bir davranışı olursa ayrılmak daha kolay olur..boshayallersmile

bence bunun cevabı senin sevdiğin ama seni mutsuz edecek insanla olmaktır,çünkü kadınlar çoğunlukla kendilerine acı verecek mutsuz edecek ama sevdiği erkekin peşinde gider,gerekirse ailesini karşısına alarak,tüm dünyayı karşısına alarak hemde.bukadr güçlüdür.değer mi??onu bilemem.

bence bunun cevabı senin sevdiğin ama seni mutsuz edecek insanla olmaktır,çünkü kadınlar çoğunlukla kendilerine acı verecek mutsuz edecek ama sevdiği erkekin peşinde gider,gerekirse ailesini karşısına alarak,tüm dünyayı karşısına alarak hemde.bukadr güçlüdür.değer mi??onu bilemem.

kesinlikle haklısın arkadaşım. mantığımızı beni seveni seçerim desede hep sevdiğimizin peşinden gidiyoruz.ve malesef kıymet bileni değil bizi üzeni seviyoruz

Önceden olsa benim sevdiğim derdim ama şu an cevabım beni seven :)

çok sewdim,çok değer werdim,ama karşılığı çok acı oldu...bende şimdi beni çok sewen birini tercih ettim

ben cok sevdim ama simdi acisini cekiyorum
bundan sonra ne sevecegim nede birine guvenecegim

X