Şampuan ve Saç Kremleri avon ADVENCE TECHNİQUES ürünleri hakkında :)

freesecret

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
85
1
sitesine girip yakınlaştıra bastığınızda daha iyi okuyabilirsiniz :1rolleyes:
AVON Online Katalog

bu ürünler hakkındaki yorumlarımızı paylaşalım. :1hug: iyimi , kötümü , kullananlar , öneri bekleyenler.. kaydirigubbakcemile

bide bi konuda yardımınızı isticem kızlar :ecrin_bebek: ben ürün 20yi aldım . ama daha önce pek kullanmadığım için bu tür saç bakım kremleri pek bilgim yok kaydirigubbakcemile3 nasıl kullanıldığını ve kullanan varsa memnun olup olmadığını da merak ediyorum :uhm:

şimdiden hepinize teşekkürler.. a.s.

Eklentiler

• $Image.jpg
    $Image.jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 249
Son düzenleme:
merhaba,ben avon temsilcisiyim, yaklaşık 5 yıldır yapıyorum..
her saç ürününün saçtan saça değişen etkiler yapması nedeniyle önce ben kendi saçımı tarif edeyim:
benim saçlarım ince telli, boya yok, ve uzun, kırılgan,arada maşa yapıyorum,böyle bir saçım var :)
bundan 3-4 sene önce ince telli saçlar için olan seriyi kullandım ama bende kaşıntı yaptı bu nedenle bıraktım,o zamandan bu yana yenilediler tabi,belki daha iyidir şimdi.. durulanmayan bakım kremini tavsiye ederim o güzel,bunların dışında fırçalarını kullanıyorum, memnunum, müşterilerim de memnun :)
saç bakımında planet spa serisindeki saç bakım maskelerini kullandım,onları da tavsiye ederim :KK70: bulabilirsen planet spa 'dead sea minerals' saç bakım maskesini( çamur maskesi) de öneririm,benim saçıma gerçekten çok iyi gelmişti :) gerçi dead sea minerals'in bütün ürünleri çok güzel :) neyse, konuyu dağıttım kusura bakma :kedi:

bu arada o mor olan kremden (20 nolu ürün) kullanmadım, kullanan varsa ben de öğrenmek isterim görüşlerini...

Son düzenleme:
benim saçlarım dalgalı.ben de kıvırcık saçlar için olan şampuan ve saç kremini kullandım gayet memnun kaldım saçları yatıştırıyor.

Bende Avon temsilcisiyim...
Bu serinin her ürününü sevmiyorum ama çok memnun kaldıklarımda var...
Taraklarını kullanıyorum memnunum...
Kırmızı serideki şekillendiricilerin hepsinden memnunum...
Yeşil serideki durulanmayan kremi çok seviyorum indirime girdikçe stokluyorum...
Kırık saçlar için olan serum kesinlikle kullanın kuaför tavsiyesi bana...
Babam hacim veren şampuanını çok seviyor ama ben sevmedim ...
Saçtan saça değişiyor sonuçta saç tipinize uygun olanı seçmeye dikkat edin...
Birde martta ısıya karşı koruyucu seri çıkıyor... ben bu ayın panaromasından alıcam yorumlarımı yazarım...
opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
zeytinyağlı planet spa saç maskesini kullanıyorum çook iyi geldi saçıma kaydirigubbakcemile2 saçım ince telli ve dalgalı

saç kremide tüm saçlar için pürüzsüzleştirici saç kremini kullanıyorum :)

zeytinyağlı planet spa saç maskesini kullanıyorum çook iyi geldi saçıma kaydirigubbakcemile2 saçım ince telli ve dalgalı

saç kremide tüm saçlar için pürüzsüzleştirici saç kremini kullanıyorum :)

zeytinyağlı saç maskesi çok iyi geldidemişsin peki dökülmen varmıydı onu durdurur mu acaba

zeytinyağlı saç maskesi çok iyi geldidemişsin peki dökülmen varmıydı onu durdurur mu acaba

saçlarıma iyi geldi hem besliyor hemde parlıyor çook belli oluyor parladığı
maskeyi kullandıktan sonra düzleştiriyorum fotolarımda da acayip belli parladığı
saç dökülmesi için bir şey diyemiyeceğim cnm saç dökülmem yok Allah'a bin şükür
:nazar: :Saruboceq:

Ben de kırmızı seride ki sprey vaks ve şekillendirici kremini kullanıyorm özellikle sekllendirici kremini çok seviyorm güzel de bi kokusu var bir de geniş bir saç fırçası var oda banyodan sonra kuruturken saçları taradıgımda saçlarımda düz bi görünüm saglıyo ama şampuanlarını bilmiyorum kullanmak istemem açıkcası kozmetik şampuanlar kullanmadıgım için yerimseniben

yeşil kapaklı durulanmayan bakım kremini kullanmıştım uzun süre. bi işe yaradı mı anlayamadım...

ben yeşil serideki kırık uçlar için olan serumu aldım ama memnun kalmadım,saçımı ellediğimde elim resmen yağlanıyo hiç hoşlanmadım..birde gece serumu almıştım mavi kapaklı onuda hiç beğenmedim yaa yağlandırıyo saçı ve bnm saçımı acayip ağırlaştırdı..velhasıl bidaha almam..elidor un onarıcı bakım kremini seviyorum ne saçı ağırlaştırıyo nede yağlandırıyo,kokusuda çok güzel..

yeşil serideki serumu yağlı saçlar pek kullanamaz belki ama benm gibi kuru saçarınız varsa mutlaka denemelisiniz anında parlaklık veriyo ve yumuşacık oluyo

yeşil kapaklı olanı severek kullanıyodum sonra bıraktım gliss kullandım sonra elektriklenme karşıtı serisi çıkınca merak edip serinin her ürününü aldım. ertesi güne yağlanıyo saçım hiç memnun kalmamdım:umursamaz:

yeşilin serumunu aldım ama çok sık kullanmıyorum duştan sonra bi kere uçlara birazcık sürüyorum duştan duşa kullanıyorum yani güzel parlaklık veriyor bende yağlandırma yapmadı uçlara sürüyorsun çünkü bi de az sürmek lazım

X