5-6 Aralık 2009 SMMM yeterlilik sinavina girenler

peppermint

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2009
7.316
6
merhaba arkadaslar,

benim gibi bu sinava girmis olan arkadaslar var mi icinizde?

nasil gecti? ne bekliyorsunuz;

bir de sinav sonuclari hala aciklanmadi ne diyorsunuz;

tesmeri aradim ama bilgimiz yok diyorlar.

evet canım ben katıldım.fena değildi.evet açıklanmadı daha.sen kaç dersten girdin?senin nasıldı?

benim ilk girisimdi;
hazirlanamadim; yeni evliyim hem de calisirken vakit ayiramadim..

kendimce 2 ders bile versem kardir diye dusunerek; meslek hukuku bir de analize calistim 1 ay kadar oncesinden.

sonra sivadan once 4 gun yillik izin aldim (zaten bayram tatiliydi ya, onunla birlestirdim.)
1 hafta evde vergi hukukuna baktim; meslek ve analizi tekrar ettim; cok az maliyete calistim.

maliyet ve hukuk haric; digerleri iyi gecti... bakalimm

ben de gırdım bu sınava bekle bekle arkadaslar nereye kadar ve ne zaman ders calısacagız kalan olursa...

benim ilk girisimdi;
hazirlanamadim; yeni evliyim hem de calisirken vakit ayiramadim..

kendimce 2 ders bile versem kardir diye dusunerek; meslek hukuku bir de analize calistim 1 ay kadar oncesinden.

sonra sivadan once 4 gun yillik izin aldim (zaten bayram tatiliydi ya, onunla birlestirdim.)
1 hafta evde vergi hukukuna baktim; meslek ve analizi tekrar ettim; cok az maliyete calistim.

maliyet ve hukuk haric; digerleri iyi gecti... bakalimm

canım ben de karnım burnumda gırdım sınava ve suanda bebegım var bakalım bırdahakı sınava ne olacak..
benım ıcın cok zor gectı sınav aslında sorular kolaydı fakat ben fızıksel olarak cok yoruldum uzun sure oturmak cok zordu benım ıcın..hemm acıktım hem de belım agrıdı cok yoksa normal sartlarda olsa dıkkatım dagılmazdı bu kadar bakalım ne gelecek..

X