çatlama iğnesi yaptırdıktan sonra bel,kasık... ağrıları yaşanlar var mı?

lalmina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2009
215
7
Arkadaşlar ben ilk önce femara diye ilaç kullandım 5 gün daha sonra ovitrelle çatlama iğnesi oldum.İğneyi yaptırdıktan 2 gün sonra falan belimde ağrı kasıklarımda ağrı bazen bacaklarıma geliyor anlamadım.Acaba diyorum hamile mi kaldım ondan oluyor ama bu kadar kısa sürede anlaşılmaz sanırım anlamadım valla.İğnenin yan etkisi olabilir diyorum ama okudum yan etkisinde böyle bişey göremedim.Benim gibi aynı sorunları yaşanlar var mı?Sonu hamilelik mi yoksa başka bişey mi?bilmiyorumkismile

meraba bende iğne oldum ama işin kotusu bende hıcbır sey yok yaa sadece belım agrıyor ya ne kasıgımda nede baska bır yerımde agrı varr.ıns hamıle kalırız bu ay

merhaba canım.Sen göbekten mi oldun yoksa kalçadan mı iğneyi.Benim iğnenin adı ovitrelle di.ınşallah ikimizde ve isteyen herkeste hamile kalır AMıN.Sen ne zaman oldun iğneyi.Ben ocağın 23 te oldum.Sonuc ne zaman belli olacak?Belli olunca yazarsın ok?Bende yazarım ok.Ama galiba yok.Hiç hissetmiyorum.

arkadaşım selam bende iğne oldm benimde karnım ağrıyo kasıklarımda sancı var ve karnım şiş bu neye alamet bilmiyorum inşallah hayırlı bişidir hz.Allah nasip ederse bizde anne oluruz inşallah

ben iğnemi 29 unda oldum ıns vardır ya ben kalçadan yaptırdım ve artık dayanamayıp doktora gıdıcem bugun cunku bende gecen ayda kıst vardı bu nedenle yıne catlamamıs olup kıste cevırme ıhtımalı benı cok korkutuyor.kıst belırtılerı ve gebelık belırtılerı bende aynıydı ben gebelık ıcın gıttım kıst cıkınca cok uzuldum bu ay tedbıırımı alcam ve catlayıp catllamadıgını ogrenmek ıcın bugun gıdıcem doktora.sızın yumurtanınız boyu kac olunca vurdu ıgneyı

bende ovitrelle oldum.bu arada sende yavas yavas bellı olmaya baslamıstır sankı.ben ıgneyı olduktan 10 gun sonra falan test yapayım dıyorum...cokmu erken olurkı.

bendede çok bel ağrısı oldu ilk günler sonra kasık ağrısı başladı doktor adet olmazsan 1 hafta sonra olursan 3 gün gel dedi oldum yine klomen kullanıyorum iğnemide aldım günümü bek.rabbim isteyen herkese nasip etsin:gitme:

ben iğnemi 29 unda oldum ıns vardır ya ben kalçadan yaptırdım ve artık dayanamayıp doktora gıdıcem bugun cunku bende gecen ayda kıst vardı bu nedenle yıne catlamamıs olup kıste cevırme ıhtımalı benı cok korkutuyor.kıst belırtılerı ve gebelık belırtılerı bende aynıydı ben gebelık ıcın gıttım kıst cıkınca cok uzuldum bu ay tedbıırımı alcam ve catlayıp catllamadıgını ogrenmek ıcın bugun gıdıcem doktora.sızın yumurtanınız boyu kac olunca vurdu ıgneyı

canım valla ben ilk defa yaptırdım bu iğneyi.yumurtanın boyu kaçtı bilmiyorum.sadece çok güzel dedi.benimde aklıma sormak gelmedi ilk defa yaptırdıgım için.Ama tutmazsa digerlerinde sorarım artık.İnşallah hamileyizdir isteyen herkes hamiledir.Bir tane büyük vardı bide üç tane küçük vardı bende.

bende ovitrelle oldum.bu arada sende yavas yavas bellı olmaya baslamıstır sankı.ben ıgneyı olduktan 10 gun sonra falan test yapayım dıyorum...cokmu erken olurkı.

valla test yapmamak için kendimi zor tutuyorum açıkcası.Ama şöyle bir durumda var bu çatlama iğnelerinde hamilelik hormonu mu ne oluyomuş sanırım 8 yada 10 gün sonra mı ne geçiyomuş çatlama iğnesi olduktan sonra.Ben internette birisinin yorumunu okudum.Bir arkadaşımız çatlama iğnesi olmuş dayanamamış 1 hafta sonra kan testi yaptırmış deger yüksek çıkmış daha sonra haftada yapmış deger düşmüş hamile degilmiş yani.Testler yanıltabilir diye düşünüyorum bu yüzden.İnşalllah sonu güzel olur ne diyeyim.Ama sen istersen yap.Bende bu cumartesi falan yapayım diyorum ama dayanabilirsem tabi.Hakkımızda hayırlısı olsun.Sonucu yazarsın ok.

bendede çok bel ağrısı oldu ilk günler sonra kasık ağrısı başladı doktor adet olmazsan 1 hafta sonra olursan 3 gün gel dedi oldum yine klomen kullanıyorum iğnemide aldım günümü bek.rabbim isteyen herkese nasip etsin:gitme:

inşallah bu ay olur.Gerçi herşeyin bir zamanı var.Rabbim ne zaman verirse o zaman.Her hayırda bir şer,her şerdede bir hayır varmış.Ben bir hamilelik yaşadım karnımda öldü.Megersem dhea-so4 diye bir hormon var yani erkeklik hormonu o yüksek çıktı bende tabi kürtajdan sonra anlaşıldı.Doktor bebeğin düşmesini bu hormona bağladı.Hap kullandım 3 ay düşmüş ama sınırdan gene yükseklerde.Anlayacagınız başım dertte bu hormonla.Hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşım.İnşallah aynı acıyı bidaha yaşamam.Kimse yaşamaz çok kötü bir durum.

arkadaşım selam bende iğne oldm benimde karnım ağrıyo kasıklarımda sancı var ve karnım şiş bu neye alamet bilmiyorum inşallah hayırlı bişidir hz.Allah nasip ederse bizde anne oluruz inşallah

selam arkadaşım.Sen ne zaman oldun iğneyi.bugün kaçıncı günün?benimde karnım şiş sanki.bende anlamadım.ben test yapınca sonucu yazıcam.sen de yaz merak ettim.İnşallah vardır.

slm lalmina bende çatlatma iğnesi 22sinde oldum

selam canım.benden bir gün önce olmuşsun sen.Bende 23ünde oldum.bakalım hayırlısı.Sende bir değişiklikler oldu mu?Ne zaman test yapıcan.Birşey sorcam sana benim adet tarihim 14 ocak 23 de çatlama iğnesi oldum doktor şubatın 8 yada 9 unda adet olursan da gel dedi olmazsanda gel dedi.Ama benim adetime daha olması gerekiyor.Acaba çatlama iğnesi olanlar normalden daha mı erken oluyo adet anlamadım.Sana doktorun öyle bişey dedi mi?Sen bişey hissediyor musun?Bence benim bu ay boşa geçicek.

arkadaslar merhaba ben bu ayın 13 de catlama ıgnesı olmustum sızın dedıgınız gıbı belım kasıklarım ve beyaz bı akıntım vardı ayın 29 da yanı adetımden bır gun sonra ve hamıle oldugumu ogrendım rabbım hepınıze nasıp etsın ınsallah bu mutlu haberı :ecrin_bebek:

arkadaslar merhaba ben bu ayın 13 de catlama ıgnesı olmustum sızın dedıgınız gıbı belım kasıklarım ve beyaz bı akıntım vardı ayın 29 da yanı adetımden bır gun sonra ve hamıle oldugumu ogrendım rabbım hepınıze nasıp etsın ınsallah bu mutlu haberı :ecrin_bebek:

Arkadaşım çatlama iğnesi olduktan ne zaman sonra ağrılar başladı.Bende 2 gün sonra başladı yaklaşık 1 hafta falan sürdü şimdi geçti.Sende nasıloldu hemen mi başladı yoksa daha sonra mı?Ay inşallah ya.Bu aydan ümidim yoktu açıkcası ama sen bunları yazınca biraz umutlandım.

gunaydın arkadaşla
durumunda herhangı bır gelısme olan varmı en son ben durumu ogrenıcem inş hepımız sırayla ıyı haberı verırız bu arada doktora gıttım yumurtam catlamıs sorun yok dedı ama ınanın hıcbır sey hıssetmedım sadece ara ara kasıgımda mınık sancılar oluyor o kadar sızde durum nee

arkadaşlar bırde sızde kasık agrısı her ıkı taraftramı oluyor.yoksa yumurta olan taraftamı

arkadaşlar bırde sızde kasık agrısı her ıkı taraftramı oluyor.yoksa yumurta olan taraftamı

sanırım benim yumurta olan tarafta oldu sol tarafımda.Ben dayanamayıp eczanelerde satılan idrar testi yaptım negatif.Daha erken dediler arkadaşlarım.haftaya tekrar yapıcam.Hayırlısı bakalım.

sende en aazından iğnenin etkisi kalmamış artık göreceğin pozitif inş bebişten.bu arada vücudunda bır degısıklık varmı goguslerınde falan...ya bide benın adet gunum 15 subat ama bende olacakmısım gıbı agrı var sızdede oldumu ıgnedenmı acaba yoksa erkenmı hastalanıcamkı

X