Saç Rengi ve Saç Boyama Siyah kimlere yakışır? Siyah rengi denemiş olanlar?

beyaz ten yeşil gözlüyüm. siyah benim tipimdekilerde süpper ötesi duruyor ancak iş açtırmaya geldi mi saçlarınızın 3te birine elveda diyin..

hayran olup boyatamadığım renk..o cesareti bi bulsam kendimde hiç durmucam ama yok işte :KK59: bence siyah en çok beyaz tenli ve renkli gözlülere yakışıyor,gözler daha bi ortaya çıkıyor

Beyaz tenliysen yakışır evet ama yaşını bilmiorum siyah yaşından daha büyük göstericektir ona göre

20 yaşımdayım ama herkes yaşımdan çok küçük göründüğümü söylüyo 15-16 diyolar ve sinirim bozulmaya başladı o yüzden böyle bişey düşündüm açıkçası :))

bende beyaz tenliyim saçlarımı siyaha boyuyordum kesinlikle çok yakışıyor asil bi duruşu var bence siyahın ama geri dönüşü çok zor uçları hiç akmıyor dipleriyse inatla açıldıkça açılıyor ben uzun saçlarımı sırf siyahlardan kurtulmak için kestiriyorum sürekli çünkü aşırı bi renk farkı var dipleriyle uçları arasında açıcı kullanmak istiyorum ama ince telli saçlarım yanma ihtimalini gözardı edemiyorum yani sonuç olarak çabuk sıkılan biriyseniz boyamayın derim dönüşü çok zorrr

ben buğday tenliyim simsiyah uzun saçlarım gözlerim açık kahve kaşlarım siyah ve yay gibi:nazar::nazar:
ben siyah saçı buğday tenlilere ve şekiili koyu renk kaşlılara yakıştırıyorum.. çok beyaz tende ve esmer tende kötü duruyor bence...

siyah regin yaşça büyük gösterdiğine inanmıyorum bence sarı daha yaşlı gösteriyor.. siyahta asaletin yanında tuhaf bir dinamizm var bence tabi taşımayı bilene... siyahı herkes taşıyamaz bence zor bir renk.. ve ben taşıdığıma inanıyorum karamelde denedm ama tuhaf bir tutku siyaha geri döndüm.. fiziğinizde güzelse belde siyah uzun saç vayy anasını dedirtir :d:89::89:

beyaz ya da buğday tenli, kahve gözlülerde doğal duruyor. ben de saçımı kuaförde koyu kahveye boyatmış, mavi siyah olarak çıkmıştım. ve çok zor aktı. bir de görenler daha küçük gösteriyorsun böyle diyorlardı bana :KK9: bence direk siyaha boyamak yerine, koyu kahve veya koyu kestaneye boyayın. siyahın çıkması çok daha zor olur ilerde saç rengini açmak isteyince...

beqenmezsem hemen deqistiririm die düsünüyorsan hic siyahı deneme derim bende sarısınım 6 ay falan siyaha boyadım bi 6 ayda anca qitti sacımdan siyah aktıkca bakırlık kaldı o bakırın ğstüne sarıda kolay kolay tutmadı hala sacımın uclarında siyahtan kalma hafif bi turunculuk war.d ama yinede boyatmak hos oluyor ben cok sewiyordum siyah sacı ama sacım cok cabuk uzadıqından dipten sarılar sırıtıyordu.s

Sağolun kızlar.. Konuyu açmamın üstünden saçlarımı siyaha boyadım, bana göre uzunca bir süre siyah kaldı sonra da iyi bir kuaförde azıcık pahalıya patlasa da zararsız açtım saçımı. Şuanda kahve-bakır tonlarındayım. Siyah gerçekten fazlasıyla dikkat çeken bir renk. Yalnız etrafımdaki herkes şimdiki rengimin bana çok daha yakıştığı görüşünde. Neyse hevesimi almış oldum :21:

valla benimde saçlarım hint kınasının siyahı bugday tenliyim ve çokda doğal bi renk hiç açtırmak gbi bi niyetimde yok biraz zaman geçsin birdaha üstüne hint kınası siyahı yapıcam çünki çok güzel beslio ve uzatıo

Bence siyah sadece ten rengi çok koyu olanlara yakışmıyor. O da çok boğduğundan. Şayet ki sapsarı kaşlara sahip değilseniz siyahın yakışmayacağı bi insan düşünemiyorum. Ayrıca yaş konusuna gelince, benim bildiğim koyu renk saç insanı daha genç, açık renkler ise daha olgun gösterir. Zırt pırt saç rengimi değiştireceğim demiyorsanız siyah saç en güzelidir. Hem parlak ve sağlıklı durur hem de saça çok zarar vermez. Hatta mavi siyah beyaz tenlilerde daha bi muhteşem duruyor.

bende normalde sarışın mavi gözlüyüm.. ama sarı saçı sevmiyorum genelde siyaha boyuyorum. ve aralara mavi kırmızı attırıyorum. :)

bence siyah saç buğday/ beyaza yakın tenlilere yakışıyor. esmerlere yakıştırmıyorum. çok beyaz tenlilerde de simsiyah bir saçın hoş durmadığını düşünüyorum doğal olmadıkça. ben beyaz tenliyim, saçlarım normalde açık kumral kafama esti ilk kez saçımı siyaha boyadım 1 sene boyunca siyah koyu kahve kullandım etrafımdan hep olumlu tepkiler aldım ama bu sene tekrar kumrala döndüğümde herkes siyah yüz hatlarını çok sert göstermiş bi daha siyaha boyama dedi. yani siyah rengi sevmiyorum ama kahve ve sıcak çikolata renkleri her renge her saça çok hoş duruyor bence :KK61:

X