Kilo almanın en kolay yolu

Yıllardır 50 yi görmemiştim tartıda.Diyetisyene de gittim,kilo almak için diyet verdi,üzüm çekirdeği de yedim ama bir türlü alamıyordum.Sigarayı bıraktım 51 kilo oldum.kaydirigubbakcemile2

Yıllardır 50 yi görmemiştim tartıda.Diyetisyene de gittim,kilo almak için diyet verdi,üzüm çekirdeği de yedim ama bir türlü alamıyordum.Sigarayı bıraktım 51 kilo oldum.kaydirigubbakcemile2

oh ne güzel darısı başımıza artıka.s.a.s.a.s.

iştahın nasıl açıldı canım bende şimdi diyet uygulamyı düşünüyorum ama iştahımın açılması için ne yapabilirm

Cnm ben eczaneden ensure diye bir besin takviyesi kullandım.Günde 1 bardak yatmadan önce içtim.Sonra bulk diye bi sporcu içeceği aldım ama bi işe yaramadı.Dahiliye dr. gittim. Bana sp...n diye bişurup verdi.Yan etkisi iştah açmasıymış ve bir hap verdi boğazımda hafif enfeksiyon varmış onun için sonra iştahım açılmaya başladı yavaştan geceleri zorlamaya başladım.Misal işten eve gittiğimde bekleyip daha geç yiyip üstüne 2 tane muz yiyip hep sonra üstüne1 bardak ensure içiyodum. Bazı günler saralle yiyordum.Balın içine üzüm çekirdeği tozunu karıştır sabah akşam 1 tatlı kaşığı ye öle yaptm ben ve aklıma geldikçe hala yapıyorum.Önemli oaln çok yemek değil bu saydıklarımın kalorisi yüksek tatlım.

ben üzüm çekirdeği tozunu yoğurtla karıştırıp yiyodum canım bikaç gündür balla yiyim o zaman. bide bu besin takviyelerinin herhagi bi zararı oluyomudr acaba bazıları kaldırıldı falan öle bi muhabbet vardı

ben üzüm çekirdeği tozunu yoğurtla karıştırıp yiyodum canım bikaç gündür balla yiyim o zaman. bide bu besin takviyelerinin herhagi bi zararı oluyomudr acaba bazıları kaldırıldı falan öle bi muhabbet vardı

Ensure'nin zararı yok normalde iştah açsın diye kanser hastalarına da veriliyomuş. Hatta küçük çocuklara bile veriliyormuş ama günde 1 bardak sadece ağır gelebilir.Alırsan eğer gece yatmaya yakın iç daha iyi. Ben şimdi bir de bontavi diye bitkisel bi ilaç sipariş ettim onu deniyorum.Faydası olursa söylerim.cokacimcoook

Merhaba arkadaşlar.
Kilo almanın en kolay yolu.Üzüm çekirdeği.
Üzüm çekirdeğini bal ile uygun bir kıvamda karıştırıp sabah öğle akşam yemeklerden onbeş dakika önce yiyorsunuz.Ben de çok zayıf değildim fakat yıllardır kilom sabitti.Başka rahatsızlıklarım için almaya başladım ki ne göreyim kilo alıyorum hem çook şaşırdım hemde kilo almak istemediğim için bıraktım.Kilo vermek isteyen arkadaşlarda yoğurtla yiyor oda zayıflatıyor.Mutlaka deneyi hem çoook şifalı.olumunekankayizsmile

Cnm sn ne kdr zmnda etki gördün?

ben 173 boyundayım 52 kiloydum 50 oldum zayıftım ama kalçalarım filan dik dik güzel duruyodu oda gitti şimdi hat denen bişey kalmadı yaa

kızlar ben size yoğurt ve pekmez diorum çnkü ben 46 kiloydum 3 yıl boyunca bir gram almadım okdr yediğim halde.ama burda buna rastladım ve bnde başladım yoğurt ve pekmez karıştırıp hergün yatmadan önce bir kase yedim ve 51 52 ye kdr çıktım bıraktım şimdi 50 kiloyum tekrar başladım 2 gün fln oluo toparladım.sitres sinir gerçekten kilo kaybı bunuda unutmayın derim...mutlu kilocuklarrr...

Off bu konuyu bulduguma nasil sevindim anlatamam..
Artik insanlarin ayyy ne kadar zayifsin lafinda suratlarina bi tane patlatasim gelio..:)

ISim yogun ve kendim de asiri strec bi insanim.. Bi turlu kilo alamiyorum..
Artik istahim da kesildi zaten, yediklerimle kilo almam cok zor..

Boyum 165 ve kilom 40kg.
Unideyken 48 e filan cikmistim superdi simdi tekrar bisilere baslamam lazim..

Tum saglik kontrollerimi yaptim ama bisi cikmadi.. Sadece metabolizmam biraz hizli calisiomus..

Simdi bontavi ve ensure diye ilaclari gordum ama ilac almaya da korkuyorum.. Yan etkisi olur hormonlari etkiler falan diye..

Oncelik olarak uzum cekirdegi+bal olayina baslayayim diyorum bi de balik yagi alayim tekrardan..
Bakalim ise yarayacak mi??

ben 1.70boyundayım 47 kiloydum zar zor 50ye ulaştım fazlası olmuyo alamıyorm boyumda uzun herkes laf ediyo aaa ne kaaa zayıfsın o kadarda zayıf olmak istemezdim :63:vs. insanı strese sokuyolar :KK20:

Son düzenleme:
Off bu konuyu bulduguma nasil sevindim anlatamam..
Artik insanlarin ayyy ne kadar zayifsin lafinda suratlarina bi tane patlatasim gelio..:)

ISim yogun ve kendim de asiri strec bi insanim.. Bi turlu kilo alamiyorum..
Artik istahim da kesildi zaten, yediklerimle kilo almam cok zor..

Boyum 165 ve kilom 40kg.
Unideyken 48 e filan cikmistim superdi simdi tekrar bisilere baslamam lazim..

Tum saglik kontrollerimi yaptim ama bisi cikmadi.. Sadece metabolizmam biraz hizli calisiomus..

Simdi bontavi ve ensure diye ilaclari gordum ama ilac almaya da korkuyorum.. Yan etkisi olur hormonlari etkiler falan diye..

Oncelik olarak uzum cekirdegi+bal olayina baslayayim diyorum bi de balik yagi alayim tekrardan..
Bakalim ise yarayacak mi??

yatmadan önce saralleli ekmek ye yarım ekmek kadar bir iki aya bak gör:KK42:

kilo vermenin en buyuk etkenleri kansizliktir hanimlar tecrubeli biri olarak soyliyim eger zorlamazsaniz kendinizi benim yasadiklarima maruz kalirsiniz.

istahsizlikla beraner,mide de kuculme
bogazda darlik..
yerken cok zorlanirsiniz 15,20saniye cignersiniz lokmayi yutmaya calisirsiniz bunye kabul etmez bcikarirsiniz,malum oruc,17 saat aclik ve susuzluk hic acikmiyorsunuz uzerinizde halsizlik oluyo yiyemiyorsunuz sunu yapin bunu yapin demiycem zaman kaybi herseyi denedim hic bi turlu ise yaramadi.

Ve dedigim gibi kansizlik cok buyuk sorun cildtte kararma,goz altinda morluklar..
Ve en muhim olani kilo kaybini tetikler
caresi bol bol meyve,sebze tuketin tatli seyler tuketin uzmanlar ne kadar zararli deseler bile arkadaslar acikcasi mide abur cubur da tuketmek ister 3 ogun iki dilim bitter cikolata tuketin
pekmez tuketin biliyorum zorlanicaksiniz ama icmeye bakin 3 ogun bir bardak..
bakin kansizlik cok ciddi sorun
benim adetimin ilk gunleri kanim cok yogun gelirdi istahim kesildiginden beri ilk gunum 4,5,6 son gunleri kadar nadir acik renkte gelir oldu napin ne edin kansizlik sorununu ortadan kaldirin sonrasi kafaya takmayin psikolojinizi bozmayin,zihinsel olarak zayiflama en fenasi caresi yoktur umitsizlige kapilirsiniz
sakin pes etmeyin yemek yiyemiyosaniz da meyve bolca tuketin
geceleri uyumadan once balli sut tuketin,uyumadan once karbonhidrat tuketin sora uyku uyuyun ise yariycagni goruceksiniz bi sure sora az hareket etmeye basliycaksiniz hergece hergece yemek yiyip uyku uyuyun bolca uyuyun :-D
hem keyfii anlamda hem kilo alma anlaminda gayet guzel bisiyy yaa insAllah okuyan hanimlar ders cikarmissinizdir,tuyo almissinizdir.
allah hepimizin istedigi kiloya kavustursun insAllah:))

Arkadaşlar, ben de ramazan boyunca her gece bir bardak süte birazcık pekmez karıştırıp içtim. Yanlızca 1 kilo alabildim ama bu bile birazcık toparlanmama yettı. 39 kiloydum bu arada

Bende eczaneden aldigim natürel bir hap kullanıyorum ama faydasi yok galiba iştah falan açmadı bende 42 kiloyum ve yuzumden kilo almak istiyorum:KK16:

Merhaba arkadaşlar.
Kilo almanın en kolay yolu.Üzüm çekirdeği.
Üzüm çekirdeğini bal ile uygun bir kıvamda karıştırıp sabah öğle akşam yemeklerden onbeş dakika önce yiyorsunuz.Ben de çok zayıf değildim fakat yıllardır kilom sabitti.Başka rahatsızlıklarım için almaya başladım ki ne göreyim kilo alıyorum hem çook şaşırdım hemde kilo almak istemediğim için bıraktım.Kilo vermek isteyen arkadaşlarda yoğurtla yiyor oda zayıflatıyor.Mutlaka deneyi hem çoook şifalı.olumunekankayizsmile

Bende senelerdir kilo alamıyorum ;( kemiklerim sayılıyor resmen 40 kilonun altina düşüyorum ama hic bi zaman yukarısına çıkamıyorum ;(

X