Kilo almanın en kolay yolu

size en iyi yöntemi söyleyeyim çok iyi birşekilde spor yapın ve ardından hemen yemek yiyin vücud kaybedilen enerjiyi geri kazanmak için yediklerinizi hemen biriktirecek ve kilo almanıza neden olacaktır ben kilo vermek isteyen biri olarak uzun bir süre bu hatayı yaptım ve aksine kilo aldım sonraları hocalarıma danıştım napıyosun sen biz bunu kilo almak isteyenlere yaptırıyoruz deymişlerdi...

ya bunun kolay bir yolu yok mu yani şimdi sadece birşey olsa onu ye kilo al dense yesek yaa boshayallersmile

yook canım ben göbek istemem de.. kilo istiyorum.. geceleri yiyip yatmaya çalışıyorum kızlar 1 kilo aldım... haa göbeği bebekle isterim bebekle gelsin bebekten sonra gitsin... ama şöyle enaz 55 kilo olayım.. :kedi:

Kilo almaya tek çözüm yemek yemek off geçici şişkinlik yapan ilaçlar varsa onu bilemem ama malesef yemeden hiç birşey kilo aldırmıyor.bilmiyorumkismile

ben 55 kiloyken taş gibiydim taşş :KK1: ama sevgilim beni bir terketti 12 kilo birden verdim ..şuan 47 yim ..yavaş yavaş alıcam inş.

size en iyi yöntemi söyleyeyim çok iyi birşekilde spor yapın ve ardından hemen yemek yiyin vücud kaybedilen enerjiyi geri kazanmak için yediklerinizi hemen biriktirecek ve kilo almanıza neden olacaktır ben kilo vermek isteyen biri olarak uzun bir süre bu hatayı yaptım ve aksine kilo aldım sonraları hocalarıma danıştım napıyosun sen biz bunu kilo almak isteyenlere yaptırıyoruz deymişlerdi...

olmaz ki. zaten metabolizma aşırı hızlı olduğu için günlük 3000 kalori civarı alalım ki kilo yapsın bu bize. spor hızlı olan metabolizmayı daha da hızlandırıyor malesef.

kaplumbaga gibi yavas olmak lazım olan enerjiyi (kaloriyi) korumak icin.

slm herkese bende kilo alamayanlardanım yeni doğum yaptım ben 5 aylık oğluşum var.hamile kaldığımda 50 kiloydum doğuma 78 kilo ile gittim yani tam 28 kilo aldım nasıl güzeldimmm nasıl beyeniyodum kendimi ama şimdi geldim yine 54 e ve her geçen gün gitmeye devam ediyo kilolar boyum 1.71 kiloda düştükçe sıskanın teki oluyorum banada bir çare kızlarr

kızlar benim bağırsaklar acayip hızlı çalışıyor. yavaşlaması için ne yememı önerırsınız?

ben 4-5 gündür kilo aldırıcı bir hap kullanıyorum iştahım biraz açıldı inş. kilo alırım ...adını burda vermek serbestmi acaba ?

olmaz ki. zaten metabolizma aşırı hızlı olduğu için günlük 3000 kalori civarı alalım ki kilo yapsın bu bize. spor hızlı olan metabolizmayı daha da hızlandırıyor malesef.

kaplumbaga gibi yavas olmak lazım olan enerjiyi (kaloriyi) korumak icin.

yok tatlım öyle değil aslında...bazı spor merkezlerinde gözünüze çarptı mı bilemiyorum kil verme-alma yazar...biz kilo yapar die kalorili besinleri alıyoruz yatıyoruz diyelim..o kaloriler en ii ihtimalle protein en kötü ihtimalle yağa dönüyo..vucut ise enerjiye ilk ihtiyacı olduğunda yağı kullanır sonra vücuttan beslenir.ama en son kaslar kalır..sporla aldığımız kalorileri kasa çevirirsek kaybetmeyiz.ama bunu dengelememiz lazım..ağır kilo verdirici hareketlerden çok sıkılaştırıcı tarzı ağır hareketler seçilmeli...

Merhaba arkadaşlar.
Kilo almanın en kolay yolu.Üzüm çekirdeği.
Üzüm çekirdeğini bal ile uygun bir kıvamda karıştırıp sabah öğle akşam yemeklerden onbeş dakika önce yiyorsunuz.Ben de çok zayıf değildim fakat yıllardır kilom sabitti.Başka rahatsızlıklarım için almaya başladım ki ne göreyim kilo alıyorum hem çook şaşırdım hemde kilo almak istemediğim için bıraktım.Kilo vermek isteyen arkadaşlarda yoğurtla yiyor oda zayıflatıyor.Mutlaka deneyi hem çoook şifalı.olumunekankayizsmile

kara üzüm çekirdeği mi?:1ninca: ağzımızda çiğneyip yutcaz demi?yoğurtla kullanmıcaz?aç karına da tok karına da kilo aldırır mı peki?:KK3: lütfen cevap?

Ben cuma gününden bu yana çörek otunu balla karıştırıp aç karnına yemeğe başladım, praktene başladım yine yaz geldi hem iştah gidiyor hemde ben tatilde kilo veriyorum ister istemez yemek dengen bozuluyor yuzmek gunes falan verdiriyor ne kadar yesende yeterli gelmiyor. Bu kilonun üzerine birde verirsem vay halime demektir o yüzden şu 15-20 gün içinde biraz toparlanmam lazım

kendimi bildim bileli 40 kiloyum boy 1.70 kara üzüm çekirdeğini deneyeceğim bilgi için teşekkürler

Son düzenleme:
canm yalnız değilsin bende 40 kiloyum hatta 39-38 e bile düştüğüm oluyor .. ilk tanıştığım insanlar adımı bile sormadann ayy ne kadar zayıfsın diyor ve ben bundan gerçekten bıktım artık kilo almak istiyorumm yardımm!!!!!

kuru incir ve anason duymuştum kilo almak isteyenlere..
gec vakitte yenilen yemekde kilo aldırır

canm yalnız değilsin bende 40 kiloyum hatta 39-38 e bile düştüğüm oluyor .. ilk tanıştığım insanlar adımı bile sormadann ayy ne kadar zayıfsın diyor ve ben bundan gerçekten bıktım artık kilo almak istiyorumm yardımm!!!!!

bende 38 bıle düşmüştüm canım ya şimdi 41im maksimum 43.700 oldum.hedefim45 sonra 48 sonra 50 sonra son .boyun kaç canım senın benım 166

X