Klozet takimim

damla61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2009
57
5
Bakalım beğenecek misiniz?zemuszemus

Eklentiler

• $P1190031.jpg
    $P1190031.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 91
  • $P1190030.jpg
    $P1190030.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 90
  • $P1190034.jpg
    $P1190034.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 107
  • $P1290124.jpg
    $P1290124.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleme:
ŞAhaneymiş. güle güle kullan. Bende kirpi ipten halı gibi olan takımları beyeniyorum. Resim nasıl eklenir bilmiyorum ama h ttp://pikolar.blogspot.com/search/label/Kirpi%20%C4%B0pten%20Hal%C4%B1 burda var beyendiklerimden.

Klozet tk. güzel ama insan basmaya kıyamaz buna..Sek sek oynar gibi de banyoya girilmez..

ŞAhaneymiş. güle güle kullan. Bende kirpi ipten halı gibi olan takımları beyeniyorum. Resim nasıl eklenir bilmiyorum ama h ttp://pikolar.blogspot.com/search/label/Kirpi%20%C4%B0pten%20Hal%C4%B1 burda var beyendiklerimden.

kirpi ipten örülyo evet bi hazır alcam bide kirpi ipten örcem(örmesi çok kolaymış)güle güle kullan cnma.s.

bence çok kullanışsız banyo kuru bi yer olmadığı için üstelik tuvalet yerler ayy bilmiyorum çok saçma geldi bana mutfak takımı gibi ne bileyim yatak örtüsü gibi olmuş süs dediysek abartamyın yawww

Klozet takımı kullanamıyorum ben,iğreniyorum sanırım.Çamaşır makinesinde yıkıyorlar ,sonra orda çamaşır yıkanıyor.ohaoldumsmile Bir kez kullanır atardım sanırım.kafamçokkarıştı

Klozet takımı kullanamıyorum ben,iğreniyorum sanırım.Çamaşır makinesinde yıkıyorlar ,sonra orda çamaşır yıkanıyor.ohaoldumsmile Bir kez kullanır atardım sanırım.kafamçokkarıştı

e klozet takımının üstünede mıçmıyoz heralde :umursamaz:
çok ciciymiş
iyi günlerde kullan

Çok güzelmiş cnm.Benimde annem sağolsun ben ozaman ortaokuldayken falan bir yere yaptırmıştı.O zaman bayağıda para vermişti.Benimkiside beyaz üzerinde gümüş ve doreden bir yaprak deseni var.Havlusu falanda öyle tam takım yani.Resmini koyardım ama mesaj sayım yetmiyor.Benim aklıma bile gelmeyecek ve şimdiye kadar pek görmediğim bir klozet takımı ...Seninkini de çok beğendim.Güle güle kullan.

X