Yenibosna Safa Hastanesinde muayeneye giden veya doğum yapcak olanlar buraya?

dün gittim muayeneye. Dr. Hayrettin bey var . çok iyi ilgileniyo sağolsun. ssklı muayene 15 lira. doğum ücretlerini doğuma yakın öğrenirim artık.

ben 32 haftalık gebeyim ve şuana kadar her ay seçil hanıma gittim.çok memnunum doğumumu da allah kısmet ederse orda yapmayı düşünüorum.tavsiye edebilirim.:CüvCüv:

kalabalık bir hastane...filiz bilgin diye hoş bir bayan dr. muayene oluyorum amma velakin,fazlaca konuşmuyor kilo vs hiç sormadı ilk gittiğimde bebeğin ne kadarlık olduğunu bie söylemedi.çok az konuşuyor sanki bıkkın gibi.bıkmış hastalardan sanırım:KK53:

kalabalık bir hastane...filiz bilgin diye hoş bir bayan dr. muayene oluyorum amma velakin,fazlaca konuşmuyor kilo vs hiç sormadı ilk gittiğimde bebeğin ne kadarlık olduğunu bie söylemedi.çok az konuşuyor sanki bıkkın gibi.bıkmış hastalardan sanırım:KK53:

ben ona gittim bebeğe bakarkn şefkatliydi ama tam emin değilim oraya devam etmekte sancı odası falan yok sanırım bütün herşey doğumhanede temizdi hastane filiz hanıma veya semramıydı ona giden varsa bilgilendirirse sevinirim

kızlar sezeryan doğum fiyatları ne kadar safa hastanesinde randevulumu çalışıyolar hastane temizmi küvezleri varmı?

hangi dr.lar var safa hastanesinde.yenibosna daki hastaneye gidicem yarın muayene.sskya 15 tl sezeryan 290 tl imiş telde sordumda.

hangi dr.lar var safa hastanesinde.yenibosna daki hastaneye gidicem yarın muayene.sskya 15 tl sezeryan 290 tl imiş telde sordumda.

merhaba cnm ben seçil öztürk'e gidiyorum muayene sgk 15tl sezeryanda dediğin gibi 290lira diye biliyorum kızımı bu hastanede doğurdum şimdi yine hamileyim ve yine seçil hanıma gidiyorum merak ettiğin şeyler varsa cevaplayabilirim.

merhaba cnm ben seçil öztürk'e gidiyorum muayene sgk 15tl sezeryanda dediğin gibi 290lira diye biliyorum kızımı bu hastanede doğurdum şimdi yine hamileyim ve yine seçil hanıma gidiyorum merak ettiğin şeyler varsa cevaplayabilirim.

yenibosnadaki hastaneyemi gidiyosun canım sen.sitesinden baktımda yenibosna ve bağcılar diye ayrı ayrı var.yarın gidicem yenibosnadakine.seçil hm y.bosnadamı?doğumunu sezeryanmı oldun normalmi*290 tl isteğe bağlımı zorunlu sezeryan fiyatımı acaba.bide temizmi hast.ilgileniyolarmı.

hastane temiz doğumhaneye girdim birkaç defa nst için benim denk geldiğim 1 ebe vardı anlayışlı iyidi diğrleride öyle gibiydi ama cuma gecesi nöbetçi olan erkek doktoru pek sevmedim ismi mehmetti sanırım ayrıca mesaj kutun dolmuş özel mesaj gönderemiyorum :)

Son düzenleme:
ya bu filiz bilgin uzun boylu küt saçlı ciddi birimi.. ben o doktoru arıyorum ne zamandır. gittiğim hasteneden ayrılmıştı bi türlü bulamadım inşallah odur...

ya bu filiz bilgin uzun boylu küt saçlı ciddi birimi.. ben o doktoru arıyorum ne zamandır. gittiğim hasteneden ayrılmıştı bi türlü bulamadım inşallah odur...

evet öyle biri...
sanırım memnun kalmışsın ondan arıyorsun biraz bahsedebilirmisin neyinden memnun kaldığından ben gidiyorum ama devam etmekte emin değilim.

evet tughan uzun boylu ciddi hoş bir bayan oldukça ketum bir dr,cidden neden o dr. hanımı arıyorsun memnun kalmışmıydın kendisinden,çok az konuşuyor ve ilgili değil fazla:KK43:( he bu arada yenibosna safa hastanesinde!!!

bu hastanede doğum yapan arkadaşlar var mı,görüşlerini öğrenmek isterdim.semra ..... hanım nasıl muayene olan ya da en önemlisi doğumunu ona yaptıran var mı?

Ben şunu anlamadım sanki herkes üstü kapalı konuşuyor ya da doğum yapmış kurtulmuş çok şükür ki yarım kalmış forum;bizede bilgi verilse öyle ya kime gittiniz safada hangi dr. doğurdunuz bilsek en azından deneyimlerinizi amaç bu değil mi hanımlar,hadi biz acemi ve ne yapacağını bilemeyen şaşkınlara yardımcı olun,ilerletin şu konuşmaları deneyimlerinizi paylaşın!

:KK9:

evet var,merak ettiğim konular.Dr dışında hastaneden memnun kaldınız mı?Doğumunuz sezaryen mi normal mi oldu?Diğer Dr hakkında bilginiz var mı?

:KK9:

evet var,merak ettiğim konular.Dr dışında hastaneden memnun kaldınız mı?Doğumunuz sezaryen mi normal mi oldu?Diğer Dr hakkında bilginiz var mı?

cnm ben 2009 mart ayında spinal sezeryanla safa hastanesinde doğum yaptım doğum sonrası ebelerin ve hemşirelerin ilgilerinden gayet memnun kaldım.odaları da temiz ferah tek kişilikti. drum o zamanda seçil öztürk tü..

cnm ben 2009 mart ayında spinal sezeryanla safa hastanesinde doğum yaptım doğum sonrası ebelerin ve hemşirelerin ilgilerinden gayet memnun kaldım.odaları da temiz ferah tek kişilikti. drum o zamanda seçil öztürk tü..

cevabınız için teşekkür ederim,odalarının tek kişilik olmasına sevindim,ben semra hanım a muayene oluyorum ama şansıma tam da doğumuma çok az kala yıllık izine çıkıyor,kısmet...Şimdi birde yeniden dr. arayışına çıkacağım neyse moralimi bozmak istemiyorum,doğurtacak birini bulacağız inş.Şimdi de aynı mı acab durum araştırıp,öğrenmek lazım.Tkrr teşekkürler!

X