Yenibosna Safa Hastanesinde muayeneye giden veya doğum yapcak olanlar buraya?

bende yarın safa hastanesine gideceğim şeker yüklemesi yaptırmaya seçil hanıma girerim bakalım nasıl biri umarım iyi bir doktordur...

13/06/2011 tarihinde kızım dünyaya geldi.. Ve inanın hayatım boyunca karşıma çıkan en mükemmel doktor hayrettin beydi.. Dogumuma az bir süre kala hayrettin beye mecburi olarak gitmiştim çünkü kendi doktorum başka bir yerdeydi ve uzaktaydı safa hastaneside evime yakın..ama inanın 3. Kez kontrole gittiğimde acil dogumhaneye yatış yaptı ve bir an olsun yanımdan ayrılmadı.diger dogum yapan kadınlarla ebeler ilgilenirken hayrettin bey herşeyimle kendisi ilgilendi.. Panik atak hastası oldugumu bildigi için dogum bittikten sonra 1 saatde benimle ilgilendi..muhteşem bir insan süper bir doktor..şimdi ailemdeki bütün bayanları hayrettin beye yönlendiriyorum..

Umarım sizde hayrettin beyle tanışma fırsatını bulabilirsiniz ..

Bahçelievler Safa hastanesine gidiyorum doktorum Uğur hanım. Çok tatlı bir insan sorduğun herşeyin cevabını alıyorsun çok yardımcı oluyor. Doğumumu da sezeryan olarak kısmetse orada yapacağım. İkiz oldukları için doktorum normal doğum riskine gerek yok sezeryan uygundur dedi.

Herşeyle ilgileniyor her gidişimde ölçümlerimi yapıp tek tek bilgi veriyor. Tavsiye ederim.

13/06/2011 tarihinde kızım dünyaya geldi.. Ve inanın hayatım boyunca karşıma çıkan en mükemmel doktor hayrettin beydi.. Dogumuma az bir süre kala hayrettin beye mecburi olarak gitmiştim çünkü kendi doktorum başka bir yerdeydi ve uzaktaydı safa hastaneside evime yakın..ama inanın 3. Kez kontrole gittiğimde acil dogumhaneye yatış yaptı ve bir an olsun yanımdan ayrılmadı.diger dogum yapan kadınlarla ebeler ilgilenirken hayrettin bey herşeyimle kendisi ilgilendi.. Panik atak hastası oldugumu bildigi için dogum bittikten sonra 1 saatde benimle ilgilendi..muhteşem bir insan süper bir doktor..şimdi ailemdeki bütün bayanları hayrettin beye yönlendiriyorum..

Umarım sizde hayrettin beyle tanışma fırsatını bulabilirsiniz ..

benimde k.validem hayrettin beyin çok iyi olduğunu söyledi.bebişim yok henüzama kontrol için bile ona gitmek istiyorum.acaba halen safadamı hayrettin bey bilgisi olan varmı?

Doğumdan İki Gün Sonra Öldü
16 Aralık 2008 Salı 02:22
Yenibosna'daki Özel Sefa Hastanesi'nde Doğum 30 Yaşındaki Eşi Pınar Polat'ın İki Gün Sonra Ölmesi Üzerine Kocası Bülent Polat, Hastane Yetkililerini ve Doktorları Suçladı.

Yenibosna’daki özel Sefa Hastanesi’nde doğum 30 yaşındaki eşi Pınar Polat’ın iki gün sonra ölmesi üzerine kocası Bülent Polat, hastane yetkililerini ve doktorları suçladı. İlk fenalaşması sırasında eşinin yanında olduğunu Bülent Polat, "Hemşireler doktor bile çağırmadılar, serum verdiler. Ertesi gün fenalaştığında bizi Çapa ya da Cerrahpaşa’ya sevk etmelerini istedim. Ancak buna gerek olmadığını söylediler. Üç yavrum öksüz kaldı. Eşim yavrusunu sadece iki gün koklayabildi. Hastane olayların duyulmaması için bizden doğum ücreti bile talep etmedi"" dedi. Bülent Polat, savcılığa ihmali olan herkes hakkında suç duyurusunda bulundu. Sefa Hastanesi Başhekim Yardımcısı, Kadın Doğum uzmanı Hayrettin Akan ise şunları söyledi: "Önceki sezaryenini yapan doktor ’Bir daha gebe kalman senin için risk oluşturur. İç organlarında ve bacaklarında varis var’ demiş. Varis nedeniyle kan pıhtısı kalp damarına gidiyor. Bu nedenle hastayı kaybettik. Bu her ameliyattan sonra olabilecek bir durumdur."

X