İlk Öpüşme ?? =S

G

Gunce_

Ziyaretçi
Arkadaslar 17 yasındayım ve bi kız olarak ilk öpüşmemin kötü gececeginden eminim bu konuda yardım ederseniz cok sevinirim.
Sevgilimin benden boyle bi talebi yok ama 5aydır cıkıyoruz yakında gerceklesebilcegini anlıyorum...
İlk öpüşmemin felaket olmasını istemiyorum cunku o da bu konuda tecrubeli sayılmaz.
Aramızda yakınlasmalar oldu ama hic gercek anlamda opusmedik.
Tecrübeli Bayan ve Bay arkadaslar bu konuda yardım ederseniz cok sevinirim cunku benim icin cok onemli...
İşi gırgıra vurmassanız cok sevinirim.

tecrübe derken?bu anlatılmaz ki?

böle bi konu daha öncede açılmıştı yaşın çokta küçük değil aslında ama öpüşmenin bi formülü yokki ya hadi yapalım denildiğinde de olcak bişi değil o içten gelir zaten yani öpüşürken dur olmadı tekrar başlayalım deme gibi bi durumda olmaz niye böle bi soru soruyosun ki içinden geldiği gibi davran ayrıca öpüşmek zorunda da deilsin sevgililiğin bi kuralı değildir öpüşmek

tecrübe derken?bu anlatılmaz ki?

Demek istedigim ikimizde hic bisey bilmiyoken kötü gecicek .
Sonucta iyi öpüşmmek ve kötü öpüşmek diye 2 ayrı durum var ve ben en azından ortayı yakalayabilmek istiyorum.

böle bi konu daha öncede açılmıştı yaşın çokta küçük değil aslında ama öpüşmenin bi formülü yokki ya hadi yapalım denildiğinde de olcak bişi değil o içten gelir zaten yani öpüşürken dur olmadı tekrar başlayalım deme gibi bi durumda olmaz niye böle bi soru soruyosun ki içinden geldiği gibi davran ayrıca öpüşmek zorunda da deilsin sevgililiğin bi kuralı değildir öpüşmek

Evet biliyorum bi kural oldugu icin degil zaten ama sonucta lise son sınıftayım ve aramızda yakınlasmalar oldu kısa sürede buda olucak gibi hissediyorum ve olmasından kaçmıyorumda ama iyi gecmesi icin bazı tavsiyelere iht. var.

iyi öüşmek ve kötü öpüşmek diye bişey olduğunu ilk kez senden duyuyorum inanbilmiyorumkismile

canım yapman gereken tek şey içinden geldiği gibi davranmak

Öpüşmenin kötüsü olduğunu da ilk defa duyuyorum..akannehir
Aşık olduğun zaman öpüşmenin sınav sonucunu düşünmezsiniz ki?bayanssulusmile

Ilk önce öpüsürken dudaklarin fazla kuru olmasin, ani hareketler yapma veya basini fazla sallama. ellerini tut veya gözlerine bak sonra çok yumusak bir öpücük kondur dudagina sonra gerisi gelir.

iste iyi öpüşmeden kastettiklerim bunlardı teskrler ,)
Bu arada tavsiyeler icin rep atıcam.

Kusura bakmayın ama çok saçma bi konu.. :umursamaz:
Tecrübeyle ne alakası var bunun?
Madem kötü geçecek öpüşme o zaman kardeşim
Dert ettiğin şeye bak yaa kötükedihüso

iste iyi öpüşmeden kastettiklerim bunlardı teskrler ,)
Bu arada tavsiyeler icin rep atıcam.

repmi atican sempatiksalakcinni ay cok komiksin yaa :roflol::roflol::roflol::roflol:
milleti reple yorum yaptircaksin haa delikafadulden
iyi yöntem ama aklinialirimsmile
bundan sonra topic neyim acarsam "yorum yapanlara rep aticam" diyim birsürü yorum gelir sempatiksalakcinni

bunun tavsiyesi fln olmaz
iyisi kötüsüde olmaz
bihterle behlül gibi atesli öpüsme taktiklerimi bekliyosun anlamadimki
hadi al sana tavsiye, gerci ne tavsiyesi veriyosam.. neyyyyyssee :nazar:
ilk öpüsmede sen sen ol aklinialirimsmile sakin bihter olma sempatiksalakcinni

Öpüşmenin iyisi kötüsü olmaz.Tuhaf bir konu olmuş bu.

Madem kötü geçecek diyorsun öpüşme o zaman ,seni zorlayan mı var ki :nazar:

Arkadaslar 17 yasındayım ve bi kız olarak ilk öpüşmemin kötü gececeginden eminim bu konuda yardım ederseniz cok sevinirim.
Sevgilimin benden boyle bi talebi yok ama 5aydır cıkıyoruz yakında gerceklesebilcegini anlıyorum...
İlk öpüşmemin felaket olmasını istemiyorum cunku o da bu konuda tecrubeli sayılmaz.
Aramızda yakınlasmalar oldu ama hic gercek anlamda opusmedik.
Tecrübeli Bayan ve Bay arkadaslar bu konuda yardım ederseniz cok sevinirim cunku benim icin cok onemli...
İşi gırgıra vurmassanız cok sevinirim.

bay mııı???:bbo:

öpüşmenin deneyimi olmaz ki... en fazla belki dişleriniz tokuşur kaydirigubbakcemile3 o kadar önemli birşey değil, dertlenme...

vay be demek kı sevdıgımı ıyı de olsa kotu de olsa opeyım dıyenler gecmıste kaldı..
ey ask nerdesın??
bu ısın kuralı da taktıgı de yok kardes sen sevdıgınle kotu bı opusmeye razı olabılecek raddeye geldıgınde emın ol nasıl operse opsun en guzel opucukmus gıbı gelır..

vay be demek kı sevdıgımı ıyı de olsa kotu de olsa opeyım dıyenler gecmıste kaldı..
ey ask nerdesın??
bu ısın kuralı da taktıgı de yok kardes sen sevdıgınle kotu bı opusmeye razı olabılecek raddeye geldıgınde emın ol nasıl operse opsun en guzel opucukmus gıbı gelır..

Kesinlikle haklisin, onemli olan iki tarafin hissettigi hosluk, degil mi?

X