işte emeklinin ameliyat sonrası fotoğrafları

emekli_

*teyze adayı*
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
582
63
arkadaşlar bugün ameliyat olalı 1 ay oldu.yoğun istek üzerine fotolarımı ekliyorum.sonra silicem.profilime de koyucam

Doktorun kimdi? Çok güzel görünüyo burnun sende çok güzelsin güle güle kullan yerimseniben

Doktorun kimdi? Çok güzel görünüyo burnun sende çok güzelsin güle güle kullan yerimseniben

canım doktorum izmir özel efes kbb doktoru sezgin öztürk.teşekkür ederim.eğer karar verirsen bana özel mesaj at ben sana merak ettiklerin hk. yardımcı olurum canım :KK66:

canım çok güzel olmuşş..eskisinide eklermisinn...daha iyi birr görüşümüz olur sevgiler..

cok seker olmus cnm burnuunnn
evet evet eskisinide ekleee kaydirigubbakcemile3 ne kadar cok sey istiyoruz demii emeklide yeter dicek :KK70:

canım çok güzel olmuş,hem çok doğal hemde yüzüne çooook yakışmış. Harikasınkaydirigubbakcemile5

günaydın fıstıklar yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim :)))) eski fotolarım var açtığım konuarın içinde ordan bulabilrsiniz...

hatirladim canisi tasarimini eklemistin anket yapmistin dimiiii:)
önden cok bastirilmis duruyodu kimse önden begenmemisti sende doktoruna kesin böyle olmasin dedin o kadar skmamis burnunu cok seker olmus byöle:)

hatirladim canisi tasarimini eklemistin anket yapmistin dimiiii:)
önden cok bastirilmis duruyodu kimse önden begenmemisti sende doktoruna kesin böyle olmasin dedin o kadar skmamis burnunu cok seker olmus byöle:)

sağol cicim şuan yandan aynısı diyebilirim :)) önden daha çok beğeniyorum burnumu.doktorum 3 saat uğraştı benimle sağolsun.ilk başta alçılarım çıktığında hiç beğenmemştim.çok şükür gün geçtikçe dahada güzelleşio:lepi:

aaa çok uygunmuş. Genelde 3-5 bin arası fiyat veriyolar. ortalama 4 bin fln oluyor. çok uyguna olmuşsun.

canım ameliyat öncesi deviasyon vardı.çok kötü değildi aslında.ama geceleri nefes alamıodm

X