Sayfa: 1/7 123 ... SonSon
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Termal Sauna Eşofman kullananlar veya kullanmış olanlar...

1. Konu Sahibi : BenPembePeri #1

Termal Sauna Eşofman kullananlar veya kullanmış olanlar...

arkadaşlar ben bi siteden TERMAL SAUNA EŞOFMAN ALDIM.bunu direkt iç çamaşırlarımızın üzerine mi yoksa ince bişey giydikten sonra mı giymeliyiz ?(cardio twister
    diye bi ürün aldım,onu kullanırken giymeyi düşünüyorum,hani koşun falan diyolar ya,mevsim koşullarından dışarıya çıkamadığım için,böyle bişey aldım...
    sonuçları yazıcam size)

daha önce kullanmış olanlardan yazmalarını rica ediyorum,birde işe yarayıp yaramadığınıda yazarsanız çok memnun olurum canlarım....şimdiden saolun
    Düzenleyen: BenPembePeri Düzenleme Tarihi : 29-01-2010 Düzenleme Saati :16:04

2. Konu Sahibi : BenPembePeri #2
    merhaba kıyafetleriyin üzerine değil altına giyorsun canım bendede zayıflama kemeri var bende spor yaparken giyiyorum vucutta sıkılaşma oldu benım kullandığım kemerle

3. Konu Sahibi : BenPembePeri #3
    termal sauna şort ile benim komşum epey kilo vermişti çünkü aşırı terletiyor bende almayı düşünüyorum ama nereden almak uygun bilmiyorum hangi ürün orjinal bilemiyorum :S

4. Konu Sahibi : BenPembePeri #4
    Alıntı justhelena kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    termal sauna şort ile benim komşum epey kilo vermişti çünkü aşırı terletiyor bende almayı düşünüyorum ama nereden almak uygun bilmiyorum hangi ürün orjinal bilemiyorum :S
    canım ben her eve lazımdan aldım. orjinal olduğuna güveniyorum .ben 54 liraya aldım indirimli fiyatı. ayrıca cardio twister ıda ordan aldım. alet süper:))))eğlenceli,tavsiye ederim

5. Konu Sahibi : BenPembePeri #5
    bende de var ama üşenmekten pek kullanamadım tuzu sürünce kaşıntı alıyor beni rahatsız oluyorum ama şort cidden çok terletiyor mutlaka düzenli kullanılsa işe yarar tekrar spor salonuna gitmeye başladım şortumu da giyiyorum daha etkili olacaktır baya terletiyor

6. Konu Sahibi : BenPembePeri #6
    benimki tuzla kullanılan eşofman değil canım,benim ki sadece giyip terliyorsun o kadar
    ve alt-üst eşofman gibi,tek şort değil yani

7. Konu Sahibi : BenPembePeri #7
    benimkide tuzsuz olandan çok memnunum ilk doğmumdan sonra kg verdim baya şimdi iknci doğmumdan baya kg kaldı onu atmak için başladım..kızlar tanga kilot giyebiliyosanız onla giyin çünkü şortun tene deymesi önemli normal kilotta poponun yarısı değiyor tangayla bu sorun ortadan kalkmış oluyo...deneyin ben öyle yapıyorum:))))

8. Konu Sahibi : BenPembePeri #8
    yarın alıcam kısmetse yaza kadar gitmesi lazım fazlalıkların :(

9. Konu Sahibi : BenPembePeri #9
    eşofmanı sipariş verdim gelmesini bekliyorum ya yokmu kullanan!! şortu bende kullandım of tuz sürmeye üşendigimden pek istikrarlı olmadı bakalım eşofman gelsin onu kullanmam lazım yaza kadar 10 kiloo oy oy oy

10. Konu Sahibi : BenPembePeri #10
    slm kızlar ben kullandım sauna eşofman ankaradan almıştım 2 yıl önce kullandım ve çok memnun kaldım.sadece ev işi yaparken bile giysem acayip terletiyordu.ben sabah akşam 1 er saat yürüyordum kullandığım dönemde ve etkisini görmüştüm. ama sonra bacaklarımda sivilceler çıktı hassas olduğu için tenim. ben de ablama verdim onunda ihtiyacı vardı. tavsiye ederim.

Sayfa: 1/7 123 ... SonSon