Termal Sauna Eşofman kullananlar veya kullanmış olanlar...

Bayanlar ben yazayım sakıncası yoktur sonuçta ürün reklamı yapmak için değil,birbirimize faydalı olmak amaçlı yazıyoruz.Ben istanbul korse merkezinden almıştım memnun kaldım ama dikkat adin M beden gıyıyosanız L alın yanı bir beden üstünü yoksa sortu cok sıkıyor oda sakıncalı

eşofman olandan bizim vardı. kardeşim onu hergün giyip ayrobik yaptı ama kilo veremeyince bıraktı. öylece duruyo.

2 sene önce annem için almıştım.hepsiburada.com'dan hem fiyatı uygundu hemde baya bir kaliteli çıktı bu sene oldu hala kullanıyor.çokta memnun her sabah yürüyüşe giderken giyiyor,epeyde kilo verdi alırken ucuz olmasına bakmayın malın kalitesi daha önemli

termal sauna şortu benimde var.hepsi buradadan aldım..çokda memnunum..ilk önce hamilelik düşündüğümde almıştım kilo vermek için kulandım +sporla tabi sonuç süperdi..sonra yıkayıp kaldırdım şimdi 9 aylık bebeğim var ve incelmek için kulanmaya başladım sonuç yine süper hemde bu sefer spor yapamadan kullanıyorum..gün içinde 3 saat giyiyorum okadar..tabi yanında diyet +ve yeşil çay filan içiyorum..

termal sauna şortu benimde var.hepsi buradadan aldım..çokda memnunum..ilk önce hamilelik düşündüğümde almıştım kilo vermek için kulandım +sporla tabi sonuç süperdi..sonra yıkayıp kaldırdım şimdi 9 aylık bebeğim var ve incelmek için kulanmaya başladım sonuç yine süper hemde bu sefer spor yapamadan kullanıyorum..gün içinde 3 saat giyiyorum okadar..tabi yanında diyet +ve yeşil çay filan içiyorum..

Lut gölü tuzu da sürüyor musunuz?

Bayanlar ben yazayım sakıncası yoktur sonuçta ürün reklamı yapmak için değil,birbirimize faydalı olmak amaçlı yazıyoruz.Ben istanbul korse merkezinden almıştım memnun kaldım ama dikkat adin M beden gıyıyosanız L alın yanı bir beden üstünü yoksa sortu cok sıkıyor oda sakıncalı

ewt bwnde istanbul korse merkezinden aldım acayip terletiyor ve selülerede etkisi var bence bide teni yumuşatıyor çok istikrarlı giyemedim şimdiye kadar ama diyetteyim şimdi başlıcam hergün giymeye bu arada bu korseyi 3 ile 6 saat arası giyebiliyoruz bütün gün giymek şart değil

istanbul korse merkezinden bende almıştım lut gölü tuzu ile olan şortu tuzu birsüre kullandım sonra hamile olunca araverdim şimdi tekrar kullanmaya başladım sporla birlikte ama tuzunu kullanmıyorum eşofmanımın içine giyerek spora gidiyorum ben çok memnunum alkisalkisalkis

selam ben de voit aldım yeni kullanmaya başlıyorum ama kullandıktan sonra hiç yıkamıyorum çünki içime pamuklu bişeyler giyiyorum acaba yıkamalımıyım?

X