Termal Sauna Eşofman kullananlar veya kullanmış olanlar...

BenPembePeri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
774
1
arkadaşlar ben bi siteden TERMAL SAUNA EŞOFMAN ALDIM.bunu direkt iç çamaşırlarımızın üzerine mi yoksa ince bişey giydikten sonra mı giymeliyiz ?(cardio twister
diye bi ürün aldım,onu kullanırken giymeyi düşünüyorum,hani koşun falan diyolar ya,mevsim koşullarından dışarıya çıkamadığım için,böyle bişey aldım...
sonuçları yazıcam size)

daha önce kullanmış olanlardan yazmalarını rica ediyorum,birde işe yarayıp yaramadığınıda yazarsanız çok memnun olurum canlarım....şimdiden saolun

Son düzenleme:
merhaba kıyafetleriyin üzerine değil altına giyorsun canım bendede zayıflama kemeri var bende spor yaparken giyiyorum vucutta sıkılaşma oldu benım kullandığım kemerle

termal sauna şort ile benim komşum epey kilo vermişti çünkü aşırı terletiyor bende almayı düşünüyorum ama nereden almak uygun bilmiyorum hangi ürün orjinal bilemiyorum :S

termal sauna şort ile benim komşum epey kilo vermişti çünkü aşırı terletiyor bende almayı düşünüyorum ama nereden almak uygun bilmiyorum hangi ürün orjinal bilemiyorum :S

canım ben her eve lazımdan aldım. orjinal olduğuna güveniyorum .ben 54 liraya aldım indirimli fiyatı. ayrıca cardio twister ıda ordan aldım. alet süper:))))eğlenceli,tavsiye ederim

bende de var ama üşenmekten pek kullanamadım tuzu sürünce kaşıntı alıyor beni rahatsız oluyorum ama şort cidden çok terletiyor mutlaka düzenli kullanılsa işe yarar tekrar spor salonuna gitmeye başladım şortumu da giyiyorum daha etkili olacaktır baya terletiyor

benimki tuzla kullanılan eşofman değil canım,benim ki sadece giyip terliyorsun o kadar
ve alt-üst eşofman gibi,tek şort değil yani

benimkide tuzsuz olandan çok memnunum ilk doğmumdan sonra kg verdim baya şimdi iknci doğmumdan baya kg kaldı onu atmak için başladım..kızlar tanga kilot giyebiliyosanız onla giyin çünkü şortun tene deymesi önemli normal kilotta poponun yarısı değiyor tangayla bu sorun ortadan kalkmış oluyo...deneyin ben öyle yapıyorum:))))

eşofmanı sipariş verdim gelmesini bekliyorum ya yokmu kullanan!! şortu bende kullandım of tuz sürmeye üşendigimden pek istikrarlı olmadı bakalım eşofman gelsin onu kullanmam lazım yaza kadar 10 kiloo oy oy oy

slm kızlar ben kullandım sauna eşofman ankaradan almıştım 2 yıl önce kullandım ve çok memnun kaldım.sadece ev işi yaparken bile giysem acayip terletiyordu.ben sabah akşam 1 er saat yürüyordum kullandığım dönemde ve etkisini görmüştüm. ama sonra bacaklarımda sivilceler çıktı hassas olduğu için tenim. ben de ablama verdim onunda ihtiyacı vardı. tavsiye ederim.

nerden sipariş veriyosunuz canım ya bende istiyorum ondan ama güvenemiyorum sauna diye naylon bişey almak istemiyorum

evet sana eşofman çok işe yarıyor,bilhassa yazın.zemuszemus
ben saunaları giyip sabah,akşam 1 er saat yürüyüş yapıyordum,yediklerimede dikkat ediyordum. ve tam 30 kilo verdim.87 den 57 ye düşmüştüm.en sonunda parçalandı ve attım.:bbo:
şimdi yine ihtiyacım var.:eek:klava:

bende sauna şort var ama ben geçen kış kullandım ama üşendiğimden bu kış kullanmadım ama evde duruyor ben spor yaparken lanaformumu kullanıyorum ama artık sauna şortumu giycem spor yaparken dahada terlemek için

Ben sauna eşofmanı 3 yıldır kullanıyorum. Dışarda yürüyüş ve koşuda, evde de cardio twister la çalışırken.
İçinden mutlaka pamuklu giysiler giyiyorum. Yoksa tenime değince rahatsız ediyor.
Bir şey giymeden kullanmanın sağlıklı olmadığını düşünüyorum.fisfisfis

Kızlar ben de kullandım faydasını gördüm ama çok terletiyo yaa :bbo:
İçindeyken bazen insan illallah diyor :eek:klava:

evet sana eşofman çok işe yarıyor,bilhassa yazın.zemuszemus
ben saunaları giyip sabah,akşam 1 er saat yürüyüş yapıyordum,yediklerimede dikkat ediyordum. ve tam 30 kilo verdim.87 den 57 ye düşmüştüm.en sonunda parçalandı ve attım.:bbo:
şimdi yine ihtiyacım var.:eek:klava:

ben de bi ara kullandım gerçekten çok terletiyo sauna şort ve incelmiştim de.cnm sen ne kadar zamanda 30 kilo verdin.çok iyi kilo vermişsin tebrik ediyorum seni alkisalkisalkis

ben de bi ara kullandım gerçekten çok terletiyo sauna şort ve incelmiştim de.cnm sen ne kadar zamanda 30 kilo verdin.çok iyi kilo vermişsin tebrik ediyorum seni alkisalkisalkis

merhaba.vereliniortak
benimki sauna şort deyil,eşofman takımıydı.
canım ben bu 30 kiloyu 6-7 ay gibi bir zamanda verdim.
ama kafaya öyle bir takmıştımki anlatamam.
şimdi o iradem yok malesef .:sm_confused:

merhaba.vereliniortak
benimki sauna şort deyil,eşofman takımıydı.
canım ben bu 30 kiloyu 6-7 ay gibi bir zamanda verdim.
ama kafaya öyle bir takmıştımki anlatamam.
şimdi o iradem yok malesef .:sm_confused:

iyi kilo vermişsin gerçekten 6-7 ayda.çünkü bi süre sonra vücut kilo vermeyi durduruyo ve git gide kilo vermek zorlaşıyor.ben de geçen yaz çok kafayı takmıştım zayıflamaya ve 14 kilo vermiştim.şimdi yine taktım,sauna şortu giyip stepper kullancam.işe yarar umarımsüprizzzzz

iyi kilo vermişsin gerçekten 6-7 ayda.çünkü bi süre sonra vücut kilo vermeyi durduruyo ve git gide kilo vermek zorlaşıyor.ben de geçen yaz çok kafayı takmıştım zayıflamaya ve 14 kilo vermiştim.şimdi yine taktım,sauna şortu giyip stepper kullancam.işe yarar umarımsüprizzzzz

canım o zaman ben 23 yaşındaydım.şimdi 31 yaşındayım.a.s
insan genç olunca kilo vermek kolay oluyor.
ben ozaman çok bilinçsiz kilo vermiştim.fazla birşey yemiyordum.
aburcubur,hamurişi hiç yemedim.
yağsız makarna haşlaması domates soslu ve salatalık benim baş yiyeceğimdi.
yürüyüşte yapıyordum.
beni gören şaşırıyordu.ben çok hızlı kilo alıp,hızlı veriyorum galiba.
bende yine almayı düşünüyorum sauna eşofman.
inşallah işe yarar ,herkes kurtulur kilolarından.:Saruboceq:

X