Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Astronot Mont Daha mı Kullanışlı?

Fairy5

CANIMA CAN KATANLAR...
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
2.640
181
43
sevgili mart anneleri malum kış indirimi var heryerde.ben de önümüzdeki ekim için(kış için)mont alıp koymak istiyorum kızıma.bücürükte ve mother&care de güzel indirimler var.o zamana 6-7 aylık olacaklar.sizce astronot montlar daha mı kullanışlı olur?

kesinlikle astronot al canım,normal montla beline toplanıyor.bebişin iriyse 9-12 aylık olanlardan al daha rahat eder,çünkü içine de kıyafet giyecek

canim valla ben ilk normal mont aldim
bakdim hep toplaniyo cocug kucamiz alinca astronot montda aldim sonra
astronot daha kullanisli ynai
artik hep ondan almayi düsünüyorum

canım bende ilk kısa mont aldım kullanışlı olmadığını görünce astronot mont aldım çok memnun kaldım beli açıldımı bacakları üşüdümü diye düşünmekten kurtuldum

sevgili mart anneleri malum kış indirimi var heryerde.ben de önümüzdeki ekim için(kış için)mont alıp koymak istiyorum kızıma.bücürükte ve mother&care de güzel indirimler var.o zamana 6-7 aylık olacaklar.sizce astronot montlar daha mı kullanışlı olur?

bende lc waıkıkıden aldım cok memnunum ne usutuyor ne terletıyor tavsıye ederım

bizide astronot mont hediye gelmişti 12-18 aylık yazıyo sevi babynin çok memnunum hep onu giydirdim bu kış artık dar gelmeye başladı bile çok iri değil kızım ama montlarda büyük olması iyi oluyo doğduktan sonra bile giydirmiş tim martta soğuktu haliyle 3-5 kez giymiştik büyüktü içinde koyboluyodu ama rahat ettim

Astronot montlar bencede çok iyi ama kesinlikle en az 1 beden büyük almalısın.

kesinlikle astronot mont çok kullanışlı... özellikle benim gibi sabah bakıcıya bırakanlar için, sabah uykusunda olduğu için terli oluyor haliyle, hiçbir yerinden soğuk girme derdi olmuyor, sıcacık gidyor kuzucum bakıcısına, mont alsaydım sadece, belinden soğuk girmesin, bacakları üşümesin diye ekstra şeyler yapmam gerekecekti... astronot montu tavsiye ederim.

teşekkürler arkadaşlar tavsiyeleriniz üzerine aldım bücürükten 80 tl den %50 indirimle 40 tl ye aldım

X