Benim de eğlenmeye hakkım olamaz mı?

sedusa

sabrın sonu RESET,tir
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2009
281
0
42
yine sinirlerim tepemde........eşim her akşam 8 de ara eve geliyorum ne lazım der
saat 9 bey efendi yok aradım ....yarım saate gelicem
saat 10 arıyorum telefona cevap vermiyor
saat 10 buçuk arıyorum ne dese iyi ya falanca abiyle türkü kafedeyim neymiş
eğlenicek biraz
ya ben insan değilmiyim benim eğlenmeye hakkım yokmu akşama kadar evde 3 çocuk ev işi uğraşıyorum
niye bana biraz saygısı yok hiçmi demez bi gün eşimide alıyım eğlenmeye gidelim diye
ya bu beni ne sanıyor robotmuyum
sinirden ölecem ne yapıyım şimdi siz söyleyin eve geldiğinde ne diyim
şeytan diyor alma eve gitsin geldiği yere
sekiz yıllık evliyim bir gün dışarı çıkarmamıştı eğlenmem için
hayatımdan bezdirdi

Canım onun tatil günü bırak çocuklarla sen çık dışarıya bide görsün nasıl oluyomuş... Potansiyel hizmetci görüyo erkekler bu kadınları... :mad: Eşin değil bacım geneli böyle bu erkek milletinin varsa yoksa kendileri:eek:klava:

Canım onun tatil günü bırak çocuklarla sen çık dışarıya bide görsün nasıl oluyomuş... Potansiyel hizmetci görüyo erkekler bu kadınları... :mad: Eşin değil bacım geneli böyle bu erkek milletinin varsa yoksa kendileri:eek:klava:

o kadar acizimki ne gidebileceğim bi yer var nade benimle gelebilecek bi arkadaş şu an çıksam ne yapacağımı bilmem geri dönerim
evlenip geldim buraya üstelik tek bi arkadaşım bile yok hayatı o kadar monotonki anlatamam hergün aynı şeyler
yani kendimiş eşim olacak o gerzeğe ve çocuklarıma adamış bulunuyorum
ve bedelinide alıyorum

nasıl yerler şu türkü kafeler hiç bilmemki
bi pislik falan yapıyor olmasın ya
ölücem sinirden

arkadaşım sende emrivaki yap o zaman.başka türlü olmaz bu.erkekler hakikaten hizmetçi görüyorlar bizi.guclubacismile

canım konuşmakla falan çözülmez emin ol,zehir edeceksin ona hayatı.

biraz cadı ol ya...
kıyafetlerini ütüleme,cinselliği kes,yemek yap ama servis etme,biraz cazgırlık yap,durumun düzelmesini istiyorsan beni mutlu etmesini de bileceksin de,sonra didinsin dursun enişte bey..

aslına bakarsann
tawrını belli ettt
en iyi yöntem konuşmaktır
ama ben mydecemere katılmıyorumm
fazla gelir ters teper valla öle şeylrr

bide şu var
güçsüz oldugunu belli etme hiç bir zaman dik durr kararlı oll
caresiz ve silik duranı her kes ezerr
şahsen ben olsam bi günde sen ewde dur çocuklara bak ben gidicem ne vrmış oralarda derim

o : geliyorum bişey lazım mı?
ben : lazım sevgi ,huzur, güven, anlayış,
yurtta sulh dünyada barış, kelebekler çok yaşasın ,kışın bi hafta yaz olsun, pc im çok ısınmasın , björk yeni albüm yapsın,vs. vs. vs.
ben bunu diyom çok eğleniyoz sempatiksalakcinni

Önce konuş kırgınlıklarını,çektiğin sıkıntıları paylaş.Ve bence de izin günün de bırak çocukları arkadaşlarınla gez,alışveriş yap.Olmadı atla taksiye en yakın alışveriş merkezine.Ye, iç,dükkanlara bak zamanın geçtiğini anlamazsın bile.Tek çocuğa bakmak bile ne kadar zor -ki senin üç çocuk.Allah kolaylık versin bacım

aman valla arkadaşım işin biraz zor ama hiç konuşmadınmı eşinle bu durumu konuştunda anlamıyomu nedir çok fazla tepki vermeden konuşmalısın derim sinirlenme gayet rahat ol tepkini koy ben böyle olmasını istemiyorum kendimi hizmetçi gbi görmekten bıktım de 3 çocuğun varmış birde ne acelen vardı be arkadaşım 8 yılda üstüste kendini yormuşsun zaten neyse inşallah anlaşırsınız canım :1hug:

canım benim :teselli:
söyle benide götür kıskandım sizi :mymeka: de götürür
eğer götürmezse git birgün otur türkü kafeye,aradığında türkü kafedeyim gel buraya de,ayağı mahkum gelir.

o : geliyorum bişey lazım mı?
ben : lazım sevgi ,huzur, güven, anlayış,
yurtta sulh dünyada barış, kelebekler çok yaşasın ,kışın bi hafta yaz olsun, pc im çok ısınmasın , björk yeni albüm yapsın,vs. vs. vs.
ben bunu diyom çok eğleniyoz sempatiksalakcinni

süper bir fikir ya

canım benim :teselli:
söyle benide götür kıskandım sizi :mymeka: de götürür
eğer götürmezse git birgün otur türkü kafeye,aradığında türkü kafedeyim gel buraya de,ayağı mahkum gelir.

güzel fikir valla ypıcam bunu

fikirleriniz içinde ayrıca teşekkürler
şimdi gelicek nasıl bi tavır sergiliyim
ben direk dalmayı düşünüyorum
burnundan geti,ricem

yine sinirlerim tepemde........eşim her akşam 8 de ara eve geliyorum ne lazım der
saat 9 bey efendi yok aradım ....yarım saate gelicem
saat 10 arıyorum telefona cevap vermiyor
saat 10 buçuk arıyorum ne dese iyi ya falanca abiyle türkü kafedeyim neymiş
eğlenicek biraz
ya ben insan değilmiyim benim eğlenmeye hakkım yokmu akşama kadar evde 3 çocuk ev işi uğraşıyorum
niye bana biraz saygısı yok hiçmi demez bi gün eşimide alıyım eğlenmeye gidelim diye
ya bu beni ne sanıyor robotmuyum
sinirden ölecem ne yapıyım şimdi siz söyleyin eve geldiğinde ne diyim
şeytan diyor alma eve gitsin geldiği yere
sekiz yıllık evliyim bir gün dışarı çıkarmamıştı eğlenmem için
hayatımdan bezdirdi

Bence sen cok abartiyorsun! Kendin söylüyorsun her aksam saat 8 de arar ne lazim der diye. Bugünde adam cikip gezmek istemis cok mu? Bence biraz daha anlayisli olmalisin. Üc cocuk kolay degil, zaman zaman seninde gezmek istemen normal ancak bunu onunla iyilikle konusman ve ona hayatim arada bir gezmeye gidelim demelisin. Kizlar bukadar bunaltmayalim sikmayalim kocalarimizi okadarda degil ya

aman valla arkadaşım işin biraz zor ama hiç konuşmadınmı eşinle bu durumu konuştunda anlamıyomu nedir çok fazla tepki vermeden konuşmalısın derim sinirlenme gayet rahat ol tepkini koy ben böyle olmasını istemiyorum kendimi hizmetçi gbi görmekten bıktım de 3 çocuğun varmış birde ne acelen vardı be arkadaşım 8 yılda üstüste kendini yormuşsun zaten neyse inşallah anlaşırsınız canım :1hug:

ilki isteyerek oldu ama ikinci tamamen istem dışıydı..... üstelik ikiz oldu kıyamadım doğurdum yoksa aklımdan bile geçirmezdim üç çocuk

canım konuşmakla falan çözülmez emin ol,zehir edeceksin ona hayatı.

biraz cadı ol ya...
kıyafetlerini ütüleme,cinselliği kes,yemek yap ama servis etme,biraz cazgırlık yap,durumun düzelmesini istiyorsan beni mutlu etmesini de bileceksin de,sonra didinsin dursun enişte bey..

Yahu arkadaslar insaf ya adam alt tarafi bir gece disari cikmis, kendi agiziyla söylemis her aksam sekizde arar geliyorum birsey lazim mi der demis. Adam bir disari cikti diye bütü bunlari yaparsaniz tabii ki sonra evde huzur kalmaz :umursamaz:

Bence sen cok abartiyorsun! Kendin söylüyorsun her aksam saat 8 de arar ne lazim der diye. Bugünde adam cikip gezmek istemis cok mu? Bence biraz daha anlayisli olmalisin. Üc cocuk kolay degil, zaman zaman seninde gezmek istemen normal ancak bunu onunla iyilikle konusman ve ona hayatim arada bir gezmeye gidelim demelisin. Kizlar bukadar bunaltmayalim sikmayalim kocalarimizi okadarda degil ya

ilk olsa hiç birşey demem en son iş yerinden biri kız diğeri erkek iki arkadaşıyla gitmişti
...o gün kıyameti kopardım bayadır yapmıyordu tekrar başlayacak diye sinirim

kaydirigubbakcemile

adam 8 de aramis tamam da gelmemis ki eve ne anlami kaldi...
8 yıldır da kadını biyere cikarmamis, nasil bunalmasin bu kadın?
AYYY hanımlar valla evlilikten sogudum gittim boyle kocalarınızı okuya okuya....
evlen 2-3cocuk yap at kadını eve, sonra da monoton bi hayat....niye evleniliyor ki o zaman ben hic anlamıyorum

X