Gaziantepte kadın doğum doktoru

sibelce0

HAYATIMIN PRENSLERİ...
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2010
5.227
153
slm kızlar gaziantepte doğum yapanlar.nerde yaptnız hangi doktoru tavsiye ediyosunuz.ben hatem hastanesinde bülent kahramana yaptırmayı düşünüyorum yaptıran oldumu yardımcı olun.teşekkürler....

ben doğum yapmadım ama kontrol için medical park hastanesine gitmiştim hiç memnun kalmadım,

ben ilk doğumumu amerikan hastenesinde yaptım çok memnun kaldım şimdi ikinci bebeğime gün sayıyoruz 37.haftadayız şimdi primere gidiyorum dokdorum oraya geçtiği için orada yapacağım doğumu yapınca yazarım ama primeri herkes beğeniyor.sen kaçıncı haftandasın.

ben ilk doğumumu amerikan hastenesinde yaptım çok memnun kaldım şimdi ikinci bebeğime gün sayıyoruz 37.haftadayız şimdi primere gidiyorum dokdorum oraya geçtiği için orada yapacağım doğumu yapınca yazarım ama primeri herkes beğeniyor.sen kaçıncı haftandasın.

bende 38.haftadayım primerde doktorun kim.

arkadaşlar ramazan bey çok iy bir doktordur tavsiye ederim bende.
primerde epidula doğum yapan varmı acaba, bende bunu meral ediyorum

kızlar bende hatemde bülent kahraman beye gidiyorum çok memnunum ama ilk doğumu yılmazer hast.yapmıştım hatemden herkes memnun ama primerdeki doktorlar çok iyi çalışıyorum randevu sorunu olduğu için primerin doktorlarına bi türlü denk gelemedim haftalık veriyorlarmış randevuyu oda bana uymuyor

bende bülent beyden çok memnunum doğumuda hatemde yapıcam.normal olcak inş.doğum yapan varmı hatemde.

slm kızlar gaziantepte doğum yapanlar.nerde yaptnız hangi doktoru tavsiye ediyosunuz.ben hatem hastanesinde bülent kahramana yaptırmayı düşünüyorum yaptıran oldumu yardımcı olun.teşekkürler....

merabalar hatem hastanesi demişsiniz. ben de oraya gidiyorum. nasıl memnun kaldınız mı

X